Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płacz niemowlęcia po kąpieli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Płacz niemowlęcia po kąpieli

    Płacz niemowlęcia po kąpieli
  •    
       

    #2
    Jezeli chodzi o moja coreczke to plakala po kapieli gdyz wyciagalam ja z ciepej wody gdyz bardzo lubi sie kapac.W 3 miesiacu juz nieplakala gdyz kapieli byly dluzsze
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      błagam pomózcie! mój 3-miesieczny patryczek codziennie po kąpieli strasznie płacze i nie może usnąć nie wiem dlaczego. raczej to nie kolka bo przy kolce wystepuja inne objawy.mleczke tez nie chce a zasypia dopiero jak zmeczy sie płaczem

      Skomentuj


        #4
        marysia płakała przy kąpieli tylko na początku, teraz płacze jak ją ubieram(bardzo tego nie lubi) uwielbia na golaska leżeć




        Skomentuj


          #5
          Może nie pasuje mu jakiś kosmetyk, którego używacie. Córeczka znajomych bardzo nie lubiła takiego lawendowego płynu, chyba z Jonson'Baby.

          Skomentuj


            #6
            ale to chyba niemozliwe zeby tak prerazliwie płakac po kąpaniu. i to trwa niekiedy prawie godzine a ja juz nie mam sił

            Skomentuj


              #7
              używam tego płynu właśnie johnsons baby lawendowego ale zrobilismy juz na to próbe i kapalismy go w innym płynie i tez plakal

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a może jest mu zimno? i płacze aż się rozgrzeje




                Skomentuj


                  #9
                  Też tak pomyślałam, że jeżeli nie kosmetyki. To może temperatura mu nie odpowiada. Może spróbuj kąpać go co drugi dzień? I zobacz czy jak nie wykąpiecie to też będzie wieczorem płacz.

                  Skomentuj


                    #10
                    moja starsza córka tez płakała w czsie kąpieli i dobrą godzine po. także zmienialiśmy jej kosmetyki temperature wody w łazience i nic to nie pomagało. dopiero jak skończy ła 5 miesięcy i siedziała płacze ustały
                    trudno mi więc cos poradzić, czasem tak bywa - chyba i już. miejmy nadzieje tylko, że szybko z tego wyrośnie i pokocha wodę
                    a ubierać to chyba żadne dziecko sie nie lubi, jeszcze o takim nie słyszałam


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      zanim zorientowałam się, że dziecku może być zimno też płakał
                      najbardziej w momencie wyciągania z wody, opracowaliśmy patent, by droga do ręcznika była jak najkrótsza, ręcznik nawet ogrzewaliśmy chwilkę na kaloryferze, skutkowało.
                      No i trzeba mówić do dziecka co się w danej chwili myje, robi

                      dziś kąpiel to niebywała frajda dla synka

                      Twoje maleństwo też ją polubi
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj


                        #12
                        a może jakąś gąbeczką myjesz, która mu nie odpowiada,?
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          #13
                          Też myslę że mu zimno albo nie lubi sie ubierać.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez natusia89 Pokaż wiadomość
                            błagam pomózcie! mój 3-miesieczny patryczek codziennie po kąpieli strasznie płacze i nie może usnąć nie wiem dlaczego. raczej to nie kolka bo przy kolce wystepuja inne objawy.mleczke tez nie chce a zasypia dopiero jak zmeczy sie płaczem
                            A moze za dużo pozwalasz mu spac w dzień ? I przez to jest wyspany, a w nocy daje popisJa tak mialam na samym poczatku tzn ja mały mial z jakies 2 miesiace. Za duzo spal w dzien po kapieli dostawal jakiegos ataku placzu, nic nie pomagalo jak sie zmieczyl to dopiero zasypial. Nauczylismy sie : wymyczymy go w dzien tzn spi moze dwa raz w ciagu dnia po godzinie, wyszaleje sie w dzien a w nocy juz spi jak aniolek a ma 4 miesiace

                            Od moment jak kupiłam malemu ta gabke do kapania na ktorej lezy, nie widac ani jednej łezki kapanie, wycieranie, po kapaniu zostaje otulony a potem butla i zasypia na raczkach.
                            Bartuś 26.06.08
                            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                            Skomentuj


                              #15
                              mój Przemek dzisiaj skończył 4 miesiące i też mam ten sam problem, jak jest w wodzie to jest oki., ma ciepłą wodę, gąbkę na której leży, pluska się w wodzie, czasem nawet w wodzie zrobi mi kupkę a jak tylko go wyciągnę to zaczyna się marudzenie, które w raz z ubieraniem się zmienia się w drakę, on też nie lubi się ubierać, podejrzewam, że chodzi o to, że jak się rodził to miał szyjkę owiniętą pępowiną i może dlatego zaczyna płakać jak mu zakładam body czy koszulkę przez główkę.
                              Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                              http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X