Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak rodzić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
    A co ty nazywasz dyrdymałami? Moja wypowiedź nie musi być dla ciebie obiektywna. Wcale mi na tym nie zależy, bo ty po prostu nie rozumiesz sensu wypowiedzi.
    Dla ciebie dyrdymałami jest stwierdzenie, że każda kobieta ma prawo wyboru jak ma rodzić? Bo o to mi właśnie chodziło.
    Ja się tak nie podniecam tym tematem, bo jest mi to obojętne jak kto rodzi. A co najważniejsze nie wymyślam śmiesznych historyjek. Co chciałaś osiągnąć?
    Skończmy tą dyskusję, bo jest żenująca.
    a co to sklep?! jak myślisz po co docelowo masz pochwę????

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
      a co to sklep?! jak myślisz po co docelowo masz pochwę????

      A ty będziesz decydowała, kto jak ma rodzić? I powiesz pani X nie możesz rodzić przez cc bo to nie moralne. Śmieszne! Nie masz takiej władzy

      Skomentuj


        #48
        I znowu powiało egoizmem...

        Skomentuj


          #49
          Może i egoizmem, ale takie są realia. A wy tego nie zmienicie. Ktoś będzie bał się porodu i będzie miał pieniądze, pójdzie do kliniki i zrobi sobie cięcie.
          Dziewczyny na litość boską przecież ja nie neguje tego, że poród siłami natury jest zły. Ja chce wam tylko powiedzieć, że każda kobieta MA PRAWO DECYDOWAĆ O SOBIE. I nikt tego nie zmieni.
          Dlaczego nazywasz mnie egoistką? Rodziłam naturalnie i przeżywałam to wszystko o czym pisałyście. Tak mnie porozrywało, że straciłam mnóstwo krwi i nie biegałam po 4 godzinach jak ty. Nie zażyczyłam sobie cc!
          Przy drugim dziecku było konieczne cc, po prostu synek był za duży.
          Ja w ogóle nie rozumiem o co wy się mnie czepiacie. Taka jest konstytucja: Wolność wyboru.

          Skomentuj


            #50
            Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
            Może i egoizmem, ale takie są realia. A wy tego nie zmienicie. Ktoś będzie bał się porodu i będzie miał pieniądze, pójdzie do kliniki i zrobi sobie cięcie.
            Dziewczyny na litość boską przecież ja nie neguje tego, że poród siłami natury jest zły. Ja chce wam tylko powiedzieć, że każda kobieta MA PRAWO DECYDOWAĆ O SOBIE. I nikt tego nie zmieni.
            Dlaczego nazywasz mnie egoistką? Rodziłam naturalnie i przeżywałam to wszystko o czym pisałyście. Tak mnie porozrywało, że straciłam mnóstwo krwi i nie biegałam po 4 godzinach jak ty. Nie zażyczyłam sobie cc!
            Przy drugim dziecku było konieczne cc, po prostu synek był za duży.
            Ja w ogóle nie rozumiem o co wy się mnie czepiacie. Taka jest konstytucja: Wolność wyboru.
            Przykro mi,że miałaś takie efekty końcowe porodu.
            Ale nadal uważam,że to nie kobieta powinna decydowac jak rodzic,tylko natura.A co do konstytucji...to doczytaj bardziej,bo nie ma w niej najmniejszej wzmianki,co do wyboru sposobu rodzenia dziecka-pozdrawiam.

            Skomentuj


              #51
              Konstytucja zapewnia nam wolność. Nie ma punktu dotyczącego porodu, ale każdy wie jak to odnosi się do życia. Czy dla ciebie wszystko musi być wypunktowane żebyś zrozumiała.
              Jeszcze raz się powtórzę: Nie można niczego narzucać.

              Skomentuj


                #52
                Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
                Konstytucja zapewnia nam wolność. Nie ma punktu dotyczącego porodu, ale każdy wie jak to odnosi się do życia. Czy dla ciebie wszystko musi być wypunktowane żebyś zrozumiała.
                Jeszcze raz się powtórzę: Nie można niczego narzucać.
                To raczej Tobie przydałoby się "czarne na białym",że prawa konstytucji nie interpretujesz wg.własnego widzimisie,tylko są pewne zasady.
                Tylko jak zwykle Ty nie potrafisz ich dostrzec...no cóż,do wszystkiego trzeba dorosnąc,nie tylko do rodzenia dzieci,ale jak widac, do bardziej przyziemnych rzeczy jak takich czytanie też!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Ej przestań już, bo mi się to znudziło. Najlepiej stwórz sobie własny szpital gdzie wszystkie panie będą rodziły naturalnie, bo ty tak chcesz. Całe szczęście, że nie rządzisz w tym kraju, bo była to by dyktatura!
                  I jak śmiesz mi pisać, że nie dorosłam do rodzenia dzieci! Kim ty w ogóle jesteś! Nawet mnie nie znasz. Zamykam temat!

                  Skomentuj


                    #54
                    Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
                    A ty będziesz decydowała, kto jak ma rodzić? I powiesz pani X nie możesz rodzić przez cc bo to nie moralne. Śmieszne! Nie masz takiej władzy
                    Oczywiście, że nikt nie będzie decydował za kogoś.
                    Rozumiem, że jak ktoś jest na tyle odpowiedzialny by zdecydować się
                    na dziecko, rozumie co oznacza poród.
                    Gdzieś na początku tego wątku ktoś napisał, że cc to nie poród tylko
                    operacja i tego sie tutaj trzymajmy .
                    Przypominam również, że chodzi tutaj o poród naturalny gdzie nie
                    istnieje zagrożenie życia dziecka i matki.

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
                      Ej przestań już, bo mi się to znudziło. Najlepiej stwórz sobie własny szpital gdzie wszystkie panie będą rodziły naturalnie, bo ty tak chcesz. Całe szczęście, że nie rządzisz w tym kraju, bo była to by dyktatura!
                      I jak śmiesz mi pisać, że nie dorosłam do rodzenia dzieci! Kim ty w ogóle jesteś! Nawet mnie nie znasz. Zamykam temat!
                      A kim Ty jesteś,że ja nie mogę wg.Ciebie wypowiedziec własnej opinii?
                      Żyjemy w wolnym kraju i "Twoja konstytucja"mi to gwarantuje.
                      Ale faktycznie,trzeba z tym skończyc,bo polemika z Tobą niema sensu,bo nie potrafisz wychwycic tego,co chciałam przekazac.
                      Unosisz się jak małe dziecko,któremu zabrano zabawkę.
                      Fakt nie znam Cię,ale po ostatniej wypowiedzi pokazałaś kim jesteś i napweno nie osobą,za którą chciałabyś uchodzic=to przykre,jak ktoś ma tak wielkia mniemanie o sobie,a zarazem brak szacunku do wolności słowa drugiego człowieka.
                      Mi tylko od samego początku chodziło,że kobieta powinna kierowac się instynktem oraz tym,jak jesteśmy stworzone do rodzenia,a nie wygodnictwem{nie neguję cc ze wskazań medycznych}

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Widocznie się nie zrozumiałyśmy. Koniec tematu!

                        Skomentuj


                          #57
                          Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
                          A ty będziesz decydowała, kto jak ma rodzić? I powiesz pani X nie możesz rodzić przez cc bo to nie moralne. Śmieszne! Nie masz takiej władzy
                          faktem jest, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem...

                          zaimki osobowe w języku polskim pisze się dużą literą

                          Skomentuj


                            #58
                            Faktycznie PANI PROFESOR.

                            Skomentuj


                              #59
                              Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
                              Faktycznie PANI PROFESOR.
                              daruj sobie ten Twój sarkazm...

                              Skomentuj


                                #60
                                Napisane przez maddlen Pokaż wiadomość
                                Widocznie się nie zrozumiałyśmy. Koniec tematu!
                                Najwidoczniej-bobry wybór!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X