Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    jestem mamą 4letniego Marcelka. Próbującą pogodzić życie zawodowe i rodzinne. Pomimo ciągłej pogoni za czym , staram się dzielić swój czas, swoje zainteresowanie i troskę między synkiem a mężem.Czasami jestem po prostu kurą domową, a czasami ...czasami sexy kobietą.Jaka jestem :czasem twarda jak skała (konsekwentna w decyzjach), czasem potrzebująca przytulenia jak dziecko. Jestem szczęśliwą mamusią i żoną ....byle tak dalej...Czegóż chcieć więcej. Oto cała ja. P.s. Kocham niespodzianki.Kocham czekoladę
    P.s. na mym avarku mój śliczny "gangusek", oczko w głowie rodziców i dziadków. Nasza iskierka rozświetlająca kazdy kolejny poranek

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Avatarek -to Adrianek

      Adrianek -mój SKARB ,śpi sobie słodko jak aniołek .
      Prawda ,że jest słodziutki?
      Moje maleństwo ,uroczy bobasek ,ma już 9 mcy i już nie mogę się doczekać kiedy zacznie chodzić.Oj będzie się działo
      Bycie mamą to dopiero jest SZTUKA prawda?

      Pozdrawiam wszystkich.
      Agnieszka

      Skomentuj


        #48
        Konkurs Zakonczony
        Last edited by antalis; 31-10-2008, 13:33.

        Skomentuj


          #49
          tak tak czekamy na wyniki
          powodzenia
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #50
            Ja raczej szans nie mam czytajac Wasze opisy co nie zmienia faktu ze fajnie sie bawilam. Powodzenie i juz gratuluje wygranym

            Skomentuj


              #51
              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
              Ja raczej szans nie mam czytajac Wasze opisy co nie zmienia faktu ze fajnie sie bawilam. Powodzenie i juz gratuluje wygranym
              Antalis myśle że wszyscy mają szanse, ale moim zdaniem redakcja powinna patrzeć tak samo na ilość postów zapisanych na forum. Jest dużo osób co maja po 1 lub 2 czyli tylko na konkurs
              Kiedyś brałam udział w konkursie na innym forum i dokładnie było tak samo.
              Ale i tak za wszystkich trzymam kciuki
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj


                #52
                No niby kazdy ale niektore wypowiedzi sa takie nietypowe ze biaj na leb na szyje inne posty

                A co do ilosci postow - nie boj nic.Jury zastrzeglo :

                Uwaga! Jury konkursowe będzie brało pod uwagę tylko aktywnych użytkowników naszego forum.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  nie zauważyłam tego.
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #54
                    Na polkach Redakcja rozwiązała konkurs kilkanascie minut temu więc może i tu dzis pojawią sie wyniki Życzę Wam powodzenia Ja jestem bardziej aktywna na polkach wiec tu nie mam raczej żadnych szans...
                    Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #55
                      No dokładnie, właśnie też widziałam że na polkach juz jest. Więc cierpliwie czekamy na wyniki.Trzymam za nas wszystkie kciuki
                      Wojtuś 28.11.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        ciekawe za ile u nas będą wyniki?

                        Skomentuj


                          #57
                          Ale na polkach nie wygrywały "normalne" avatory tylko jakieś takie wycudowane Szkoda.... Ja wkleiłam fotkę mojego synka, bo jest on mi najbliższy... chyba nie doczytałam, że avatory mają być jak najbardziej oryginalne...
                          Ciekawa jestem kto tu u Was wygra...

                          Skomentuj


                            #58
                            Przejrzałam wszystkie strony i mam już swoje typy... ale Wam nie powiem hihi... poczekamy moze zaraz wyniki sie pojawia

                            Skomentuj


                              #59
                              ja też mam kilka swoich typów. ciekawe, czy uda mi się trafić w wygrane

                              Skomentuj


                                #60
                                Konkurs zakończony!

                                Witamy Drogie Mamy!
                                Wszystkie avatary bardzo podobały się redakcyjnemu jury. Niestety mogliśmy przyznać tylko 15 nagród. Osoby, które zwyciężyły w tym konkursie to:

                                laurence, kalka23, Biała_Czekolada, rakastan, justbe, silek7, zula, pinklady, joanna023, roxana, nicola, sampo21, antalis, Maja02, androsia.

                                Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Zwycięzcom gratulujemy! I w dalszym ciągu zachęcamy do wklejania avatarów!
                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X