Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odżywki a SEX???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odżywki a SEX???

    Witam MAmuski otoz mam taki dylemat:
    Idzie do wiosny i wzielam sie za swoje cialo wiec zaczelam chodzic na silownie i mam takie pytanie czy wiecie moze czy jak sie bierze tabletki anty mozna brac odzywki ktore pomagaja spalac tluszcz? nie mowie tu o sterydach czy cos w tym stylu tylko odzywki typowe dla kobiet ktore cwicza ktore pomagaja redukowac tkanke tuszczowa a dokladnie Thermo Speed Burner < == tak sie nazywaja...czy mozna je brac jak sie stosuje antykoncepcyjne chodzi mi o to czy nie maja wplywu na dzialanie tych ANTY...
  •    
       

    #2
    Nie jestem specjalistka w tej dziedzinie ale nie wydaje mi sie zeby tego typu odzywki mialy jakis wplyw na pigulke i jej skutecznosc bo to przeciez dietetyczne srodki spozywcze o odpowiedniej ilosci bialka i witamin.Chyba nie zawieraja zadnych hormonow?

    Skomentuj


      #3
      Nie nie maja zadnych hormonow raczej napewno sklad tego jest miedzy innymi taki:

      1 tabletka zawiera:

      Guarana - 275 mg (55 mg kofeiny - odpowiednik 1 filiżanki kawy)
      Garcinia Cambogia - 250 mg ( ekstrakt 50% HCA 125mg)
      Zielona Herbata- 150 mg ( Camellia var. sinensis, 95% polifenoli 142,5mg)
      Winian L-karnityny - 50 mg
      Chrom (polinikotynian chromu )70 mcg
      Jod - 50 mg



      Skład: guarana, winian l-karnityny, Guarana, Garcinia Cambogia, Chrom, Jod, dwufosforan wapnia mikrokrystlaiczna celuloza,stearynian magnezu, krzem, glazura tabletki. ALBO:


      Tyrozyna, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt guarany, kofeina, ekstrakt pieprzu czarnego, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylajaca, żelatyna - otoczka kapsułki. A Z TEGO CO MI SIE WYDAJE TO CHYBA ZADEN SKLADNIK TO NIE JEST HORMON

      Skomentuj


        #4
        Witaj.Nikola możesz spokojnie brać te odżywki na pewno nie mają wpływu na anty życzę powodzenia w odchudzaniu.


        Skomentuj


          #5
          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          Witaj.Nikola możesz spokojnie brać te odżywki na pewno nie mają wpływu na anty życzę powodzenia w odchudzaniu.
          no dziekuje i mam nadzieje ze masz racje...

          Skomentuj


            #6
            Nikola moze przejdziejsz sie do apteki i tam spytasz. Farmaceuci czesciej wiedza wiecej od lekarzy. Bedziesz wtedy pewna
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
              Nikola moze przejdziejsz sie do apteki i tam spytasz. Farmaceuci czesciej wiedza wiecej od lekarzy. Bedziesz wtedy pewna

              Ellaja ale wlasnie nie wiem czy im nie wypada odradzac jak by nie bylo to sa jakies "pomagacze" i nie wiem czy tak jak lekarzom tam i im nie wypada powiedziec ze to JEDNAK NIE ZDROWE ZE NISZCZY WATROBE ITP....

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja od dwóch tyg jestem na diecie, odczywiście biore suplement diety która pomaga spalac tłuszcz, a przy tym biorę tabletki antykoncepcyjne,po konsultacji z farmaceutka powiedziano mi że nie obniża się zabezpieczenie tabletki anty, więc spokojnie moge się odchudzać
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                  Ja od dwóch tyg jestem na diecie, odczywiście biore suplement diety która pomaga spalac tłuszcz, a przy tym biorę tabletki antykoncepcyjne,po konsultacji z farmaceutka powiedziano mi że nie obniża się zabezpieczenie tabletki anty, więc spokojnie moge się odchudzać
                  Kalka a jakie suplementy bierzesz....?? jesli mozna wiedziec? wiesz cos o thermo speed extrime.???

                  Skomentuj


                    #10
                    Mozna brac tego typu odzywki pod warunkiem ze nie wystapia skutki uboczne pt wymioty, biegunka.
                    A farmaceuta ma za zadanie ustrzec pacjenta przed ew szkodami wyrzadzonymi w org przez dany lek.Taki jego obowiazek.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Nikola ja biorę chitinin,ale tak jak pisze Goplana jeśli nie powodują żadnych zaburzeń w organizmie to wszystko jest ok
                      Wojtuś 28.11.2007

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Nikola Pokaż wiadomość
                        Witam MAmuski otoz mam taki dylemat:
                        Idzie do wiosny i wzielam sie za swoje cialo wiec zaczelam chodzic na silownie i mam takie pytanie czy wiecie moze czy jak sie bierze tabletki anty mozna brac odzywki ktore pomagaja spalac tluszcz? nie mowie tu o sterydach czy cos w tym stylu tylko odzywki typowe dla kobiet ktore cwicza ktore pomagaja redukowac tkanke tuszczowa a dokladnie Thermo Speed Burner < == tak sie nazywaja...czy mozna je brac jak sie stosuje antykoncepcyjne chodzi mi o to czy nie maja wplywu na dzialanie tych ANTY...
                        Najlepiej zapytać lekarza a na rozmowę zabrać te odzywki aby mógł zerknąć na skład
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Odżywki a SEX???

                          z takimi rzeczami nie ma żartów lepiej przeczytać dokładnie na ulotce (przeciwwskazania) no i spytać lekarza, po co ryzykować zdrowiem ?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Odżywki a SEX???

                            Spotykałam się kiedyś z facetem, który jak się okazało łykał prohormony typu probolan. Po dłuższym stosowaniu problem z seksem był z tygodnia na tydzień poważniejszy. Ja nie polecam tego syfu nikomu!

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X