Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od Redakcji: Witamy :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Od Redakcji: Witamy :)

    Kochani forumowicze, bardzo serdecznie witamy Was na naszym forum. Rozgośćcie się, rozejrzyjcie, przedstawcie w wątku powitalnym i... piszcie! Czekamy na Wasze opinie i rady, pytania i wątpliwości, znajdziecie tu porady specjalistów, ale i rodziców takich jak Wy - zapraszamy!

    Zapraszamy szczególnie do sekcji Porady ekspertów - znajdziecie tam odpowiedzi lekarzy na najczęściej nurtujące waas pytania.

    Poza tym posiadamy ogromną sekcję konkursową - zapraszamy do wzięcia udziału w którymś z naszych konkursów, zawsze mamy świetne nagrody dla mam i dzieci.


    Prosimy, nie umieszczajcie reklam - będziemy musieli je kasować. Jeśli macie uwagi dotyczące działania forum - dajcie nam o tym znać w dziale serwisowym.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-11-2016, 13:24.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Od Redakcji: Witamy

    Co nowego na forum?

    W wątkach pojawił się mechanizm do zgłaszania spamu - na forum nie można się reklamować, jeśli więc widzicie wątek, który budzi Wasze wątpliwości, obraża kogoś lub w jakikolwiek sposób narusza prawo - klikajcie na wykrzyknik na górnej belce danego postu.

    Dziękujemy <3
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Od Redakcji: Witamy

      cześć dziewczyny co tam?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Od Redakcji: Witamy

        Na forum szykują się naprawdę potężne zmiany - pierwszym krokiem, który realizujemy "już" są zmiany w strukturze - aby było Wam łatwiej odszukać nowe wątki i uczestniczyć w dyskusjach.
        Zmieniamy też logowanie - już lada chwila będzie znacznie prostsze

        Pojawiają się nowe fora eksperckie, pomożemy Wam nie tylko zadbać o prawidłowy rozwój dziecka, ale zachęcimy też do wspólnej zabawy i obudzimy Waszą kreatywność!

        Postaramy się skończyć te prace na początku maja - a wtedy zaprosimy Was na wielkie świętowanie i konkurs, jakiego jeszcze na tym forum nie było

        Tymczasem - zapraszamy, zaglądajcie do wątków, dopisujcie się, wypatrujcie niespodzianek, które dla Was ukryliśmy...

        Miłej zabawy!
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Od Redakcji: Witamy

          Cześć jestem Natalia! Miło mi do Was dołączyć!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Od Redakcji: Witamy

            Miło nam, że tu jesteście!

            Uporządkowanie struktury juz gotowe - mamy nadzieje, że będzie Wam z nowym układem wygodnie

            Przed nami czyszczenie forum ze spamu - przypominamy, że nie akceptujemy reklam i kasujemy je, a uczestników, którzy je umieszczają - ostrzegamy, a potem blokujemy na jakiś czas z nadzieją, że wrócą bez spamu

            Nie mamy nic przeciwko suwaczkom czy linkom do niekomercyjnych blogów - do tych zaglądamy z przyjemnością

            Jeśli chcecie nam pomóc, klikajcie przy spamie w wykrzyknik na górnej belce postu - szybciej wtedy do niego dotrzemy.

            miłego popołudnia
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Od Redakcji: Witamy

              Witam na forum, jestem Marta z Kraśnika. Chętnie poznam mamy nie tylko z mojej okolicy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Od Redakcji: Witamy

                Witaj Marto,
                jestem mamą z Warszawy. W przyszłym miesiącu mój mąż zostanie przeniesiony służbowo do Kraśnika - czy znasz może dobre biuro rachunkowe w okolicy?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Od Redakcji: Witamy

                  Hej jestem Anka!!!
                  Jestem młodą mamą z Lublina. Bardzo szczęśliwą ze swojego macieżyństwa. Jestem mgr pedagogiki specjalnej.Pozdrwaniam wszystkie mamy i dziękuję za liczne inspiracje dotyczące wychowania dzieci zawarte w waszych postach

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Od Redakcji: Witamy

                    Proszę o instrukcję jak zmienić hasło w profilu, niestety nie wiem jak to zrobić. A Państwa strona przekierowuje i odsyła. Strasznie ciężko sprawnie i szybko przeglądać formum i wątki na portalu, wszystko jeste niejasne i nieintuicyjne. Chciałabym cześciej móc tu zaglądać, ale to trwa i trwa. Wszystkie porady są cenne, ale technicznie to drogga przez mękę
                    Pozdrawiam.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Od Redakcji: Witamy

                      tak wszystko miga i przeskakuje, trudno się odnaleźć.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Od Redakcji: Witamy

                        Napisane przez anitak_80 Pokaż wiadomość
                        Proszę o instrukcję jak zmienić hasło w profilu, niestety nie wiem jak to zrobić. A Państwa strona przekierowuje i odsyła. Strasznie ciężko sprawnie i szybko przeglądać formum i wątki na portalu, wszystko jeste niejasne i nieintuicyjne. Chciałabym cześciej móc tu zaglądać, ale to trwa i trwa. Wszystkie porady są cenne, ale technicznie to drogga przez mękę
                        Pozdrawiam.
                        anitak, będzie coraz lepiej
                        Hasło zmienisz klikając w ustawienia, a potem w "Edytuj swój profil", ewentualnie ten link powinien Cię przekierować:
                        http://forum.babyonline.pl/forum/pro...do=editprofile

                        Daj znać, czy Ci się udało, i co konkretnie jest niejasne i nieintuicyjne - postaramy się wziąć Twoje pomysły pod uwagę
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Od Redakcji: Witamy

                          WITAM WSZYSTKICH
                          JESTEM MŁODĄ MAMUSIA 4 MIES PAWEŁKA .BARDZO BYM CHCIAŁA ŻEBY BYŁ W GAZECIE JUŻ WYSYŁAM OD PARU MIESIĘCY ALE JAKOŚ NIE WIDZĘ GO W GAZECIE. ''TWOJE DZIECKO'' CHCIAŁABYM WAS POPROSIĆ JAK ZROBIĆ ZDJĘCIE
                          (JPG w rozdzielczości 300 dpi – 6 cm na 9 ???PROSZĘ O POMOC

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Od Redakcji: Witamy

                            Również witam wszystkich bardzo serdecznie
                            możesz to zrobić za pośrednictwem różnego rodzaju programów, np. PhotoScape, photoshop. Ustawiasz tam sobie szerokość, wysokość, a co za tym idzie rozdzielczość : )

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Od Redakcji: Witamy

                              witajcie, jestem nowa na tym forum i liczę na dobrą zabawę oraz rady od Was

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X