Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    próbuję worzyć suwaczek ale z Niunią na ręku to trudne;-)ale wyzwanie
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez rachotka Pokaż wiadomość
      próbuję worzyć suwaczek ale z Niunią na ręku to trudne;-)ale wyzwanie
      Ja jak go trzymam na kolanach to wali rękami w klawiature hihi nauka taty

      Skomentuj


        Napisane przez rachotka Pokaż wiadomość
        próbuję worzyć suwaczek ale z Niunią na ręku to trudne;-)ale wyzwanie
        I co dajesz rade z suwaczkiem

        Skomentuj


          dałam radę chyba teraz muszę uciekać bo mała daje znać ze nudzi jej się już przy komputerku. pa pa buziaki dla maluszków
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            Napisane przez rachotka Pokaż wiadomość
            dałam radę chyba teraz muszę uciekać bo mała daje znać ze nudzi jej się już przy komputerku. pa pa buziaki dla maluszków
            Pa do wieczorka jak maluchy zasną

            Skomentuj


              chyba się udało muszę lecieć bo mała daje do zrozumienia że jej się nudzi. pa pa buziale dla maluszków
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                no mała śpi, obiadek mam podszykowany więc w końcu mam chwilę dla siebie;-)
                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nicola
                  Niedziela, pierwszy dzień tygodnia, jest bezsprzecznie najlepszą wróżbą na dalsze życie. Tym dniem włada królewskie Słońce. Urodzeni w niedzielę są bystrzy i cieszą się przez całe życie świetnym zdrowiem. Mogą liczyć na pomoc wysoko postawionych osób i mają szansę wysoko zajść w społeczeństwie. Niektórzy jednak twierdzą, że tego dnia rodzą się lenie i osobnicy, którzy mają „dwie lewe ręce”. cóż, skoro i tak los im sprzyja!

                  Moj brat i siostra są urodzeni w niedziele i przynam ,że los im sprzyja,i wysoko zaszli..niby wrózby, ale coś w tym chyba jest chos traktuje to z przymrużeniem oka..ja jestem z poniedziałku a moje dziecko z czwartku..

                  wlasnie dlatego, ze slyszalam o leniach i dwoch lewych rekach. szkoda ze wczesniej nie doszlo do mnie o "slonecznych dzieciach".
                  tyle ze musze zauwazyc, ze co do opisu dzieci poniedzialkowych to zgadza sie to z opisem osob o imieniu Jakub.

                  ja jestem z czwartku. moze masz cos o takich osobkach??
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    hmmm moglabys podac mi swoje zrodlo wiedzy?
                    Jakub 19.05.2008

                    Skomentuj


                      nawet jakbys byla to nie mam nic przeciwko
                      z checia bym sobie troszke poczytala. lubie takie rzeczy. ostatnio np szukalam zaleznosci miedzy temperamentami a znakami zodiaku. niestety nie moglam znalezc.
                      Jakub 19.05.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zapomnialam dodac, ze ludzie uwazaja mnie za wiecznie usmiechnieta, a jak nie ciesze sie to pytaja sie co mi dolega.
                        ja jakos tak siebie nie odbieram ...
                        Jakub 19.05.2008

                        Skomentuj


                          Czesc dziewczyny
                          W Gdansku odesłali mnie z kwitkiem

                          Pieczulka z mila checia bym sie spotkała ale bylam z Tata autem
                          WItaj Marzenko
                          Bede wieczorkiem bo Amela jest 100 razy gorsza niz wczoraj
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
                            Ja tez musze sie dolaczyc. Moj Jakub ma 5 miesiecy. Urodzil sie 19. maja. Meczylam sie 14.5 godziny. Juz sie balam ze urodzi sie w niedziele. ale chcial zeby mama byla szczasliwa i urodzil sie w poniedzialek o 0.35
                            Witaj. moja marysia też urodziła się 19 maja




                            Skomentuj


                              Mój mężuś robi dzisiaj obiadek będzie watróbka . Marysia smacznie śpi.
                              dzisiaj już trochę lepsza. znowu obudziła się o 4 . musiałam wziąść ją do siebie. dobrze że męża nie było




                              Skomentuj


                                hej MoniaB;-) czy ty nie masz przypadkiem za dobrze z tym mężem???
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X