Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Ja mojego smyka zawsze musiała przytulić mocno i sam zasypiał ale ostatnio usypia mi prawie na siedząco
    Jak rozbiorę nasze łóżko to dostaje podusie, przytula sie i juz go nie ma
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      śpiewam co się da od kołysanek po disco polo. działa!
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #63
        moja mała najczęściej zasypia przy cycu
        choć był okres noszenia i lulania do spania


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #64
          moja córcia to tak różnie zasypia. Raz przy cycusiu innym razem sama w łóżeczku. Mimo że wieczorkiem zawsze robimy to samo, czyli najpierw kaszka, potem kąpiel, cycuś, kołysanka i lulu to nie zawsze się udaje,żeby sama zasnęła. Czasem wystarczy, że połoze ją do łóżeczka i już śpi, a czasem ryczy wniebogłosy i wtedy dostaje cycusia i jak zaśnie to przekładam ją do łóżeczka.
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            #65
            Synek ma 7 miesięcy, pierwsze 3 spał w łóżeczku, teraz ze mną bo nie chciało mi się latać do łóżeczka i wyjmować go a potem wkładać (chociaż łózeczko mam przy łóżku ale podnieśc się trzeba a po całym dniu nawet mi sie nie chciało), a tak mi wygodniej bo karmię piersią.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #66
              Zdecydowanie osobno, ale można na początku łóżeczko wstawić do sypialni. Mama też musi być wypoczęta.

              Skomentuj


                #67
                Jeśli chcecie to śpijcie osobno
                Ja się bardziej wypoczęta czuję jak wezmę syna do łóżka
                niż jak mam 20 razy wstawać do niego do łóżeczka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  kłopot ze spaniem w nocy

                  co zrobic zeby córka przespała całą noc w swoim łózeczku? Ma 19 miesiecy zasypia sama w łózeczku ale w ciągu nocy budzi sie pare razy i zabieram ją do siebie bo płacze.Pomocy co mam zrobic zeby ją tego odzwyczaic moze macie jakis pomysł drogie mamy.

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez roxi Pokaż wiadomość
                    co zrobic zeby córka przespała całą noc w swoim łózeczku? Ma 19 miesiecy zasypia sama w łózeczku ale w ciągu nocy budzi sie pare razy i zabieram ją do siebie bo płacze.Pomocy co mam zrobic zeby ją tego odzwyczaic moze macie jakis pomysł drogie mamy.
                    Witam.Nie zabieraj jej do siebie do łóżka,bo jak sie przyzwyczai to będzie bardzo ciężko ją odzwyczaić.Ja mam synka ma 18m-cy i też budzi się nieraz w nocy po parę razy,ale go niezabieram do siebie,tylko daje mu pić albo smoczka i wtedy przestaje płakać i śpi dalej.
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #70
                      popieram jak zaczniesz zabierać do łóżka to długo nie będziesz mogła odzwyczaić. Jak mała płacze to posiedź przy niej przytul...i powinno być dobrze
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Dokładnie tak jak pisały poprzedniczki
                        nie zabieraj małej do łóżka....

                        Skomentuj


                          #72
                          Też tak myślę, chociaż trzeba będzie się pewnie kilka nocy pomęczyć. Może ustalcie z tatą dziecka, że zrobicie to w weekend i że to on wstanie i posiedzi przy łóżeczku, a w dzień to sobie odeśpi. To powinno trochę skrócić bunt.

                          Skomentuj


                            #73
                            A ja kupilam ostatnio ksiazke ktora ma mi pomoc oduczyc synak wczesnego wstawania i jedzenia w nocy Czekam na przesylke

                            Skomentuj


                              #74
                              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                              Jeśli chcecie to śpijcie osobno
                              Ja się bardziej wypoczęta czuję jak wezmę syna do łóżka
                              niż jak mam 20 razy wstawać do niego do łóżeczka.
                              ja teżi nikt mnie nie przekona, że bardziej wypocznę na tych nocnych pielgrzymkach do Milenkowego łóżeczka

                              Skomentuj


                                #75
                                Wiesz mi po porodzie położna powiedziała, że przez co najmniej rok niemowlę powinno spać w jednym pokoju z rodzicami właśnie ze względu na bezdech czy inne czynniki, karmienia nocne, ulewania, moczenie itd itp, ważna też w pierwszych miesiącach obecność matki przy dziecku już nawet budząc się dziecko jest o wiele spokojniejsze kiedy widzi matkę lub czuje jej zapach.
                                Ale dzidziuś wcale nie musi spać z Wami, to jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja, ja spałam z maluszkiem w jednym łóżku, bo akurat tak było mi wygodniej, zwłaszcza, że synek jadł bardzo często i miał krótkie okresy snu między karmieniami, tyle że na czas kiedy spałam z maluszkiem w łóżku tatuś musiał się przenieść do drugiego pokoju wiadomo w 'trójkę' mało kto się wysypia.
                                Ale nie koniecznie musisz spać z dzidziusiem, możesz np: przystawić łóżeczko do łóżka tak by w każdej chwili móc dotknąć dziecka przez szczebelki, jednak to zależy już tylko od Ciebie, nikt Cię przecież nie będzie krytykować.

                                Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                                Różności do postów
                                GALERIA OLAFKA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X