Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

alkohol w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Koniczynko masz się czym chwalić. Na pewno bardzo dobrze Ci życzą i troszczą się o Twoje maleństwo Ci którzy Cię tak namawiali
    Last edited by ania2012; 29-10-2008, 11:46.

    Skomentuj

    •    
         

      Nie pić wcale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Ja też tak uważam. Nie pić wcale.

        Skomentuj


          no oczywiście jestem w ciąży i nie zamierzam nic pić...a lubiłam sobie wieczorem wypić kieliszek winka...

          Skomentuj


            Ja niewiedząc ze jestem w ciąży piłam wódke i to dosyc sporo(tylko na imprezach oczywiście wiadomo wesele mialam i chcialam sie dobrze bawic,ale podkreslam ze niewiedzialam ze jestem w ciążya bylam juz w 7 tyg.3 dni po weselu poszlam do gin. i powiedzial ze jestem w ciąży i od razu oczywiście byly pytania do niego czy wszystko jest oki bo pare dni przed pilam alkohol,powiedzial ze jest wszystko oki....uffff .od tamtej pory jak sie dowiedzialam o ciąży sam zapach alkoholu mnie odrzucal,jak karmilam piersia (7m-cy)tez nie piłam,teraz mój syn ma juz 19m-cy i jeszcze na zadnej imprezie nie pilam.
            Tak jak inni mówią kobieta w ciąży absolutnie nie może pić i nieważne czy to wino czy piwo -poprostu nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Skomentuj


              Też jestem za tym aby nie pic alkocholu podczas ciąży - przeciez nie jest wiadomo jaka ilosc alkocholu może zaszkodzic dziecku czy lampka wina czy butelka
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                ja mogę się pochwalić będąc w ciąży nie wypiłam ani kieliszka, teraz jak karmię to czasem się zdarzy ale oczywiście tylko troszeczkę winka czy piwka , nic więcej.
                Tomuś skończył już 8 miesięcy

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja w ciazy wypilam 2 lampki wina bo mialam taka ochote ze nie moglam wytrzymac

                  Skomentuj


                    i dodam ze kingusia urodzial sie zdrowa i bardzi silna 3720 i 59 cm

                    Skomentuj


                      jak sie karmi to mozna sobie wypic troszke, bo alkohol w mleku utrzymuje sie dokladnie tyle samo czasu co we krwi, wiec jezeli wypije sie lampke wina 2 godziny przed karmieniem to nic nie zaszkodzi(nie bedzie miala zadnego wplywu na dziecko)no chyba ze to tanie wino to tam pelno syfu plywa

                      ja w ciaży bralam sobie raz na jakis czas lyka piwa od meza,bo piwo dobrze gasi pragnienie

                      teraz mi smutno bo po ciąży przestalo mi smakowac piwko, ewentualnie karmi kawowe sobie czasem wypije,(przed ciaza nie lubilam zadnych slodkich piw)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja tylko pije od czasu do czasy kari malinowe lub karmelowe

                        Skomentuj


                          Ja uwzam, ze lampkaczerwonego wina nie zaszkodzi, ale radze sobie odpuscic, bo po co masz sie martwic pozniej i pluc sobie w twarz

                          Skomentuj


                            A ja jestem zdania, ze to obojetnie czy lampka wina czy cala butelka... wciąży nie powinno się pić alkoholu!!!
                            Odkad wiem, ze jestem w ciazy to chocby nie wiem jaka miala ochote nie wypije nawet łyka. Zdrowie malenstwa jest dla mnie najwazniejsze, wazniejsze od moich zachcianek.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Ja to mam czesto gesto ochote na jakis likier czy tez ajerkoniaka mhmmm ale oczywiscie powstrzymuje sie zeby nie zaszkodzic Dzidziusiowi W czasie ciazy to wypilam moze z 3 butelki karmi i kieliszeczek winka (nie lampke maly kieliszeczek zaznaczam). Ale juz do konca nie zamierzam nic pic,Dzidzia jest zdrowa i mam nadzieje,ze juz tak zostanie, przynajmniej ja nie bede sie przyczyniac do tego zeby bylo inaczej.

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Znalazlam to niedawno na innym forum i doslownie mnie zamurowalo

                                "Monika
                                alkohol a ciąża
                                Dzieńdobry, mam jestem 23 tygodniu ciąży, to ciąża druga, okropnie smakuje mi piwo, wypijam dziennie ok 2-3, zdażyło się że wypiłam 4 piwa, czy mogę tym zaszkodzic dziecku?, jakie moą byc ewentualne konsekwencje? z pierwszym dzieckiem też piłam piwo ale nie tak dużo,nic się nie stało, dziecko jest zdrowe,oprucz tego że urodziłam za wcześnie w 34 tygodnu. Z góry dziękuje za odpowiedź. "

                                Wogole co to za pytanie czy Ona moze zaszkodzic dziecku takimi dawkami... czasem brak slow..

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X