Wróć   Forum Babyonline.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-10-2008, 02:43
amelka73's Avatar
amelka73 amelka73 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
amelka73.polki.pl

Domyślnie

Kupuje na ebayu amerykanskim.Na allegro kupilam wozek i rodzina przeslala mi do Stanow.Osobiscie polecam zakupy przez internet jest o wiele taniej. Kupilam dla dziecka fotelik Maxi cosi w slepie internetowym duzo taniej niz w zwyklym sklepie.Kupuje perfumy,synkowi kupilam buty ecco o 50% taniej jak w sklepie.Wszystko z metkami,ewentualnie na gwarancji.Ja jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2008, 21:18
Aninka38 Aninka38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Aninka38.polki.pl

Domyślnie

hej!
my też dużo rzeczy kupiliśmy przez internet, korzystamy głównie z allegro, bo tam zwykle najtaniej chyba pół domu mamy z allegro, łącznie z kilkoma meblami, wózkiem, w pełni wyposażonym łóżeczkiem i fotelikiem samochodowym
Stary 06-11-2008, 13:16
sampo21 sampo21 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sampo21.polki.pl

Miasto: PRZEWORSK
Zdjęcia: 58
Domyślnie

Ja Oferuje Kosmetyki Avon Na Allegro Po 20-35% Taniej Niż W Katalogach. Jęsli Czegos Potrzebujecie Na Gwiazdkę Zapraszam Na Allegro Mój Nick To Sampo21, Lub Piszcie Na Sp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2008, 00:13
Kokinka's Avatar
Kokinka Kokinka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kokinka.polki.pl

Miasto: łódzkie
Zdjęcia: 4
Domyślnie

ja rowniez kupuje duzo na allegro, a od niedawna sprzedaje artykuly firmy babyono, wczesniej maz tylko wystawial swoj asortument nasz nick to raceshape
Stary 12-12-2008, 08:28
froch froch jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
froch.polki.pl

Miasto: Kraków
Zdjęcia: 8
Domyślnie

ja 3/4 rzeczy dla dziecka mam z allegro. taniej, nie muszę tego nosić(przywożą pod dom)mam na myśli rzeczy nowe,czasem kupie cos uzywanego,o wiele taniej.
lepiej sprawdzić sobie cenę w sklepie a później na allegro. np. piesek szczeniaczek- uczniaczek z fisher kosztuje w smyku 199zł a na allegro ok.120-130zł(łącznie z przesyłką)rowież inne zabawki dla dzieci markowych firm są o wiele wiele tańsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-12-2008, 20:39
Soniqa Soniqa jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Soniqa.polki.pl

Domyślnie świeca Korony w świeczniku ze Swarovskim

Kupiłam na http://www.candles4you.pl/, dzisiaj przyszło. Jak zobaczyłam to cudo, to kazałam mężowi kupić takie dla siebie - to ma być prezent dla teściowej (chociaż na takie cacko z całą pewnością nie zasłużyła). Nie wiem jak pachnie jak się pali, ale w świeczniku wygląda bosko.

Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2009, 11:22
mamaolabe mamaolabe jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamaolabe.polki.pl

Domyślnie

Przywiązałam się do jednego sklepu, juz tak mam, ze jak cos mi sie spodoba, nie ma problemu to pozostaje wiernym klientem, chodzi o sklep http://www.szipszop.pl Szukalam tanich ubran, tak zeby wyszlo taniej niz w zwyklym sklepie i znalazlam, no i fajnie jest wszystko dostawac szybko, a w szipszopie maja szybka wysylke, wiec juz zostalam u nich i jetsem zadowolona, polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2011, 10:51
Filipkowa Filipkowa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Filipkowa.polki.pl

Domyślnie Odp: Zakupy w internecie

Zakupy pzrez internet to już raczej standard, niekór rzeczy po prosty nie oplaca się kupować gdzie indziej. Internetowe zakupy mahją jeszcze jedm]ną ogromną zaletę, mozna kupić fajne rzeczy z drugiej reki, na których obejrzenie nie miałybyśmy sznas bez netu. Zobaczcie ile mam teraz kupuje używane ciuszki dla dzieci , czy inne rzeczy a najbardziej chodliwe są chyba używane wózki - wystraczy spojrzeć na ilośc ogłoszeń o takim sprzęcie. I za to własnie najbardziej cenię internetowe zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2011, 21:30
niusiad25's Avatar
niusiad25 niusiad25 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
niusiad25.polki.pl

Po pierwsze fajny wątek, bo dobry sprzedawca to skarb, zwłaszcza że tylu oszustów, szkoda też że na allegro coraz więcej jeżeli chodzi o sprawdzony adres to mogę polecić http://www.pierwszyusmiech.com.pl/ kupiłam wózek, kupiłam dużo z rzeczy dla moich dzieci (przyszlych i obecnych) i wszystko było bardzo bezproblemowo. Generalnie dobre miejsce, trochę ciekawostek, promocje i wózki od producenta. Jak dla mnie miejsce warte polecenia!

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2011, 13:36
EwelinaPrzy EwelinaPrzy jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
EwelinaPrzy.polki.pl

są fajne ale maja to do siebie że bardzo wciągają, a z pieniędzmi to tak jak w życiu albo są albo nie
przez internet zazwyczaj lubię kupować, na allegro, ale mam dwa sklepy ulubione w których kupuje, http://karnisz.net/ mąż jak zobaczył jakie firanki zamówiłam i za ile mało zawału nie dostał) i zakupy zabawki dla synka
http://zakupy.linkbaby.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania