Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Depilacja

    Po sterydoterapii urosły mi włoski na twarzy, delikatny wąsik i meszek na policzkach. Uzywalam wody utlenionej zeby je wybielic, bo mialam dosc ciemne, az w koncu odlozylam kase i poszlam na laserową depilację w Poznaniu. Poleciła mi moja siotra, która znała tą kosmetyczkę. Nie mówię, że się nie bałam lasera. Po pierwszym zabiegu odczułam ulgę. Efekt osiągnęłam po 3 zabiegu, jak dla mnie warto bylo.
    Last edited by Witemagen; 14-03-2014, 13:56.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Depilacja

      Moim zdaniem, jeżeli ktoś boryka się z nadmiernym owłosieniem na małych obszarach naprawdę warto skorzystać z porady specjalisty i zdecydować się na depilację laserem i poprawić sobie samopoczucie

      Skomentuj


        #48
        Odp: Depilacja

        Według mnie niezastąpiona jest maszynka jednorazowa.. kiedyś bardzo mnie podrażniała, ale po wielu latach problem znikł i wiem, że maszynka musi być ostra

        Skomentuj


          #49
          Odp: Depilacja

          depilator. Na początku trochę boli ale dość szybko się do tego można przyzwyczaić. Jedyny minus, że włoski mogą wrastać. Mi wrastały i to bardzo nieestetycznie wyglądało. Znalazłam jednak sposób, pilingi oraz odpowiednie kremy przeciw wrastaniu. Do pilingu używam szorstkiej rękawicy. stosuję krem Tend Skin. Bardzo dobry. Ale można każdy inny. Tu jest artykuł o takich produktach xxxx wbrew pozorom naprawdę działają i warto je stosować
          Last edited by disne; 23-06-2020, 16:41. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Depilacja

            Ja uzywam jednorazowej maszynki, choc moja przygoda z metodami depilacji dotyczy też depilatorów, golarek elektrycznych czy pasków z woskiem, jakoś depilatora nie mogłam wytrzymać, a plastrami z woskiem nie potrafiłam się chyba posługiwać... nie ma złotego środka;/

            Skomentuj


              #51
              Odp: Depilacja

              Hej
              Ja przygotowuje własnoręcznie pastę cukrową. Ale nie korzystam z metody ręcznej depilacji tylko używam pasków do wosku. Idzie dużo szybciej i jest mega wygodne. Jedyna wada takiej paskowo - cukrowej depilacji to to, że pasta szybko się zużywa i jest na jeden raz. Za to pasek można wypłukać w wodzie u używać wielokrotnie

              Skomentuj


                #52
                Odp: Depilacja

                Moim skutecznym sposobem na depilację jest wosk. W związku z tym, że włosy rosną mi bardzo szybko i musiałam chodzić do kosmetyczki często-a koszt jednorazowej wizyty nogi +bikinii to ok 100 zainwestowałam w swój sprzet. Wychodzi o wiele taniej, jedynym moim zmartwieniem są wrastające włosy, macie na nie jakiś sposób??

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Depilacja

                  Również preferuję wosk (choć stosunkowo niedawno się przekonałam do niego). Miałam z początku problem z wrastającymi włoskami: używałam różnych peelingów, rękawicy do kąpieli, ale ostatecznie najbardziej skuteczny okazał się peeling kawowy: ok. 100 g mielonej kawy + 3 łyżeczki cynamonu zalewam niewielką ilością wrzątku, trzeba wmasować po ostygnięciu i odczekać z 5-10 min., potem spłukać - efekt nieziemski
                  Natomiast samej niestety ciężko jest dokładnie przeprowadzić depilację i zastanawiam się, czy nie warto jednak co jakiś czas przejść się do kosmetyczki, która zrobi to profesjonalnie.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Depilacja

                    Najlepiej byłoby wykonać depilację laserową i mieć włoski na nogach z kłowy przez najbliższe lata .

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Depilacja

                      A co myślicie o xxxx depilacji laserowej ?
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 16:40. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Depilacja

                        Zdecydowanie depilacja laserowa jest moim zdaniem najlepsza. Pewną część ciała potraktowałam tym laserem i jest bosko Co prawda trochę to kosztuje i kilka razy trzeba się udać na taki zabieg ale efekt potem bajeczny. Niestety niektóre partie ciała strasznie bolą przy tym zabiegu. Mi łzy same płynęły po policzku ale warto mimo tego bólu.



                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Depilacja

                          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                          Zdecydowanie depilacja laserowa jest moim zdaniem najlepsza. Pewną część ciała potraktowałam tym laserem i jest bosko Co prawda trochę to kosztuje i kilka razy trzeba się udać na taki zabieg ale efekt potem bajeczny. Niestety niektóre partie ciała strasznie bolą przy tym zabiegu. Mi łzy same płynęły po policzku ale warto mimo tego bólu.
                          Nie korzystałam z depilacji laserowej ale powiedz mi czy ona starcza na długo? po jakimś czasie trzeba powtórzyć zabieg? Różne opinie słyszałam na jej temat i tak się ciągle zastanawiał czy to takie fajne

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Depilacja

                            Najskuteczniejsza jest depilacja laserowa. Nie słyszałam o lepszym sposobie na pozbycie się włosków. Ja jestem po zabiegu w xxxxx Laser DeLux. Jak dla mnie idealne rozwiązanie, teraz nie muszę się męczyć z maszynką, czy plastrami
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 16:40. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Depilacja

                              Napisane przez vicky0019 Pokaż wiadomość
                              Najskuteczniejsza jest depilacja laserowa. Nie słyszałam o lepszym sposobie na pozbycie się włosków. Ja jestem po zabiegu w xxxx Laser DeLux. Jak dla mnie idealne rozwiązanie, teraz nie muszę się męczyć z maszynką, czy plastrami
                              vicky0019 a boli to bardzo - bo ja od jednych słysze ze tak od innych ze nie - im wiecej opini tym lepiej bo mnie taki zabieg kusi ? Agibee mówiła iż łezki leciały jej same po policzkach
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 16:41. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Depilacja

                                Też rozważałam w lecie depilację laserową, już nawet byłam skłonna ponieść te koszty, ale... ale jednak "chicken" ze mnie bo ze strachu zrezygnowałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X