Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sny erotyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sny erotyczne

    Dziewczyny czy macie jakieś erotyczne sny z innymi facetami?
    Ja dziś taki miałam i nie wiem, dlaczego bo kocham swojego męża i o innych mężczyznach nie myślę...
  •    
       

    #2
    Normalne. Mi czasami też się śnią jacyś inni dziwni faceci...I też straszliwie kocham swojego męża i nie wyobrażam sobie życia z kimś innym i nie myślę o innych. Nie wiem czemu tak się dzieje.
    Last edited by elkoral; 06-11-2008, 15:50.

    Skomentuj


      #3
      Ehehe fajny temat

      Ja też KOCHAM swojego męża ale sny takie miewam czasem nawet regularnie dzień po dniu..

      to dziwne..

      Buziaki

      Skomentuj


        #4
        W moim przypadku z tym seksem to jest tak, że oboje z mężem pod względem temperamentu dobralismy się nie za bardzo..:/

        Ja odkąd pamiętam miałam więcej i częściej ochotę..
        On z kolei bywały miesiące, że robiliśmy to raz w miesiącu a swego czasu nawet raz na 3 miesiące../ ale to było po urodzeniu Kubusia.. / a właściwie to od tego czasu się chyba wszystko w tej sferze popsuło.. On ma poprostu mniejsze potrzeby..

        Przy czym ja mogłabym to robić codziennie.. i pewnie stąd u mnie te sny..


        buziaki****

        Skomentuj


          #5
          Ja gdzieś czytałam, że zdrowo mieć fantazje. I je realizować...może te sny to podświadoma realizacja naszych marzeń seksualnych, których nie dopuszczamy do siebie...

          Skomentuj


            #6
            ja te zmam erotyczne sny...problem w tym że z moimi kolegami jak później ich widzę to ni jest tak głupio

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
              ja te zmam erotyczne sny...problem w tym że z moimi kolegami jak później ich widzę to ni jest tak głupio
              Ojjjoj:P domyślam się jak Ci musi być dziwnie(głupio) spojrzeć komuś w oczy z kim się miało takie sny:] hu hu.. ciekawie ciekawie..

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                ja te zmam erotyczne sny...problem w tym że z moimi kolegami jak później ich widzę to ni jest tak głupio
                Myślę, że każdy miewa takie sny. Ale jak są z osobami, które się zna, to faktycznie jakoś tak głupio się robi jak się ich potem spotyka... Ale przecież tylko my na szczęście o tym wiemy!!!

                Skomentuj


                  #9
                  chciałabym mieć takie sny

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
                    chciałabym mieć takie sny
                    Basia101- chyba nic trudnego.. czasem wystarczy tylko "wytężyć wyobraźnię"
                    Pozdrawiam!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Oj chyba wszyscy takie mają. Może tylko rano nie pamiętają o tym

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: sny erotyczne

                        nie przejmuj się, takie sny się zdarzają, może obejrzałaś jakiś film o romantycznej miłości ? to nie znaczy że nie kochasz męża, mi się też śnią czasem sny erotyczne ale nie z konkretnymi postaciami, także nie wiem czy to mąż

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: sny erotyczne

                          Uważam, że z fajnych gadżetów erotycznych, można sprawdzić takie kajdanki rózowe. Ktoś z was używa takich kajdanek?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: sny erotyczne

                            Miewam sny erotyczne z innymi mężczyznami. Co ciekawe to jedne z najbardziej interesujących snów
                            Nie przewidzisz, co się z kogo zrobi, kiedy mężem zostanie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: sny erotyczne

                              Nie mam, ale wydaje mi się że to normalne. Na pewno nie jest to nic złego.
                              (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X