Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak rodzić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Witam, dopiero dolaczylam do Was jestem w 17 tygodniu ciazy. zawsze myslalam ze bede chciala rodzic przez cc ale tak bylo zanim zaszlam w ciaze. teraz marze o tym zeby urodzic naturalnie tak jak rodzila moja mama i babcia, mysle ze kazda z nas sie tego boi tymbardziej przed pierwszym porodem , ale mi szkoda byloby przespac takie przezycie nie czujac nic podczas porodu , natomiast po porodzie wrecz przeciwnie. po porodzie chcialabym sie juz tylko cieszyc swoja rodzinka pozdrawiam wszystkie oczekujace na dzidziusia!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Moim zdaniem poród naturalny jest najlepszy dla mamy i dziecka bo jak sama nazwa mówi naturalny.Ale sa przypadki że musi byc przeprowadzona operacja czyli cc.Ja nie rozumie mam które na własne życzenie chcą cesarke,jak poród jest najcudowniejszym momentem w życiu kobiety jak kładą ci dzidze na piersi.Ja nigdy nie zapomne tej chwil

      Skomentuj


        #63
        Chciałabym naturalnie, ale mam jeszcze długo czasu na zmianę decyzji bardzo dużo zależy także od tego jak maluszek będzie się rozwijał....

        Skomentuj


          #64
          Odp: jak rodzić

          Lepszy i zdrowszy dla dziecka jest poród naturalny... JA osobiscie rodzilam naturalnie, mimo ze mialam wskazania na cesarskie ciecie... Ale kiedy synek sie urodzil i polozyli mi go na piersi to odpłynęłam, bezcenne uczucie;p

          Skomentuj


            #65
            Odp: jak rodzić

            a pewno zdrowszy naturalny, ale dzieci urodzone przez cesarskie cięcie również są zdrowe i silne widze to po swoich dzieciach ile one mają mocy, ile siły, jak szybko się rozwijają.

            Skomentuj


              #66
              Odp: jak rodzić

              Chyba lepiej rodzić naturalnie, oczywiście jeżeli nie ma przeciwwskazań. Podobno kobieta po porodzie naturalnym szybciej wraca do siebie.

              Skomentuj


                #67
                Odp: jak rodzić

                Wydaję mi się, że siłami natury, chociaż cesarki nie miałam więc co ja mogę o tym wiedzieć. Plusy porodu naturalnego to szybka regeneracja sił (ja po 4 godz od porodu poszłam sama pod prysznic i czułam się bardzo dobrze, mimo iż rodziłam ładnych parę godzin), szybciej wychodzisz ze szpitala, mniejsze ryzyko dla Ciebie bo operacja to zawsze operacja i oczywiście mniejszy szok dla dziecka. Minusem jest okropny ból. No ale coś za coś. Jak to mówią wszystkiego mieć nie można
                Polecam mojego bloga, gdzie znajdziesz moje doświadczenia i informacje o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: jak rodzić

                  Ja rodziłam SN, ale poród zakończył się CC po dwóch godzinach parcia. I dobrze wspominam te 4,5 godziny na oddziale. Nie mam żadnej traumy. Ból wspominam jako taki, który można wytrzymać. Był porównywalny z tym co odczuwałam co miesiąc w czasie miesiączki. Byłam ze swoją położną i mężem. Momentami było nawet zabawnie.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: jak rodzić

                    A jeśłi o ranę po CC chodzi to wcale tak źle nie jest. Ja nie mam z jej strony żadnych dolegliwości pół roku po CC. Dwa dni po porodzie wyszłam ze szpitala, jechałam autem 70 km. Później zajmowałam się w domu dzieckiem razem z mężem. Jedyny problem miałam ze wstawaniem z łóżka. Tyle. Po tygodniu już nawet to przychodziło mi z łatwością. Najważniejsze to jak najszybciej wstać z łóżka po CC i jak najwięcej ruszać się.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X