Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobranoc Edysob
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Nie Iza to nie tak ,on nie musi być bandytą .Wystarczy sam faky że nie utrzymuje z córką kontaktów i nieprzejawia tym chęci no chyba że mu sie coś odwidzi
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Iza ja musze konczyć bo mi sie niuniek budzi na mlesio
          ale pogadamy jutro ,papatki dobrej nocki zyczę ci i caluski dla Amelci
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Mi tak pani w sadzie powiedziala.Ze musze miec mocne argumenty

            Porozmawiamy jutro , dziekuje Wam kobitki za wszystko :*:*
            Dobranoc
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Iza pytałas sie czym sie zajmuje a wiec razem z moim narzeczonym prowadzimy kawiarnie moze ktoras z was sie spotkala a swoim miescie z VOYAGE CAFE?
              http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

              Skomentuj


                Dziubdziunia u nas niema czegos takiego

                Witajcie
                ALe tu dzis puuuusto, lecz to zrozumiałe dziś Święto.Weszłam aby napisać ze dzis Amelka sama staneła w łózeczku I to dwa razy .Ja tu zmywam i słysze że Amela krzyczy.I proszę stoi


                Dobra już koniec tych samochwał ...uciekam i moze do wieczorka
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  witajcie , to moze i tu zapale swieczke dla wszystkich naszych najblizszych co odeszli

                  [']['][']['][']['][']

                  moja kruszyna spi ,ale ciagle walczymy z zabkami i nic nie wychodzi

                  Skomentuj


                    Witaj Pieczulka...

                    Co do zabkow sa dni ze Amela płacze marudzi i tez nic, a nie sladu po zabkach
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Iza, o alimety sie staraj i to juz!! nawet jezeli nie sa ci potrzebne teraz pieniadze to załuż mlodej fundusz, na studia albo na cokolwiek, kiedys moze sie jej przydac.
                      ciezki przypadek z tego faceta, ale pociesz sie ze lepiej byc sama niz tworzyc male pieklo rodzinne (tak jak wiele dziewczyn z obawy przed samotnym wychowywaniem dziecka wiaze sie z nieodpowiednimi facetami tyle ze ojcami ich dzieci)

                      ja ci powiem ze mimpo tego ze moj facet jest fajny i dobry ,ale czesto czuje sie strasznie samotna,

                      wszystko bedzie dobrze i wazne zebys sie nie dolowala sama tym ze jestes sama bo to bledne kolo.

                      biedne te nasze maluchy z tymi niezabkami
                      Last edited by pieczulka; 01-11-2008, 21:13.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wiesz wcale sie nie dołuje tym ze jestem sama , nie ja jedna

                        Naprawde chce zalozyc o alimenty ale boje sie jak diabeł wody święconej
                        Jak minął dzine? Pewnie na cmentarzu
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          tak troche nas wywialo na łostowicach , ale młody całą wycieczke przespal wiec nie zmarzl,
                          jutro jedziemy do sopotu na cmentarz, ja tam lubie cmentarze zwlaszcza wieczorem jak pachnie chryzantemami i parafiną...

                          Skomentuj


                            My bylismy dzis z samego rana aby ominąć korki.Na Witomino straszne korki , my akurat na Spokojna jechalismy wiec udalo sie bez utrudnien.
                            Ojj tak wieczorem jest pieknie
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              ale przebitka dzisiaj z cenami przy cmentarzu, jak bylam tydzien temu to kwiaty np kosztowaly tak normalnie 7 zl za taka nieduza doniczke ale ladna, a dzisiaj juz taka sama doniczka kosztowala 20zl, masssakra

                              Skomentuj


                                Dlatego ja kupowałam w Real badz Tesco tam taniej.A przy cmentarzy tłok i własnie drogo
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X