Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dowcipy!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    ten ostatni jest dobry :-)

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      http://www.wrzuta.pl/audio/ulIDWjxsYd/co_to_jest_lub

      http://www.wrzuta.pl/audio/8O2GdIdNqJ/rozwod

      Skomentuj


        #78
        Przygotowanie do porodu:
        Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.
        Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.
        Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży.

        Gdy upadnie smoczek:
        Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.
        Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz dziecku do buzi.
        Trzecie dziecko: Wycierasz w spodnie i wsadzasz dziecku do buzi.

        Przewijanie:
        Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie od tego, czy jest brudna czy czysta.
        Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby.
        Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej
        kolan

        Macierzyństwo zmienia gruntownie życie:
        Ale i twój stosunek do macierzyństwa zmienia się z każdym kolejnym dzieckiem.

        TWOJE UBRANIA
        1 dziecko - nosisz stroje dla kobiet ciężarnych odkąd lekarz potwierdził, że jesteś w ciąży
        2 dziecko - nosisz swoje zwykłe stroje jak długo się da
        3 dziecko - stroje dla kobiet ciężarnych to już twoje zwykłe stroje

        IMIĘ DLA DZIECKA
        1 dziecko - przeglądasz kalendarze i dobierasz kombinacje imion sprawdzając jak to brzmi
        2 dziecko - ktoś powinien nadać dziecku imię po ciotecznej babce, więc możesz to być ty
        3 dziecko - otwierasz spis imion, zamykasz oczy i w co trafisz palcem, to będzie.

        WYPRAWKA
        1 dziecko - pierzesz świeżo kupione ubranka, dobierasz kolorami i starannie układasz w szafce przeznaczonej tylko do tego celu
        2 dziecko - sprawdzasz, czy ubranka są czyste i wyrzucasz tylko te z najciemniejszymi plamami
        3 dziecko - kto powiedział, że chłopcy nie mogą mieć różowych śpioszków?


        ZMARTWIENIA
        1 dziecko - przy pierwszej oznace niezadowolenia (kwękanie, skrzywienie) bierzesz dziecko na ręce
        2 dziecko - podnosisz je tylko wtedy, gdy krzyki grożą obudzeniem pierworodnego
        3 dziecko - uczysz starsze huśtania kołyską


        AKTYWNE FORMY SPEDZANIA CZASU
        1 dziecko - zabierasz je na gimnastykę dla niemowląt i terapię grupową dla prawidłowego rozwoju.
        2 dziecko - zabierasz je na gimnastykę dla niemowląt.
        3 dziecko - zabierasz je do supermarketu i pralni chemicznej


        OPIEKUNKA
        1 dziecko - gdy pierwszy raz zostawiasz dziecko z opiekunką, dzwonisz do domu 5 razy.
        2 dziecko - wracasz się od drzwi bo zapomniałaś zostawić opiekunce numer, pod którym będziesz osiągalna.
        3 dziecko - prosisz opiekunkę by zawiadomiła cię tylko jeżeli zaistnieje konieczność wezwania pogotowia.


        W DOMU
        1 dziecko - spędzasz większą część dnia wpatrując się w dziecko.
        2 dziecko - spędzasz większą część dnia patrząc czy twoje starsze dziecko nie robi krzywdy młodszemu.
        3 dziecko - spędzasz większą część dnia chowając się przed dziećm

        Skomentuj


          #79
          Odp: Dowcipy!!!

          Kiedyś będąc jeszcze w ciąży, byłam u wujka na grilu. Był tam tez mały Michaś... Pokazywałam mu jak się strzela z wiatrówki (oczywiście takiej dla dzieci na koreczek)... Podczas jego zabawy, Michaś wycelował w gołębia, strzelił, a gołąb wystraszył się huku i zleciał na dół... Wtedy zadowolony Michaś zaczął wołać "Zabiłem GOŁĄBA ciociu... popatrz... Zabiłem GOŁĄBA..."


          Tak bardzo mnie to rozbawiło, że to hasełko gościło na moim opisie gg do dnia kiedy urodził się mój synuś, a i teraz jak widze Michałka to przypomona mi się jego GOŁĘB...
          I LoVe YoU - KrzyŚQ

          Skomentuj


            #80
            Śmieszne, Zabawne Dowcipy

            Znacie jakies naprawde zabawne dwcipy? Chetnie się pośmieje!!

            Skomentuj


              #81
              Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

              - Ale masz wypasiony zegarek!
              - Złoty.
              - Skąd masz?
              - Wygrałem wyścig.
              - Jaki wyścig?!
              - Ja, dwóch ochroniarzy z galerii handlowej i dwóch policjantów z patr
              Użyteczne ręczniki bambusowe

              Skomentuj


                #82
                Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
                - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
                Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
                - Skończyłem.
                Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
                - Ku********a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
                - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
                Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
                - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
                Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
                - Cholera! Cały czas żółte na dupie!
                Co to są odpylacze ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                  Pani hrabina była niezadowolona z tego, jak jej pokojówka, Elena, sprząta. Znalazłszy warstwę kurzu na stole w pokoju jadalnym, zaczyna jej złorzeczyć. Elena na to:
                  - Jestem lepszą kucharką, niż pani. Sprzątam dom lepiej, niż pani.
                  - Kto tak powiedział?
                  - Pan hrabia. I jestem lepsza w łóżku, niż pani.
                  Hrabina uśmiechnęła się szyderczo i powiedziała:
                  - Co, i mój mąż ci tak powiedział?
                  - Nie, ogrodnik!


                  _____________________________
                  akcesoria basenowe
                  Last edited by Fikus1; 06-11-2013, 10:14.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                    Kowalski wraca do domu z pracy, ma już usiąść przed telewizorem, ale słyszy charakterystyczne odgłosy dobiegające zza ściany od sąsiada.
                    - Ten sąsiad zaczyna mnie już wpieniać! Idę mu powiedzieć, żeby ciszej pukał te swoje panienki!
                    - Mama chciała mu to samo powiedzieć z godzinę temu - mówi Jasio.
                    - I co, powiedziała? - pyta ojciec.
                    - Nie wiem, jeszcze nie wróciła...

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                      Przychodzi facet do baru, ręką zaczesuje włosy do tyłu, bardzo grzecznie mówi:
                      - Poproszę piwo!?
                      - Pedałom nie sprzedajemy, odpowiada barman.
                      Lekko wkurzony facet poszedł do drugiego baru, znowu ręką zaczesując włosy do tyłu, grzecznie mówi:
                      - Poproszę piwo?
                      - Pedałom nie sprzedajemy, odpowiada barman.
                      Wkur*********ny już całkiem poszedł do trzeciego baru, siada za stołem, uderza ręką w blat i krzyczy:
                      - Poproszę piwo!
                      Na to barman zaczesując włosy do tyłu, grzecznie mówi:
                      - Jaki brutal?!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                        Dziadek dał Jasiowi 20 zł na urodziny.
                        Mama obserwuje Jasia, wreszcie mówi:
                        - Jasiu, podziękuj dziadziusiowi.
                        - Ale jak?
                        - Powiedz tak, jak ja mówię, gdy tatuś daje mi pieniążki.
                        Jasiu zwraca się do dziadzia:
                        - Czemu tak mało?









                        Sprawdź! http://www.transpolis.pl/cennik-tlumacz-angielski.php przetłumacz!
                        Last edited by klamra767; 31-10-2013, 12:30.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                          Mamo dzisiaj śniła mi się Marysia
                          -Nie szkodzi ja to wypiorę...

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                            Blondynka jedzie samochodem autostradą A2. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: "Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą A2. Według wiarygodnych, przed chwilą otrzymanych informacji, autostradą ową jedzie samochód w przeciwnym kierunku". Blondyna spogląda przez okno swojego samochodu i mruczy do siebie:
                            - I to niejeden

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                              Proboszcz egzaminuje z katechizmu parę, która wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Narzeczonej idzie świetnie, narzeczony mętnie duka odpowiedzi.
                              - Pani zdała, a pan musi jeszcze raz przyjść za miesiąc.
                              Para przychodzi po tygodniu.
                              - Przecież mówiłem: za miesiąc!
                              - Księże proboszczu, to nie tamten! Znalazłam takiego narzeczonego, co zna ten katechizm na pamięć! ; )


                              ___________________________________________
                              Sprawdź! najlepsze frezowanie cnc
                              Last edited by MEGAZANETA2803; 18-12-2013, 12:49.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                                Siedzi sobie tasiemiec w żołądku. Nagle patrzy, a tu biegną bakterie.
                                - Hej, bakterie, gdzie biegniecie?
                                Bakterie na to:
                                - Tasiemiec, ty się nie pytaj tylko uciekaj stąd, bo zaraz tu będą antybiotyki!
                                I pobiegły w dół przewodu pokarmowego. Tasiemiec lekko przestraszony myśli:
                                - Co jest?
                                Tymczasem nadbiega glista ludzka z walizkami.
                                - Ej glista, - pyta tasiemiec - gdzie lecisz?
                                - Tasiemiec, ty nie pytaj, ty stąd wiej. Za pięć minut będą tu antybiotyki!
                                I pobiegła w dół przewodu pokarmowego. Tasiemiec przestraszył się nie na żarty, spakował plecaki wieje w dół przewodu pokarmowego. Dobiega do ujścia, a tam siedzi glista na walizkach i beczy. Tasiemiec pyta się:
                                - No co się stało, czego beczysz?
                                - A bo mi ostatnia kupa o 14 uciekła...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X