Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    ja o drugie dziecko starałam sie po 14 latach przez 15 miesięcy, lekarze nazwali to bezpłodnościa wtórną , w końcu znalazłam jednego który znał sie na rzeczy i zrobił mi HSG, zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu po, radzę nie czekaj biernie


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Starania o dziecko!!!

      Witam!Ja mam już córkę 3letnią ale przed nią leczyliśmy się z mężem na niepłodność i była już jedna inseminacja!Jak się póżniej okazało niepotrzebnie.Należy być cierpliwym,spokojnym,a napewno nadejdzie ten wymarzony dzień.U męża w pracy ktoś jemu podpowiedził,że najlepiej jest robić dzidziusia w 16-18 dniu cyklu.Na córkę też trochę czekaliśmy(4lata).I tak zrobiliśmy,udało się teraz mamy już Juleczkę na świecie!drugie będziemy robić w kwietniu-majuPozdrawiam!!!

      Skomentuj


        #63
        oczekujaca

        ja bardzo bym chciala 2 dziecko ale moj facet nie !!! mam juz corke ktora w styczniu skonczy 4 lata i czuje sie gotowa. ale jak faceta przkonac ?

        Skomentuj


          #64
          moj syn ma 5 lat a ja teraz zaszłam w ciaze wiec roznica bedzie 6 lat.a czy lepiej wczesniej czy pozniej to sie okaze

          Skomentuj


            #65
            hej,
            nasz synek ma 13 miesiecy, a kiedy przyjdzie na swiat braciszek albo siostrzyczka bedzie mial 1 rok i 7 miesiecy
            malutka roznica wieku, ale juz sobie nie wyobrazam, ze mogloby byc inaczej , z niecierpliwoscia odliczamy juz tygodnie do wielkiego finalu; a co do strachu przed poradzeniem sobie z dwojka maluchow??? nie ma i nie bedzie
            pozdrowienia
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              #66
              Tak trzymaj. Radość będzie ogromna! Nikt nie mówi, że będzie lekko ale trzeba do tego trochę wysiłku a dzieci odwdzięczą się podwójnie

              Skomentuj


                #67
                hej,
                ja mam 18 miesieczna coreczke i intensywnie sie zastanawiamy nad rodzenstwem dla niej. Ja bardzo bym chciala troszke popracowac, odpoczac od domu i domowych obowiazkow zanim znow zakopie sie w pieluszkach. Moj maz chcialby juz.
                mama Matyldy

                http://picasaweb.google.com/belciki7...ucaneFoteczki#

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Napisane przez M@m@ Pokaż wiadomość
                  hej,
                  ja mam 18 miesieczna coreczke i intensywnie sie zastanawiamy nad rodzenstwem dla niej. Ja bardzo bym chciala troszke popracowac, odpoczac od domu i domowych obowiazkow zanim znow zakopie sie w pieluszkach. Moj maz chcialby juz.
                  Witam.Ja mam synka,który ma 18m-cy ,tylko że u nas jest zupełnie na odwrót bo to ja bym już chciała mieć drugiego dzidziusia ,a mój mąż mówi żebyśmy jeszcze poczekali troszkę.

                  Moim zdaniem najlepsza różnica między rodzeństwem to 2-3lata,domyślam się że na początku jest ciężko ,ale my mamy damy sobie radę....prawda?

                  Skomentuj


                    #69
                    no, coz, dac rade to musimy

                    wiesz, ja to tak sobie mysle, ze jakby sie juz trafilo, to by bylo ok.
                    nie stosujemy antykoncepcji hormonalnej, tylko uzywamy gumek, a wiadomo jak to z nimi bywa.

                    moja kuzynka ma synka ktory konczy 2 latka w tym miesiacu i wlasnie jest w ciazy, ma rodzic gdzies w kwietniu. Fajnie, bo maly juz taki, ze umie sam sie zabawic
                    mama Matyldy

                    http://picasaweb.google.com/belciki7...ucaneFoteczki#

                    Skomentuj


                      #70
                      Napisane przez elaislawek Pokaż wiadomość
                      Witam.Ja mam synka,który ma 18m-cy ,tylko że u nas jest zupełnie na odwrót bo to ja bym już chciała mieć drugiego dzidziusia ,a mój mąż mówi żebyśmy jeszcze poczekali troszkę.

                      Moim zdaniem najlepsza różnica między rodzeństwem to 2-3lata,domyślam się że na początku jest ciężko ,ale my mamy damy sobie radę....prawda?
                      Dziewczyny polecam małą różnicę wieku. Ja osobiście gdybym po urodzeniu pierwszego dziecka zdecydowała się wrócić do pracy, dziś nie miałabym drugiego syna. Chyba nie mała bym odwagi znowu zaczynać od początku. Rezygnacja z pracy była dla mnie trudna i powrót do niej też będzie. Nie jestem masochistką i nie mam zamiaru fundować sobie tego dwa razy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        mmamma ja Ci wierzę, naprawdę
                        Ale ja również chciałabym pójść do pracy, jak za rok bądź
                        dwa zdecyduję się na drugie dziecko to nie pójdę do pracy
                        (takiej jaka mi się marzy, bo będę daleko w tyle i żaden
                        pracodawca mnie nie przyjmie). Już i tak teraz mam rok zaległości,
                        oczywiście nie żałuję, bo nie ma nic cudowniejszego niż mój synek
                        ale mimo wszystko nie chcę za 10-15 lat (jak dzieci będą duże)
                        siedzieć w domu, bądź mieć pracę, która mnie nie satysfakcjonuje.
                        Zaszłam w ciąże będąc jeszcze na studiach i nie chcę zmarnować
                        tych 5 lat. Prawda jest taka, że gdyby nie pojawił się mój syncio
                        to ciężko by mi było zdecydować się na dziecko, niestety takie
                        czasy (mam nadzieję, że się zmienią jak najszybciej)

                        rakastan jasne, że nie czekam z urodzeniem drugiego dziecka póki
                        mój pierworodny skończył 5 lat i żeby się młodszym zajmował.
                        Nie o to chodzi. Po prostu dla mnie taka różnica jest odpowiednia
                        z wielu przyczyn. Ale jak już wcześniej napisałam, jeśli pojawi się
                        drugi maluszek wcześniej będę najszczęśliwsza na świecie

                        Skomentuj


                          #72
                          coleen,

                          ja tak jak i ty,
                          mysle o drugim dziecku ale praca tez jest wazna
                          mama Matyldy

                          http://picasaweb.google.com/belciki7...ucaneFoteczki#

                          Skomentuj


                            #73
                            Właśnie o tę pracę mi chodzi... Teraz jestem już daleko w tyle. Mój pracodawca by chyba nie zniósł gdybym zafundowała mu to drugi raz. Akurat w mojej branży trzeba się ciągle uczyć więc postanowiłam raz zrezygnować z pracy i w tym czasie urodzić dwoje dzieci. Myślenie praktyczne wzięło górę.

                            Skomentuj


                              #74
                              mmamma ciężko Ci będzie wrócić do pracy po 4-5 latach. Może
                              i myślałaś praktycznie, ale ja również będę miała dwójkę dzieci z tym, że
                              za kilka lat
                              W moim przypadku: i wilk syty i owca cała

                              Skomentuj


                                #75
                                W moim przypadku jest trochę inaczej bo żebym ja mogła wrócić do pracy pracodawca musi wydać po każdej mojej dłuższej niż parę miesięcy nieobecności kilka tysięcy zł. Po prostu chcąc pracować dalej w tej samej firmie nie mogę robić 2 razy takiej przerwy.
                                Ty masz pewnie leprzą sytuację to możesz zaszaleć za jakiś czas

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X