Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

majtki wyszczuplajace

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    majtki wyszczuplajace

    Mam pytanie czy ktoras z was nisila lub nisi majtki wyszczuplajace. czy jezeli bede nosic takie majtki to moj wielki obwisly brzuch sie troche wklesnie?? jestem zdesperowana bo kupilam sobie sukienke na chrzest ktory odbedzei sie w grudniu a mi flak wisi po kolana. jest szansa zeby cos z tym zrobic???
  •    
       

    #2
    hej.ja nosilam jakis czas temu(naszczescie juz nie musze)i powiem ci ze pod sukienke idealnenapewno bedziesz wygladala bardzo szczuplo
    shannon

    Skomentuj


      #3
      Oj miałam ten sam problem, ja na brzuszek zakupiłam pas wibrujący TRoszkę głupota, ale uwierzcie że bardzo pomogło, brzuszka takiego plaskiego nie mialam nawet przed ciązą
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        #4
        ja nosiłam takie galoty są fajne tzn. kryją to co trzeba ...jeszcze nawet gdzieś je mam ...będą czekać na 2 ciąże

        Skomentuj


          #5
          bielizna korygująca

          Ja nosiłam przez jakiś czas Figi korygujące TALIA - niedługo po porodzie musiałam się wcisnąć w elegancką sukienkę. Zadziałały idealnie

          Skomentuj


            #6
            Majtki wyszczuplające, żeby pomogły trzeba założyć w miarę szybko po porodzie. Oczywiście nie po cc. Ja nosiłam i z brzuszkiem wszystko ok

            Skomentuj


              #7
              Ja nosiłam takie, ale kurcze pomogły tylko troszke zostało mi jeszcze troszke brzuszka, ale postanowiłam, ze od nowego roku biore sie ostro za siebie...
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez ankeczka Pokaż wiadomość
                Mam pytanie czy ktoras z was nisila lub nisi majtki wyszczuplajace. czy jezeli bede nosic takie majtki to moj wielki obwisly brzuch sie troche wklesnie?? jestem zdesperowana bo kupilam sobie sukienke na chrzest ktory odbedzei sie w grudniu a mi flak wisi po kolana. jest szansa zeby cos z tym zrobic???
                jak założysz takie majtki pod sukienke, napewno bedziesz dobrze wygladać i ukryją to co trzeba. Ja też jakis czas nosiłam takie i dawały super efekt, potem dieta i fitnes i juz nie musze nosić, chociaz 3 kilogramy jeszcze trzeba zgubić. A mam też koleżanki, które noszą ciągle taką bielizne i świetnie wyglądają, nikt przecież tego nie widzi.

                Skomentuj


                  #9
                  u mnie waga mniejsza niż wcześniej i figura też w miarę, ale brzuch korygowałam swojego czasu. Milion razy już pisałam o intymna.pl, ale tam się zaopatruję i tam też kupiłam gacie korygujące, które całe były z tego materiału, więc ładnie się wszystko modelowało. Teraz czasem je jeszcze zakładam jak chcę wystąpić np. w przylegającej sukience. Oczywiście kupiłam kolejne - rozmiar mniejsze i to jest mój sukces!
                  happiness is easy

                  Skomentuj


                    #10
                    a co myslicie o tych? http://www.allegro.pl/item521766012_...sexi_l_xl.html
                    tylko to akurat gorset na sam brzucho, ale jak myslicie nada sie? moze ktoras miala taki?

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja nie noszę takich gaci ale po porodzie to chyba będzie konieczność....

                      Skomentuj


                        #12
                        Tak sie zastanawiam czy te wszelkiego rodzaju pasy uciskajace czy gorsety mozna zalozyc odrazu po porodzie (naturalnym oczywiscie, nie po cc) tzn. tak po dobie, lezac jeszcze w szpitalu? Albo przy powrocie do domu? Ktoras nakladala tak odrazu czy po jakims czasie dopiero od powrotu do domu. Bo tak sie zastanawiam czy przy takim ucisku odrazu po porodzie na nic to nie zaszkodzi.

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez lola_lu Pokaż wiadomość
                          Majtki wyszczuplające, żeby pomogły trzeba założyć w miarę szybko po porodzie. Oczywiście nie po cc. Ja nosiłam i z brzuszkiem wszystko ok
                          oo nie doczytalam w miare szybko czy po jakim czasie najlepiej?

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #14
                            no ja w sumie zakladalam tylko okazyjnie pod sukienke zeby jakos wygladac.obecnie jestem 16 miesiecy po porodzie i moj brzuch wyglada bardzo dobrze.pierwsze miesiace po porodzie spedzilam glownie w szlafroku
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja mialam cesarke i polozna zabronila mi noszenia takich majtek.Nosilam za to specjalny pas na biodrach po to zeby kosci miednicy sie troche zeszly ale tylko przez miesiac od porodu bo pozniej podobno kosci traca na elastycznosci i to nic nie daje.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X