Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szkoda ale mus to mus ppowodzenia u lekarza i milej nocki Iza
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      To ja tez ide na spanko trzeba odpoczac pa pa milej nocki
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        dobranocka

        Skomentuj


          Ja tez musze sie dolaczyc. Moj Jakub ma 5 miesiecy. Urodzil sie 19. maja. Meczylam sie 14.5 godziny. Juz sie balam ze urodzi sie w niedziele. ale chcial zeby mama byla szczasliwa i urodzil sie w poniedzialek o 0.35
          Jakub 19.05.2008

          Skomentuj


            Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
            Ja tez musze sie dolaczyc. Moj Jakub ma 5 miesiecy. Urodzil sie 19. maja. Meczylam sie 14.5 godziny. Juz sie balam ze urodzi sie w niedziele. ale chcial zeby mama byla szczasliwa i urodzil sie w poniedzialek o 0.35
            witaj ellaja;-)
            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

            Skomentuj


              Witam spowrotem długo mnie tu nie było bo m,i komputer padł ale już jest ok.
              Po pierwsze bardzo sie za wami stęsknilam i brakowało mi pisania z wami,po drugie ale mam czytania ale nadrobie.Po trzeecie mój Kuba wczoraj dopłączył do siedmio miesieczniaków,aha i musiałam zniżyc łózeczko bo zaczoł sie podnosic za czszebelki.

              Skomentuj


                Dotarlyscie do strony 200

                Skomentuj

                •    
                     

                  nie było mnie od piątku a tu już faktycznie tyle stron;-)
                  Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                  Skomentuj


                    Moja mała dostała kratrku ale nic złego się nie dzieje jest tylko bardziej marudna. Staram się ją karmić na zawołanie bo jak karmiłam czasowo to mi przesypiała godziny karmienia. Pytałam nawet tutaj na forum czy ją budzić jak nadchodzi czas karmienia to większość mówiła że nie. Nie mamy problemów z jej wagą więc wszystko jest dobrze.
                    Pozdrawiam serdecznie

                    Skomentuj


                      Maja leży teraz na macie edukacyjnej i kopie w balonik więc mam chwilkę czasu. tak dziś brzydko, że nie chce mi się wcale wychodzić na dwór. We wszystkich Świętych to była piękna pogoda. Na wieczór zabraliśmy nawet mała na cmentarz. Oczy zrobiła wielkie jak 5zł. i robiła "u u u";-)
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no właśnie? moja Majeczka urodziła się w niedzielę i nic się nie dzieje. ale mówią że dziecko urodzone w niedzielejest leniem. póki co to nieprawda, choć malutka uwielbia dużo spać
                        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                        Skomentuj


                          a tego nie wiedziałam;-)nie chwaląc się Maja jest bystra i zdrowa. Była wcześniakiem ale już dogoniła swoich rówieśników. pomaga mi teraz pisaćc więc przepraszam z a blędy
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            Napisane przez nicola
                            a moje dziecko z czwartku..
                            mój też synus jest z czwartku

                            Moim zdaniem to zależy od charakteru a nie od dnia narodzin,moja siostra też urodziła sie w niedziele i nie jest leniem i tez jej sie powiodło w życiu

                            Skomentuj


                              w sumie tak ale znam osobę,która faktycznie jest z niedzieli i jest leniem niesamowitym. Ale to napewno przypadek
                              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                              Skomentuj


                                Napisane przez rachotka Pokaż wiadomość
                                w sumie tak ale znam osobę,która faktycznie jest z niedzieli i jest leniem niesamowitym. Ale to napewno przypadek
                                Przypadki sie zdażają

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X