Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hmmm współczuję ci trochę, ale lekarze pewnie maja rację - musisz czekać. Ja też obawiam się, że będę musiała uzbroić się w cierpliwość. Mam termin na 30.11 i już wymiękam powoli pozdrawiam serdecznie

    Skomentuj

    •    
         

      abi ale głowa do góry już bliżej końca niż dalej

      Skomentuj


        już nie moge sie doczekać!
        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

        Skomentuj


          dokladnie tak mam nadzieje ze sie szybko wyrobimy
          Olunia 6 styczen 2009

          Skomentuj


            Naprawde bliżej niż dalej ja muszę wytrzymać jeszcze 10 dni i możemy rodzić jak to powiedział mój lekarz. Dziewczyny nawet nie wiecie jak ja cierpię leżac w łóżku a mój skarbik jak gdyby nigdy nic biega sobie w brzuszku i tylko to mi teraz radośc sprawia no i jeszcze to że niedługo już się spotkamy
            Bartuś 5.12.2008

            Skomentuj


              ojej 10 dni? yyy fajnie! moje maleństwo narazie sie nie śpieszy... moze to i dobrze ale ja juz bym chciała byc po a tu jeszcze tyle czasu....
              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

              Skomentuj


                a jeszcze najgorsze jest to ze ma się już tez wszystkie rzeczy dla maluszka ale narazie tylko można je przegląda a ta już by się chciała maluszka w nie ubierać aaahhhh

                Skomentuj

                •    
                     

                  no narazie pomarzyc można ale juz niedługo
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    Napisane przez pamka Pokaż wiadomość
                    niom tak mi sie wydaje...
                    nie wiem zupelnie co mi powiedza mam nadzieje ze nie odesla mnie do domu bo bym chyba dostala swira...
                    nie wiem ale czuje sie coraz bardziej zaniepokojona..
                    teraz juz wiem na przyszłość jak sie zachowac... po pierwsze nie dac sobie nic podawać bez wytlumaczenia wszystkich za i przeciw leku bo wydaje mi sie ze gdyby pozwolili skurczom trwac to bylby juz poród...
                    boje sie tego ze antos teraz nie bedzie sie spieszyl i beda porod wywolywac..
                    nie pomyslalm nigdy ze mnie to moze spotkac jakos balam sie tego ze odbedzie sie to za wczesnie nic nie wiem i nie dosc ze boje sie samego porodu jako porodu to jeszcze tego wywolywania i wogole calej tej niewiadomej
                    co chyba widac po gadulstwie...
                    oj... :/
                    pozdrawiam mamusie zarówno przyszłą (słoneczko) jak i ta ktora w pelni moze juz cieszyc sie corcia czyli ciebie buziaki

                    pamka Twoje zankiepokojenie jest jak najbardziej normalne...każda na twoim miejscu czułaby się tak samo...ale zobaczysz kochana, że jeszcze troszkę i Twój Antoś będzie z Tobą i będziesz najszczęśliwszą Mamusią pod słońcem
                    Trzymaj się dzielnie, wszystko będzie dobrze:*
                    Obie z Nadusią trzymamy mocno kciuki i napisz szybciutko na forum, jak już będzie po ok?


                    Skomentuj


                      do grudnia daleko ))

                      Hej GrÓdniowe mamusie! Też czekam na mojego zimowego maluszka i chyba wolę żeby jeszcze tam sobie posiedział w brzuszku. Tym bardziej że za ponad dwa tygodnie czeka nas jeszcze przeprowadzka, niech więc się trzyma pępowiny hehe
                      OLIWIER 16.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witamy witamy a na którego masz termin? my dzisiaj wzieliśmy sie za malowanie pokoju... jestem zdechła juz sie do trgo nie nadaje!
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          podziwiam was z tymi przeprowadzkami i remontami ja tez planowałam małe malowanie ale na planowaniu się skończyłobo po prostu nie mam na nic siły a bałagan mnie wyprowadza z równowagi

                          Skomentuj


                            witam witam.

                            wkoncu sie wczoraj dowiedzielismy bedzie miec dziewczynka
                            i do terminu tez nie bedziemy czekac tylko na poczatku grudnia dostane skierowanie do szpitala...
                            Olunia 6 styczen 2009

                            Skomentuj


                              super a jakie imie wybraliście?
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                i tu pojawia sie problem,niemam pojecia jakie wybrac imie
                                Olunia 6 styczen 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X