Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone przed 2015 rokiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Coś kwiecień opustoszał...

    12 kwietnia .
    Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

    Antek - 6 listopada 2009r.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: dłuższe macierzyńskie

      czy ostatnio ktoś słyszał coś o dłuższym urlopie?
      córkę urodziłam 18 lutegi i bardzo by mi się ten urlop przydał

      Skomentuj


        #33
        Odp: Lutowe mamy 2013

        ja córcię urodziłam 18 kutego 2013
        jest cudowna, lubi chodzić na spacerki

        Skomentuj


          #34
          Odp: Coś kwiecień opustoszał...

          ja mam na 29 kwiecien ale mam tez termin majowy

          Skomentuj


            #35
            Odp: Stycznióweczki 2013

            To można powiedzieć że szczęściary ze stycznia 2013 Wiem że nie jedna mamusia chciała w styczniu a nie w grudniu przez zmieniające się prawo

            Skomentuj


              #36
              Październikowe Mamy

              Witam

              We wrześniu taki tłok, a tu coś cisza...
              Zachęcam więc wszystkie przyszłe mamy rodzące w październiku do rozmowy!
              Ja mam termin na 29 października, a Wy?

              Na ostatnim USG (a jestem w 10tc) widziałam już główkę, brzuszek, nóżki i rączki mojego Maleństwa Ma 3 cm długości, bardzo się cieszę

              Czekam na pozostałe Mamy!!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Październikowe Mamy

                Witaj,
                Ja mam na imię Agnieszka. Termin porodu mam na 19 października. Mam już 3 letnią córeczkę Alicję.
                Ja czuje się koszmarnie. Meczą mnie wymioty, zawroty głowy. Jestem słaba i niemam na nic siły. Ale takie są uroki ciąży
                ja mam wizyte w czwartek. Będe miec robione usg.
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: majóweczki

                  21maj
                  ale będzie prawdopodobnie cesarka a wtedy termin to 14maj

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: majóweczki

                    Witam, ja mam termin na 1-ego maja




                    Czy jest jeszcze ktoś z tym terminem?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sierpniowe Mamusie 2013

                      Witam,
                      Mało mało nas ale myślę że jeszcze trochę i się zapełni.
                      Mam na imie Justyna i jestem z Warszawy.Też jestem najprawdopodobniej mamusią sierpnia termin mam na 26.

                      To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze boje się panicznie porodu.
                      Borykam się z wysokim pulsem przez to często mdleje.

                      Też jeszcze nie znam płci ale jutro idę na wizytę do mojej lekarki to może mi coś zdradzi. Podobnie jak u Ciebie gussx33, chciałabym mieć córeczkę ale tatuś maleństwa mówi że to będzie chłopak bo ładniej wyglądam.

                      Myślę gussx33 że sobie poradzisz z dwojgiem maleństw tylko pamiętaj uwaga dla dwojga po 50%

                      Dużo pracowałam z dziećmi w różnym wieku równomierne rozłożenie uwagi, kar i nagród zawsze tak stosowałam i odnosiłam w tym sukces jesli chodzi o wychowanie.

                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Coś kwiecień opustoszał...

                        hej dziewczyny ponownie zapraszamy na wątek marcowy
                        tam się kwiecień zadomowił


                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Sierpniowe Mamusie 2013

                          Ja już ostatnio poznałam płeć, będziemy mieć synka i już przywykłam do tej myśli, chyba nawet cieszę się bardziej
                          To dla mnie dużo nowego, bo jak do tej pory to miałam głównie doświadczenie przy dziewczynkach Julka ma dwie starsze kuzynki

                          Oj wiem, wiem że nie można żadnego z dzieci zaniedbywać, czy poświęcać mniej uwagi, w końcu kocha się oboje tak samo to i czasu trzeba po równo wygospodarować

                          Justyna 27887 - poród naturalny czy cc? Na pewno będzie dobrze!

                          Ja też się boję mimo, że będzie to już drugi, na pierwszy poród jechałam trochę jak głupia, bez żadnego stresu ani obaw, naczytałam się gazet, książek i poradników i myślałam, że wszystko wiem, w rzeczywistości nic nie wiedziałam i wszystko okazało się iść po swojemu. A rodziłam naturalnie. Teraz wiem czego się spodziewać, ale mimo wszystko stresik jest.

                          Ale przyznam, że poród córci to najpiękniejsze wspomnienie z całego mojego życia, jak mi ją położyli malutką na brzuchu... Coś wspaniałego






                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Lutowe mamy 2013

                            urodziłam 18 lutego piękną córcię

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: majóweczki

                              no widzę że jest więcej dziewczyn z terminem majowym

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sierpniowe Mamusie 2013

                                Też poznałam będzie synuś tatuś dumny bo przewidział płeć.

                                Jak na razie poród naturalny ale to zależy bo jak będzie z mieć ciśnieniem wysokim to cesarkę. Wczoraj jak mi mierzono to miałam puls 120 i nawet nie czułam ze moje serce wali jak szalone dopiero po zmierzeniu i uświadomieniu poczułam.

                                No własnie strach strachem ból bólem ale zobaczyć maleństwo i wziąć je na ręce to pewnie wszystko automatycznie mija.


                                A jak Ty sie czujesz Gussx33 ?? wszystko u Ciebie przebiega dobrze?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X