Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Napisane przez sylwiaaa Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie mamy. Mam na imię Sylwia i mam córeczkę Olę. Urodziła się 11 maja 2007. Ja mam 28 lat, przed ciążą pracowałam jako redaktor w małej gazetce lokalnej, a teraz siedzę w domu i opiekuję się małą. Pewnie już żadna z Was nie karmi swoich dzieci piersią? Ja ciągle mam uczepionego do siebie małego ssaczka i nie wiem jak ją odzwyczaić. Doradzicie coś?
    Moja mała ssie ''tylko''w nocy 3-4razy,ale póki co niechce jej odzwyczajać.Dobrze nam Tak))
    Zaczela chodzic tydzien temu,pomalutku wcale sie niespieszy,ostrozna jest))
    A jak chce szybciutko gdzies isc to bach na czterech zasuwa))

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Moje Jasiątko urodziło się 22 listopada 2007r. i już za kilka dni skończy roczek.
      Jest naszym szczęściem największym i radością wielką. Dosłownie, bo waży 10kg

      Skomentuj


        #93
        To nasze skorpionki niebawem skończą roczek. Mój Jasiula 22 listopada. Serdeczne życzenia urodzinowe dla wszystkich jubilatów

        Skomentuj


          #94
          Napisane przez magdysia2 Pokaż wiadomość
          Mój syn też skorpion - 20 listopad 2007.
          moj synek tez sie urodzil 20 listopada 2007
          jakie postepy zrobil juz Twoj maluch? Chodzi juz?

          pozdr

          Skomentuj


            #95
            Mój synek jest z 28 listopada i zaczyna sobie juz chodzić, sam co prawda jeszcze nie ale jak trzymam za rączka albo paszki to biega szybciutko.
            A dziewczynu chciałam się jeszcze o cos zapytać. Jakie kupujecie buciki dla swoich pociech jak zaczynaja chodzić?Ja słyszałam od siostry że na poczatek dziekco musi mieć buciki które zakrywają i usztywniaja kostkę.Jak to jest?
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #96
              Coś słabo mamuśki tu zagladacie
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj


                #97
                Hej

                Mój Kubuś urodził się 2 dni wcześniej od Twojego Synka

                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  O to nasze listopadowe dzieciaki będa miały po roczku juz
                  My obchodzimy 28 listopada pierwsze urodzinki
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #99
                    A mój synek urodził się w maju 2007 roku, w tym miesiącu skończy równe 1,5 roczku
                    Pierwsze kroczki postawił kiedy miał 1 rok i 1 miesiąc, zaczął na dobre chodzić miesiąc później, teraz chodzi we wszystkie strony, ma 12 ząbków (może 13), jest bardzo żywotnym maluszkiem
                    Pozdrawiam wszystkie maluszki z 2007 i ich mamy

                    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                    Różności do postów
                    GALERIA OLAFKA

                    Skomentuj


                      Skorpion jest od 24 października do 22 listopada, od 23 listopada do 21 grudnia jest strzelec
                      Mój synek jest z 23 listopada więc jest strzelcem a córka z 4 listopada jest skorpionem (tylko z 2002 roku)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam mamuski
                        mam na imie Ania, mam coreczke Matylde, urodzona w maju 2007
                        mama Matyldy

                        http://picasaweb.google.com/belciki7...ucaneFoteczki#

                        Skomentuj


                          Nam zostało 15 dni do urodzin! Jaki tort urodzinowy mieli/będą mieli wasi chłopcy?

                          Skomentuj


                            Ja ostatnio była oglądać w cukierni, wybór jesr rewelacyjny ale nie moge sie coś jeszcze zdecydować
                            Ale wybiorę pomiędzy, samochodem, piłką, boiskiem lub długim autobusem. Ale szał z takimi tortami, a kolorowe sa bardzo to maluszkowi mojemu się pewnie spodoba bardzo. Pozdrawiam
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              super ze jest tak duzo mam dziewczynek
                              moja slicznotaka spala godzine ehh
                              ostatnio ma ataki krzyku lub placzu ehh mam czasem dosyc a jak u was

                              Skomentuj


                                Do kalki23 moj synek chodzi juz od 2 miesiecy.Zaczal chodzic pod koniec sierpnia i zamowilismy sandaly firmy nemo.Sa wysokie,usztywniaja kostke, sa skorzane.Na poczatku wszystkie buty go denerwowaly.Teraz biega w trzewikach z ecco na rzepy,ktore z uporem maniaka rozpina.
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X