Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznański dworzec "chlebak"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poznański dworzec "chlebak"

    Witam! Chcę poruszyć dość atrakcyjny temat, ale równolegle frustrujący. Jestem mieszkańcem Poznania oraz na co dzień przejeżdżam obok stworzonego przez nas Chlebaka. Tak został zwany newralgiczny dworzec. Tak faktycznie skojarzyłem tą nazwę dopiero, jak podano ją w telewizji. To przykre, nasza duma miasta została obwołana najgorszą budowlą ubiegłego roku. Co gorsza, już raz zawalił się dach w pobliskiej galerii, jaka jest scalona z dworcem. W mojej opinii ten dworzec to porażka, nie tylko wizualna, ale również funkcjonalna.
  •    
       

    #2
    RE...

    Nie zamieszkuję w Poznaniu, jakkolwiek słyszałem o tym dworcu. Będę tam za kilka miesięcy to sam ujrzę. Na fotografiach wyglądał przeciętnie, nocą odrobinę blasku dodają te kolorowe lampki, jakie wyświetlają projekcje. Szkoda, bo miejsce fajne oraz zarysy były ambitne, a wyszło tragicznie. Nie bez powodu obiekt ten został sprecyzowany dnem architektonicznym. Co gorsza, dużo ludzi pisze, że dworzec jest za daleko. Trochę głupie, bowiem stary dworzec stoi nieużywany.
    ----------------------------------------
    niepubliczne przedszkole kraków, prywatne przedszkole kraków
    http://www.pp11.krakow.pl

    Skomentuj


      #3
      RE:

      Wyrzekacie, stary dworzec był jednym kolosalnym śmietniskiem. Pełno bezładu wszędzie. Dzisiaj jest oryginalny, sporo poprawniejszy. Fakt, może z zewnątrz nie wygląda świetnie, ale ludzie, to ma być dworzec. Jeżeli chodzi o galerię, to fakt, została na zbudowana niedokładnie oraz tu masz rację. Mimo to sam dworzec, zarówno PKP i PKS są moim zdaniem ok. Byłem tam kilka razy przejazdem oraz nie odczułem żadnej żenady, w następstwie tego chyba te opinie są przesadzone.
      ----------------------------------------

      borelioza, leczenie boleriozy
      http://www.vitanea.eu/35-Borelioza---Krakow.htm

      Skomentuj


        #4
        Odp: Poznański dworzec "chlebak"

        Tak, poznański dworzec to jedna wielka porażka!!! Zwłaszcza jeśli chodzi o jego funkcjonalność... Ciekawe kiedy będzie możliwość dojścia do peronów 4,5,6 bez chodzenia z wózkiem po schodach...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Poznański dworzec "chlebak"

          Znam tylko ten dworzec sprzed remontu. W zapowiedział zapowiadał się zjawiskowo wręcz, niestety coraz bardziej szło to w drugim kierunku i obecnie przyznam, że nie za bardzo mi się on podoba.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X