Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z Ben 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs z Ben 10

    Twoje dziecko jest fanem Ben 10? Zatem ten konkurs jest właśnie dla Was!

    Mija dokładnie pięć lat od momentu kiedy Ben Tennyson ściągnął z ręki Omnitrixa. Okazuje się, że przez ostatnie pięć lat kosmici szykowali inwazję. Teraz Ben musi nie tylko odnaleźć dziadka ale także zmierzyć się z kosmitami. W walce ma mu pomóc zmieniony Omnitrix. CZĘŚCI 1-3 JUŻ NA DVD!

    Już dziś możesz mieć wszystkie trzy części "BEN 10 Obca Potęga" na DVD w swojej filmotece!

    Zadanie konkursowe:
    Aby zdobyć jeden z pięciu zestawów nagród, wystarczy na naszym forum napisać, w jaką postać chciałoby się zmienić Twoje dziecko, gdyby miało Omnitrix.

    Konkurs trwa od 12 do 25 kwietnia 2010 roku.

    Do wygrania 5 zestawów:
    - 3 x DVD "BEN 10 Obca potęga" cz. 1-3
    - klocki lego z serii BEN 10

    Zobacz galerię:



    Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »





    Fundatorem nagrody jest:
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs z Ben 10

    Moja córeczka jak na razie chciałby być Małą syrenką i pływać sobie beztrosko w morzu wraz ze delfinami, krabami i innymi rybami.Kinga bardzo lubi wodę , można powiedzieć ,że ją kocha.Gdyby umiała to cały czas spędzła by albo w wannie albo w baseniku i złości się kiedy mówię, jej że nie można tak siedziećw wodzie cały dzień.Mała uważa ,że gdyby była syrenką mogła by spędzać cały czas w wodzie , nieźle się przy tym bawiąc a dodatkowo mogłaby poznać podwodne groty,zwiedzić tajemne miejsca i zawrzeć nowe znajomości. W pełni rozumie jej marzenia tylko ,że ja chciałam być małą syrenką by poznać uroczego księcia który porwałby mnie w swe ramiona.Teraz dziele marzenia córeczki i wspieram ja w tym ,bo co to za świat jesli pozbawiony jest marzeń.To marzenia sprawiają ,że życie ma wszystkie kolory tęczy.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs z Ben 10

      Bo on pochodzi z Galvan B, to mały księżyc, ale jego dom
      Stworzyły go szare materie, za co wdzięczny jest
      I może walczyć ze złem, gdy Ben zamieni w niego się
      Strzelać do nich z oka, gdy w drogę wejdą mu
      Przyczepiać się do maszyn i rozjeżdżać przestępców
      I właśnie nim mój synek bardzo chciałby być
      Zielono-czarno- białym kosmitą
      Co UPGRADE go zwią!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs z Ben 10

        Z mojego synka jest równy gość,
        co lubi kosmitom dać w kość.
        Chciałby mieć siłę jak czteroręki,
        niszczyłby kosmitów- ratując panenki.
        Byłby na tyle silny by móc chronić Świat
        taki jest dzielny - mój mały chwat.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs z Ben 10

          Gdyby Omnitrix mój syneczek miał, zamienić bardzo by się chciał
          W postać, która oczarowała jego i mnie, choć brzydka jest strasznie
          Jednak nie wygląd ważny jest, a serce i wola walki ze złem
          Mowa tutaj o kosmicie, co organy ma rybie
          Imię jego to Zębal , bo ostrych zębów pełną szczękę ma
          W wodzie świetnie porusza się, bo nogi w ogon zamienia
          Wodą pluje, dzielnie walczy i złe siły łatwo niszczy!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs z Ben 10

            Moja córka ma bardzo bujną wyobraźnie. Marzy by być brzydkim kaczątkiem Ona uwielbia tą bajkę. Marzy by w przyszłości stać jak to kaczątko pięknym Łabędziem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs z Ben 10

              Długo mój synek zastanawiał się, w jakiego kosmitę zamienić chciał by się,
              Do wyboru aż 10 postaci by miał, gdyby Omnitrix posiadał,
              Ale którą wybrać, jeżeli każda z nich taką unikalną zdolność ma?
              Czy Inferno, co strzela ognia kulami i gorąco z łatwością pochłania?
              Czy Szybciora, co biega z prędkością światła i wszystkich dogania?
              Czy Muchę, co pluje zielonym szlamem, a ogonem metal z łatwością przecina?
              Czy Zębala, co świetnie pływa i w wodzie czuję się jak ryba?
              Jednak najfajniejszy dla synka jest kosmita, co Fantom się nazywa,
              Jest bardzo podobny do ducha i gdy tylko chce to niewidzialny staje się,
              I dlatego mały Adrianek Fantomem by chciał być,
              Bo straszyć i przenikać przez ściany to jest właśnie to

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs z Ben 10

                Synek mój niewiele ma lat,
                ale za to już dobrze ukształtowany świat
                wie czego pragnie, wie czego chce
                marzeniom ciągle oddaje się
                o jednej rzeczy najbardziej marzy
                by mieć omnitrix i móc zmieniać się w różne postacie
                osobą w jaką zamienił by się
                jest na 100% ................
                .................. Operator koparki

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs z Ben 10

                  Od paru tygodni Pola(14 miesięcy)fascynuje się pieskami.Uwielbia przyglądać im się na spacerze,głaskać je,dotykać...Uwielbia oglądać bajki i książeczki w których występują pieski.Od jakiegos czasu próbuje takze nieudolnie naśladować ich szczekanie,które bardziej przypomina-niestety- miauczenie...Dlatego na pewno,gdyby umiała już dobrze mówić,na postawione pytanie odpowiedziałaby:Chciałabym wcielić się w pieska!
                  BYć moze na innej planecie psy miauczą?hahaha

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs z Ben 10

                    Mój syn ma 5 lat i na pytanie w kogo by się zmienił mając Omnitrix zdecydowanie odpowiedział żę w Szybciora ponieważ może szybko się przemieszczać ,walczyć z kosmitami i pomagać innym a to wszystko może zrobić bardzo szybko

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs z Ben 10

                      Zadałam mojemu 6-latkowi to pytanie, i usłyszałam: "tylko i wyłącznie w Inferno, bo: umie latać i miotać płomieniami." Ot, takie są marzenia sześciolatka

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs z Ben 10

                        Mój syn zamienił by się w PAJĘCZARZA....na pytanie dlaczego,odpowiedział.....bo ma cztery ręce,może chodzić po ścianach,jest strasznie zwinny i.......z ogona strzela pajęczyną

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs z Ben 10

                          Mój syn na to pytanie odpowiedział bez zastanowienia: w Czterorękiego - a dlaczego? Bo miałby cztery ręce i wreszcie mógłby zanosić cztery zabawki jednocześnie do drugiego pokoju

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs z Ben 10

                            Wierzyć w przypadki czy przeznaczenie? Akurat gdy ja znalazłam ten wątek konkursowy, mój 9-latek z obłędem w oczach ogląda "BEN 10". Więc nieśmiało, z pewnością,że i tak mnie w tej chwili nie usłyszy, pytam: synku jaką postacią chciałbyś być gdybyś miał omnitrixa? I co? Niewiarygodne - moje dziecko usłyszało pytanie! i bez chwili zawachania odpowiada: SZLAMFAJER! Kurcze, tylko ja nie wiem jak to się pisze więc napisałam jak usłyszałam A dlaczego? - pytam. To proste - odpowiada - bo bardzo szybko rekonstruują mu się utracone części ciała. Wiesz mamo, to tak jak jaszczurka zgubi ogon i jej odrasta, ale JEMU ze sto razy szybciej! No i wieczór mamy z głowy, bo inne tematy do rozmów nie wchodzą w grę

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs z Ben 10

                              Moja córka ma 6 lat i kocha Ben10 bez opamiętania
                              Kolekcjonuje wszystko co jest z nim zwiazane a jej pokój zaczyna wyglądać jak pokój chłopca a nie dziewcznyki bo zamiast lalek mamy zabawki z Ben10

                              Ma juz omnitrixa i wciąż udaje ze zamienia sie w jakichś kosmitów.

                              Np. w "PLAZMĘ" poniewaz plazma moze wchodzić w czyjeś ciało i nad nim panować co daje mu przewagę nad kosmitami.
                              Chciałaby też zamieniać się w "SZARĄ MATERIE" ponieważ moze się wspinać po wszystkim i wszędzie i jest barzo malutka i zwinna.
                              W zabawach pojawia sie także zamiana w SZYBCIORA bo jest bardzo bardzo szybkim kosmitą i moze robić lawinę z piasku.Moze szybko przebierać ogonem i niszczyć złych kosmitów.
                              Najbardziej jednak imponuje mojej córce Chromaston ktory moze odbierać moce swoim przeciwnikom i nimi walczyć.
                              Last edited by marionetka26; 14-04-2010, 10:26.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X