Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Napisane przez rakastan Pokaż wiadomość
    Zdecydowanie osobno, ale można na początku łóżeczko wstawić do sypialni. Mama też musi być wypoczęta.
    Popieram poprzedniczki, ja czuję się milion razy bardziej wypoczęta kiedy synek śpi jednak ze mną, kiedy go nie ma koło mnie, budzę się regularnie i sprawdzam czy wszystko jest ok. Czuję się wtedy jak by mi czegoś brakowało.

    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

    Różności do postów
    GALERIA OLAFKA

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Napisane przez Agajka Pokaż wiadomość
      Ja z moim Maluszkiem spałam razem tylko w dzień, w nocy spał smacznie w swoim łóżeczku i myślę, że to była dobra decyzja bo teraz moj brzdac sam zasypia
      Ale to chyba nie ma różnicy, bo ja spałam z synkiem w nocy w jednym łóżku, a on teraz nawet sam w ciągu dnia wdrapuje się na sofę, naciąga kocyk, albo kładzie misia na sobie i zasypia (w porze drzemki) a w nocy tylko go nakarmię położę, ten poprzewraca się trochę i śpi do rana...Nie stosuję jakichś szczególnych zabiegów usypiających.

      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

      Różności do postów
      GALERIA OLAFKA

      Skomentuj


        #78
        Moj Bartuś do 6tego m-ca spał ze mną,jak wieczorem kładlismy sie spac to wystarczylo ze sie przytulilam do niego i trzymalam za raczke i moment i zasypial,natomiast w dzien usypial albo (przewaznie)na rekach(15min) albo kolysalam go w wozku( okolo25min),jak skonczyl 6 m-cy to kładłam go juz do jego lóżeczka(bylo na biegunach)i zasypial jak go kołysalam(ok25min)a teraz ma 19m-cy i po wieczornych rytuałach (kąpiel,kolacja,bajeczka)sam idzie do łóżeczka i zasypia wciągu 5 min,chociaz niekiedy zdarza sie wrzask i placz i usypia dopiero po 3 godz(ale bardzo zadko).

        Skomentuj


          #79
          Ja w dzien kołysze w ózku a na noc tylko kłade do łóżeczka i zasypia

          Skomentuj


            #80
            w dzien kolysze w wozku, a wieczorem po kapieli sama zasypia w swoim lozeczku

            Skomentuj


              #81
              2,5 roku- czytam baje a on po kilku minutak zwykle mówi starczy, odwraca się i zasypia. Młodszy synek zasypia przy piersi lub przytulony do mnie

              Skomentuj


                #82
                Ja też zhyba zdecyduję się na spanie osobno łóżeczko mam obok łóżka także nawet leżąc będę miała małego pod ręką a przecierz tata też może powstawać trochę w nocy
                Bartuś 5.12.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  ja tez mam lozeczko obok glowy wiec jak wyciagne reke to moge smyka poglaskac po glowie lub dac smoczka

                  Skomentuj


                    #84
                    ja z Kinga spala tylko dwa razy jak ukochany byl na wyjedzie to mi tak smutno samej sie spalo

                    Skomentuj


                      #85
                      Zgadzam Się Całkowicie Z Większością Was.. Mój Kubuś Od Urodzenia Zawsze Spał W Swoim łóżeczku!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        moja starsza zawsz spala sama za to mlodsza rozpieszczona i na ogol zemna:0 powstyrzymac sie niemoge ona sie tak slodko przytula i glaszcze mnie po poliszku.rozplywam sie
                        PAULINKA 31.8.2003
                        VICTORIA 20.5.2008

                        12.1.2009r raczkowanie
                        13.1.2009 pozegnanie cycunia
                        16.1.2009 samodzielne siadanie

                        Skomentuj


                          #87
                          Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
                          moja starsza zawsz spala sama za to mlodsza rozpieszczona i na ogol zemna:0 powstyrzymac sie niemoge ona sie tak slodko przytula i glaszcze mnie po poliszku.rozplywam sie
                          OJJ PEWNIE SŁODKO TO MUSI WYGLĄDAĆ.. DZIECIACZKI TO CZASEM WIEDZĄ JAK WPŁYNĄĆ NA RODZICÓW
                          pOZDRAWIAM

                          Skomentuj


                            #88
                            ja mojego odladalam do lozeczka, chyba ze zasnelam karmiac go. ok 2 tyg temu poszedl spac do swojego pokoiku. teraz jest tylko na butelce i w nocy co dwie godziny sie budzil na jedzonko. ostatnio mnie to tak wykanczalo, ze postanowilam zrobic mu odwyk. dzisiaj byla trzecia noc na odwyku i widac poprawe. zobaczymy co z tego wyjdzie.
                            Jakub 19.05.2008

                            Skomentuj


                              #89
                              ja też mam łóżeczko obok łóżka
                              ale czasem śpię z małym jak mąż ma nocki
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                #90
                                moja dzidzia też od początku spała w łóżeczku, chociaż czasmi ją brałam. ale spanie w trójke to nie dla mnie. budziłam się ze strasznym bólem kręgosłupa




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X