Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

    Ja podobnie,to byłaby już lekka przesada a poza tym warto zapytać czego rodzice jeszcze nie mają dla dziecka i co mogłoby się tutaj przydać,najlepsze są moim zdaniem te praktyczne rzeczy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wszędzie ten cukier!!!

      kisiel czy budyń też sama przygotowywałam ale z wiekiem jest rzeczywiście gorzej Szczególnie jak dziecko jest w towarzystwie rówieśników którzy zajadają chipsy Na każdym np przyjęciu urodzinowym Ja tak jestem temu przeciwna ale odmówić w takiej chwili dziecku No jak nie da się

      Skomentuj


        Odp: za dużo słodyczy

        Ja z moją córcią też walczyłam... Uwielbiała słodycze i stopniowo je wyeliminowałyśmy. Teraz jej ulubioną przekąską jest taki mus z jabłuszek Frucio. Wszystkie opcje smakowe pochłania jak smok. I dzień bez świeżo wyciskanego soku jest dniem straconym, więc i wyciskarka, i sokowirówka są u nas w ciągłym użyciu. Wiadomo, na początku nie było łatwo, bo marudziła i płakała, ale z czasem zmieniły się nawyki. Tylko trzeba uporu i konsekwencji.

        Skomentuj


          Odp: za dużo słodyczy

          nam dentysta polecił zrobic jeden dzień słodyczowy kiedy dziecko może jeść ile chce a resztę tygodnia nie je.

          Skomentuj


            Odp: za dużo słodyczy

            a w jakim wieku dzieciom dajecie słodycze? Ja na razie nie pozwalam dziecku jeść cukru i słodyczy w nadmiernych ilosciach i nie akceptuję żadnych tego typu poczęstunków od nikogo.

            Skomentuj


              Odp: za dużo słodyczy

              Moja dostaje przysmaki w buraku daje rady,bo jeszcze sama niestety siedzieć nie umie ale jesteśmy cierpliwi i czekamy na postępy

              Skomentuj


                Odp: za dużo słodyczy

                u nas słodycze nie królowały w domku nigdy i zamiast ciastek batonów i czekoladek są owoce na szczęście mój Niejadek owoce lubi i chętnie zjada, od czasu do czasu coś Lenka zje słodkiego ale jeśli już to staram sie jej coś dać robionego przez sama siebie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: za dużo słodyczy

                  W sumie to prawda ważniejsze od słodyczy są owoce

                  Skomentuj


                    Odp: za dużo słodyczy

                    słodkości też są dobre ale z umiarem i można samemu coś zrobić, upichcić wlączając w przygotowania dzieciaki - same korzysci

                    Skomentuj


                      Odp: za dużo słodyczy

                      Napisane przez zoooja1988 Pokaż wiadomość
                      słodkości też są dobre ale z umiarem i można samemu coś zrobić, upichcić wlączając w przygotowania dzieciaki - same korzysci
                      Podwójna radość i satysfakcja że dajemy coś lepszego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: za dużo słodyczy

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Podwójna radość i satysfakcja że dajemy coś lepszego
                        nio pewnie my dziś z starszą córcią piekłyśmy słodkie bułeczki - Karolinka słodko sobie spała - a zabawy był co nie miara dla Leny, troszku sie ubrudziła, nawet skarpetki były w mące ale najwazniejsze ze zabawa i uśmiech był - teraz dziewczynki spia

                        Skomentuj


                          Odp: za dużo słodyczy

                          Oj tak Synek dużo czasu ze mną w kuchni spędza i sam mówi że będzie kucharzem Może jakiś talent w nim odkryję ?
                          Ja tak nauczymy dzieci kucharzyć to i może mniej będą sięgać po sklepowe zapychacze

                          Skomentuj


                            Odp: za dużo słodyczy

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Oj tak Synek dużo czasu ze mną w kuchni spędza i sam mówi że będzie kucharzem Może jakiś talent w nim odkryję ?
                            Ja tak nauczymy dzieci kucharzyć to i może mniej będą sięgać po sklepowe zapychacze
                            u mnie starsza córcia czekolady nie lubi - pare razy nam zwymiotowała po czekoladzie i ma chyba jakis uraz
                            a Twój syn może może własnie pójdzie w tym kierunku w sumie znam dwóch szefów kuchni i sobie chwalą te prace

                            Skomentuj


                              Odp: za dużo słodyczy

                              Wiem że to lubi i to mu sprawia radość Ma swój fartuszek i czapkę kucharską Swoje foremki do wykrawania ... Kiedyś nawet nic nie powiedział i przyszedł do salonu a tu miał na talerzu bułkę przekrojoną na pół i posmarowaną ketchupem i obok dwie parówki Ma 4 lata dopiero Może akurat rozwinie swój talent
                              A facet w kuchni mmm skarb

                              Skomentuj


                                Odp: za dużo słodyczy

                                Lara5 oj skarb skarb kiedyś miałam chłopaka kucharza i coś o tym wiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X