Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tak macierzyństwo zmieni twoje ciało - przerażające czy piękne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tak macierzyństwo zmieni twoje ciało - przerażające czy piękne

    "Piękne ciało" to niezwykły projekt fotograficzny Jade Beall. Pokazuje ona, jak zmienia nas macierzyństwo.

    Ja się wzruszyłam oglądając ten film. Zobaczcie same >>

    Czy ty czujesz się piękną kobietą? Czy narodziny dziecka zmieniły twoje poczucie atrakcyjności?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    #2
    Odp: Tak macierzyństwo zmieni twoje ciało - przerażające czy piękne

    Gdybym nie miała dzieci i zobaczyła ten filmik to mogłabym się przerazić.
    Z perspektywy matki - jest piękny i wzruszający. Może gdyby wyświetlać go dziewczynkom już w przedszkolach, to nie byłoby potem tyle problemów z anoreksją itp.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tak macierzyństwo zmieni twoje ciało - przerażające czy piękne

      Film powinno się pokazywać przyszłym tatusiom, którzy są nieświadomi tego jak zmienia się kobiece ciało po ciąży.
      Ja miałam to szczęście, że w ciąży i po niej "wyładniałam", zero rozstepów, cellulit mi znikł (serio). A po urodzeniu dziecka ważę mniej o 5 kg niż przed ciążą. I to beż żadnych ćwiczeń, a jem naprawdę dużo. Mała ma 2,5 miesiąca. Ale u mnie to chyba geny zadziałały.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tak macierzyństwo zmieni twoje ciało - przerażające czy piękne

        Fakt. Nikt sobie sprawy nie zdaje z tego jak ciąża wpływa na ciało matki.
        Taki filmik powinni pokazywać już w liceum aby te dzieciaki trochę uświadomić, że to nie jest tak na filmach. Ja sama nie spodziewałam się rozstępów ani tej sflaczałej skóry na brzuchu.

        Skomentuj

               
        Working...
        X