Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co chcecie dostać od Mikołaja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

    Córka dostanie od nas świetny prezent - jazda na koniu, a bardziej na kucyku, od Super Prezenty. W sumie będzie to nas kosztowało śmieszne grosze, a sam prezent genialny, przynajmniej mamy pewność, że córce się spodoba.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

      Napisane przez kimala Pokaż wiadomość
      Córka dostanie od nas świetny prezent - jazda na koniu, a bardziej na kucyku, od Super Prezenty. W sumie będzie to nas kosztowało śmieszne grosze, a sam prezent genialny, przynajmniej mamy pewność, że córce się spodoba.
      To dostanie córka, a Ty co byś chciała dostać?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

        Mnie marzyła się torebka.
        Niestety, Mikołaj nie wyczuł moich delikatnych aluzji i torebki pod choinką nie było.
        Ale mam już plan. Przed urodzinami, które już niedługo będę mniej dyskretna i myślę, że skończę z moją wymarzoną torbą. Trzymajcie kciuki!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

          Mi marzy się kurtka, którą znalazłam a http://ida-swieta.art-madam.pl/ - jest jedyna w swoim rodzaju
          Pokazałam ją mężowi i rzuciłam aluzje, że mikołaj mógłby mi taką przynieść. Nie wiem jednak czy załapał bo w zeszłym roku zamiast wymarzonej sukienki dostałam zestaw garnków do gotowania na parze.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

            Ja chciałabym dostać pod choinkę jakąś ładną sukienkę do pracy i kolczyki serca Swarovski. Te kolczyki to znalazłam dzięki tej wyszukiwarce prezentów https://jakiprezent.pl/prezenty/boze...-12,nastolatki a sukienkę to widziałam w pobliskim butiku Na tej stronie udało mi się też znaleźć fajny prezent dla mojego chrześniaka.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

              Ja z chęcią zobaczyłaby coś do kawy jakieś akcesoria, albo po prostu dobrą kawę ziarnistą.
              Dużo tego typu rzecy widziałąm tutaj http://www.konesso.pl/ i liczę na to, że ktoś wpadnie na pomysł sprezentowania mi tego typu rzeczy bo wszyscy wiedzą że kocham kawę.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                Dobrym pomysłem są takie drony: http://e-candy.pl/24172-multikoptery-drony Jest bardzo duży wybór tego typu produktów i bez problemów można coś znaleźć, a to wyjątkowo fajna zabawa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                  Ja to chciałabym dużo ...Marzy mi się nowy laptop ,zestaw tuszy do drukarki ,jakieś wymyślne formy do pieczenia Zestaw do dekoracji tortów
                  ale tak naprawdę to będę się cieszyć kiedy moje dzieci będą się cieszyć z Mikołajek bo ja już z tego wyrosłam a dzieci jeszcze w to wierzą

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                    Mi by się przydał nowy depilator, bo mój staruszek ma już 15 lat! Niedługo będzie pełnoletni Też byłam grzeczna cały rok

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                      Ja bym chciała książki. Dużo książek. Albo chociaż od każdego kartę podarunkową do empiku, żebym mogła sobie sama wybrać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                        Napisane przez nowamama92 Pokaż wiadomość
                        Ja bym chciała książki. Dużo książek. Albo chociaż od każdego kartę podarunkową do empiku, żebym mogła sobie sama wybrać
                        Ach marzenie taka biblioteczka w domu też mi się marzy Mieć tyle książek i do nich wracać Ale póki co mam ważniejsze praktyczniejsze marzenia a takie przyjemności dla siebie schodzą niestety teraz na drugi plan ...

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                          Ja jakoś w tym roku nie mam specjalnych życzeń. Chociaż internet mi wczoraj podsunął pomysł. Chciałabym dostać nową płytę Lemona i jakąś fajną kreację na święta Bożego Narodzenia. A tak niematerialnie to pomoc - żeby wszystkie moje i męża plany udało się zrealizować w nadchodzącym roku i żeby nasza córeczka była zdrowa i szczęśliwa

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                            Napisane przez Martunia35
                            No i już zaczyna się problem z kupowaniem prezentów. O ile dla dzieci nie ma problemu ze znalezieniem czegoś bo same nam powiedzą co chcą dostać to czy równeiż macie taki problem z kupieniem czegoś dla męża?.
                            JA sobie wymyśliłam, że w tym roku mężowi kupię porządny zegarek, bo ten który kupiłam mu jakiś czas temu już ledwo zipie. I teraz poluje na jakąś dobrą licytację żeby kupić trochę taniej niż normalnie, bo ceny tych zegarków są tak wysokie, że mojego macierzyńskiego nie wystarczy.... A jest jeszcze reszta rodziny do obdarowania.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                              Ja tam zawsze zadowalam się skromnymi prezentami. Dobra książka na przykład w zupełności mi wystarczy. Bardziej skupiam się nad prezentami dla innych, na przykład synkowi zamawiałam model do składania, coś takiego jak tu http://revell.com.pl/modelarstwo/nowosci/ a mężowi markową perfumę i jestem zadowolona z tego, że sprawię im radość

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                                Wyjątkowo w tym roku nie mam pojęcia co chciałabym dostać... Dobrze, że jeszcze nikt mnie o to nie pytał. Może poproszę Mikołaja o fajną torebkę... albo o książkę...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X