Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

    Przeczytaj:
    Ile może podnieść kobieta na 2 tygodnie przed terminem planowanego porodu? Czy to jest zdrowe dla dziecka?

    Czy te kobiety myślą o dziecku, czy wyłącznie o sobie?

    Zakładając, że na co dzień uprawiałabyś mocno wyczerpującą dyscyplinę sportu, czy w ciąży zrezygnowałabyś ze swojego hobby?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

    Jak dla mnie to ta Pani powinna odwiedzić psychologa...

    Owszem, ćwiczenia w ciąży i gimnastyka jak najbardziej. Nawet hantelki do 2 kg. Ale TO jak dla mnie to już przesada...



    Skomentuj


      #3
      Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

      Nie wiem jak mogła wykazać się takim brakiem odpowiedzialności. To że czuła sie na siłach nie oznacza że to dobre dla dziecka...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

        Ja rozumiem, że ktoś świetnie czuje się na siłąch, ale to totalny brak wyobrazni jakie zagrożenia stawiamy przed naszym maluszkiem (i oczywiściem przed naszym zdrowiem). Nawet w krajach plemiennych ( Afryka) już wiedzą , że kobieta w ciąży musi na siebie uważać i wykonuje lżejsze prace. A tu ... Nie wiem czy to egoizm, czy chęć pokazania światu jaka jestem twarda i że wszystko mi wolno.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

          To niewyobrażalne Co takim kobietom siedzi w głowie Przecież to się mogło skończyć fatalnie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            To niewyobrażalne Co takim kobietom siedzi w głowie Przecież to się mogło skończyć fatalnie
            Czasem się zastanawiam czy to nie zostało tak nagłośnione aby było o nich głośno. Ja w ciąży robię wszystko, ale jeśłi jest coś cięższego - nie podnoszę aby nie zrobić dzidzi krzywdy ! Człowiek zaraz sie martwi jak coś zakłuje w podbrzuszu, a tu dopiero wyciskać takie ciężary na siłowni.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

              Wszystko jest do czasu ! W pewnym momencie coś strzeli i koniec... I wtedy będzie sobie taka osoba w twarz pluła. Ja niestety nie miałam np wyjśćia i musiałam dźwigać synka. Mieszkamy na 4 piętrze, a całe dnie siedzałam sama w domu bo mąż wiadomo pracuje bo ktoś musi, kasa z nieba nie leci (niestety) no a ja musiałam czasem wyjść jak czegoś w domu zabrakło - synek miał wtedy jakieś 14-16 miesięcy i no niestety, ale sam jeszcze nie był tak wprawiony po schodach i czasem wołał by go wnieść... 10 kg tachania na 4 pietro byłam przerażona że coś sie stanie. Ale zdarzyło sie tak ze 4 razy i później już nie wychodziłam, robiłam liste i zawsze wszystko było kupowane we większej ilosći.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                Być może i nagłośnione z tego powodu
                Ale też podnosić ciężary z przymusu marzena też mi się zdarzało Synka nosić jak byłam w ciąży ale podnoszenie ciężarów to już tak świadomie robiąc to już coś bardziej negatywnego
                Kiedy synek zdarł kolano bo się przewrócił to jak go nie wziąść i nie przytulić... ale pod sam koniec to nie dało się już nosić na pewno

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                  Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                  Przeczytaj:
                  Ile może podnieść kobieta na 2 tygodnie przed terminem planowanego porodu? Czy to jest zdrowe dla dziecka?

                  Czy te kobiety myślą o dziecku, czy wyłącznie o sobie?

                  Zakładając, że na co dzień uprawiałabyś mocno wyczerpującą dyscyplinę sportu, czy w ciąży zrezygnowałabyś ze swojego hobby?
                  Ja myślę, że kobiety te są pod stałą opieką lekarza, są przebadane w te i we w te i są tak silne, że nic im się nie stanie, a nawet gdyby miała urodzić 2 tygodnie przed terminem, to ja nie widzę w tym nic dziwnego. Sama będę rodzić przed terminem i lekarz raczej nie widzi innego wyjścia.

                  Jeśli chodzi o moją osobę, ja niestety zrezygnowałam ze swojego hobby, ciążę mam bardzo ciężką i trudną, chodzić nie mogę i mi nie wolno a co dopiero taki wyczerpujący sport ... ale czekam tylko na poród i chcę wrócić do życia sprzed ciąży, nie mogę się doczekać, będę musiała jakoś to pogodzić ze sobą, wyjścia nie ma ale na pewno nie zamierzam oklapnąć z dzieckiem w domu, bo tak trzeba, bo co ludzie powiedzą, jakoś mnie to nie obchodzi.

                  Ludzie mają swoje życie i mogą zająć się swoimi sprawami, chyba, że ich życie jest tak nudne, że na przymus będą interesować się moim

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                    ladybzyk a czym się zajmowałaś jeśli można zapytać Pewnie że nie trać tego co było przed porodem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                      Tak jak Lara pisze- podnosić cieżar swojego dziecka to co innego niż wyciskanie sztangi na siłowni w ciąży. Ja jestem aktywna , jak muszę też coś tam dzwignę, ale chodzenie i wyciskanie ciężarów to już dla mnie świadome stwarzanie zagrożeń. Ludzie dostają normalnie od tego przepuklin, a dopiero co kobieta w ciąży? Jeśli uszkodzi łożysko to przecież może nawet poronić.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        ladybzyk a czym się zajmowałaś jeśli można zapytać Pewnie że nie trać tego co było przed porodem
                        Fitness, ciężary, chodziło mi o sport, nie pracę, bo tu o sporcie mowa. Tęsknie za moim kaloryferkiem

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                          lady bzyk to aż taka sportowa byłaś ? To aż dziwne że teraz zero sportu Nawet na basen nie możesz chodzić?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                            lady bzyk to aż taka sportowa byłaś ? To aż dziwne że teraz zero sportu Nawet na basen nie możesz chodzić?
                            Tak kochana. Pisałam kilkakrotnie, że mam ciążę zagrozoną od samego początku. Ja ogólnie nie miałam mieć dzieci a jednak zaszłam w ciążę.
                            Teraz nie wolno mi nawet chodzić. Mam zakaz.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                              Pisałaś, że masz problemy z brzuszkiem, ale gdzies mi umknęło, że byłas taka sportowa ale to tylko pasja? Czy zawód ?
                              Ja też zawsze aktywna a teraz ma opór by iść na basen, a to sie nie chce, a to nogi trochę pasowałoby wydepilować. Ale ciwczyć ćwicze delikatnie- oczywiscie tylko to co cieżarówka może.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X