Forum Babyonline.pl

Forum Babyonline.pl (http://www.mamacafe.babyonline.pl/forum/index.php)
-   Dzieci urodzone w 2009 roku (http://www.mamacafe.babyonline.pl/forum/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Mamusie z maja 2009 (http://www.mamacafe.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=3275)

agis82 26-11-2009 21:43

Odp: Mamusie z maja 2009

Ola my też jesteśmy smoczkowi i na razie na pewno tak zostanie, nie mam innego sposobu na wyciszenie małego. Ja chciała aby był bezsmoczkowy, tylko przez pierwsze trzy dni w domu mały był bardzo bardzo dużo przy cycu, myślalam że głodny, a on uspokajałsię i jak barałam cyca to ryk, przyszła babcia dała smoka i dziecko nie płakało, i tak do dziś:D Najgorzej jest w nocy bo jak się przebudzi to poszukiwania smoka i mama musi przychodzić na ratunek. U nas ostatnie dwie noce to jakaś masakra.
Mój aniołek w nocy zamienia się w diabełka;) W sumie to on chce spać ze mną i nie wiem jak to sobie wykombinował, zastanawiam sie czy aby to nie dlatego że mnie nie było przez te dwa dni bo byłam w pracy.

Atusia super spodeni i ślicznie wyglądasz.

ola_ska 26-11-2009 21:46

No Atusia widzę że zanim skończyłam się rozpisywać, dodałaś fote!Kurczę nawet nie widać że byłaś kiedykolwiek w ciąży!Zazdroszczę:D

momo83 26-11-2009 22:04

Atusia portki i figurka muahhhh:) marzenie

niuniek zasnal przy rybce z mini mini na naszym lozku, a my sobie drinkujemy:)
poszlam sie z niuniusiem razem kapac, siedzielismy i chlapalismy chyba z 15 minut, tak ze od razu zjadl i polegl..hihi. ciekawe jaka bedzie noc...hmm...wole nie myslec.
ja juz mam humorek cacy... a dopiero wypilam 1 drinka...az sie boje co bedzie w sobote.

ola_ska 26-11-2009 22:27

My też w sobotę balujemy, a Kuba jedzie do babci:D
a teraz też chętnie bym cosik wypiła winka czy cóś, ale bojję się nocy:D

dobrych snów mamcie

xXxAtusiAxXx 26-11-2009 22:42

Dzięki DZiewczyny :)

Ja mam straszną ochotę na coś alkoholowego.

SKończyłam robić filmik ze zdjęć dla dziadków. Muszę jakąś muze tam wrzucić i będzie ok.

A mój Misiak się obudził i wzięło jej się na przytulasy.

xXxAtusiAxXx 27-11-2009 00:03

Zepsułam mężowi niespodzianke. Będzie jutro rano. Mamy dla siebie piątek, sobotę i niedzielę. Cieszę się jak głupek i pewnie spać nie będę mogła.

Zajrzę pewnie jutro na chwileczke. Ale w razie co:

Udanego weekendu

delff 27-11-2009 08:58

Widze ze większość dziewczyn weekend imprezowy. Ja tez sie zaliczam. W sobotę mam imieniny teścia i mnóstwo osób ma być a dzisiaj do znajomych idziemy. Musimy jechać autem bo jak Blanka wstanie o22 to muszę szybko przyjechać na cyca:)

Dzisiaj w nocy mała wstawała o 22 i później o 3 i przed 8 dostała cyca i jeszcze śpiocha.

Teściowa dzisiaj w domu więc musże poprosić babcie zeby wzięła mała na spacerek a ja jej pomogę sprzątać przed jutrzejsza imprezka, od razu jakąs sałatke jej zrobię bo wieczorem nas nie będzie więc nie bede mial na to czasu:)

Znikam brać sie za sprzątanie jak narazie swoich pokoików póki mała jeszcze lula

momo83 Ty to mi tylko smaki robisz albo na jakieś słodkości( a niestety niemoge bo wszystko albo z czekolada albo z białkiem jajka i uczula mała) albo na driny:)

Skoczek 27-11-2009 09:27

Dzień dobry Dziewczyneczki!

Lecę zapodać sobie kawkę i się odezwę!

Skoczek 27-11-2009 09:46

A my niestety w weekend będziemy siedzieć w domu. Niby to Andrzejki, ale nic nie planowaliśmy, bo i tak nie mielibyśmy z kim zostawić Edytki. Teście z małą posiedzą góra 1 - 2 godziny, bo potem ich już ręcę bolą od noszenia itd. Uspania jej też by się nie podjęli, bo to raczej dziadkowie z doskoku, mimo, że mieszkamy razem. Trochę to smutne, ale ja sobie powiedziałam, że wnuczki na siłę nie będę im wciskać, powinni sami poczuwać się do jako takiego obowiązku bycia dziadkami.

Edytka wczoraj zasnęła nam dopiero przed 23, byliśmy popołudniu na kawie u siostry, wracaliśmy przed 19 i Edytka ucięła sobie ekspresową drzemkę w aucie i najwidoczniej jej to wystarczyło, bo w domu jeszcze długo brykała. I kiedy poszłam ją usypiać, ta śmiała się na całego ze wszystkiego - głównie z mojego jezyka, bo lizałam jej wewnętrzną część dłoni - okazało się, że tam ma łaskotki i tak uroczo się chichrała!

Momo jak to wygląda wszystko, kiedy idziesz z Maćkiem do wanny? Bo też nad tym myślałam, ale boję się, że mi się córek wyśliźnie z rąk!

Atuśka Ty franco! W allegrowych portkach wyglądasz za*****iście! Figury to każda z nas po cichu Ci zazdrości! Mi pozostało tylko pogodzenie się z moimi fałdkami miłości. Hi hi hi!
Naciesz się mężkiem, wyściskaj go, wyprzytulaj i spędzcie ze sobą każdą wolną minutę, a poniedziałek napisz nam jak minął wam weekend po tak długiej rozłące!

Skoczek 27-11-2009 10:03

I jak zwykle zapomniałam Wam napisać - będąc w Dobrej kupiłam Edytce paczkę piankowych puzzli z firmy Baby Mix za 21.60. Jest 10 części i akurat nasze przedstawiają owoce i warzywka, ale na Mikołaja Teściowa kupi jej kolejną paczkę z innym wzorem.

Dodaję jeszcze ostatnie zdjęcia:
Tak wyglądała Edytka po wypadku z Coli - leży na owych puzzlach http://images36.fotosik.pl/119/ab1af052b68b3e76med.jpg

Tarrra! Tak sobie siedzę! http://images48.fotosik.pl/232/320dcaca3d2bdd93med.jpg

Skoczek 27-11-2009 10:04

Nasz misiek http://images49.fotosik.pl/232/0e65b3802e3dd4a7med.jpg

Skoczek 27-11-2009 10:05

Kromkowe potworki http://images45.fotosik.pl/232/45afa9445a29a35amed.jpg

buczek71 27-11-2009 10:52

cześć dziewczyny :)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA EDZI Z OKAZJI PÓŁ ROCZKU DUŻO ZDRÓWKA I DUŻO UŚMIECHU OD CIOTKI ANI EWELKI I KRZYNIA

Co do smoka to u Nas też jest okazjonalny i w zasadzie traktowany jak zabawka. Krzyń ma go na sznureczku lub łańcuszku i kręci sobie nim. Wieczorem jest tak padnięty, że zasypia bez smoka, a w dzień czasem do zasypiania nam służy, ale jak Krzyń zaśnie to albo go wypluwa, a jak nie to ja go wyciągam. Ewela też tak traktowała smoka, a jak miała coś koło 7,5 m-ąca to wyrzuciła smok za łóżeczko. Później koło roku znalazła smoka i używała go jakiś miesiąc i smok zniknął. Mam nadzieje, że z Krzyniem będzie podobnie.
My też mamy imprezkę urodzinowo- andrzejkową- bo ja urodziłam się w andrzejki:D i właśnie od wczoraj rozpoczęłam przygotowania. Upiekłam wczoraj wieczorem ciacho i zrobiłam zakupy. Dziś dokupiłam jeszcze to, co wieczorem dopisałam do listy no i przyprawiłam mięsko żeby jutro rano je zrobić- robię takie roladki w środku z serem, szyneczka i papryczka. dziś jeszcze muszę pokroić wszystko do sałatek i muszę się za raz za to zabrać, bo około 17 przyjdzie kumpela ze swoim facetem. Pewnie posiedza do wieczora i już będę taka padnięta, że nie bedę miała siły nic robić, a nie chcę wszystkiego na jutro zostawiać.
Atusia wyglądasz super i figura wprost marzenie !!! Tylko nie głodź się musisz jeść!!! Mi niestety zostały "boczki' i nie mam pomysłu jak się ich pozbyć.
Momo i Skoczku zdjęcia super !!!

delff 27-11-2009 11:36

Wszystkiego najlepszego dla Edytki!!!! z okazji pół roczku!!!!!
SkoczkuZdjęcia rewelacja. Widać ze skórka małej smakuje. Jeżeli chodzi o kąpiele z dzieckiem ro raczej nie musisz się ich bać. Ja pierwszy raz też sie bałam ze się wyśliźnie ale jak już weszłam do wody to nawet sie o tym nie myśli. Mała leżała mi na brzuszku bo mieliśmy cała wannie pełną wody i zabawę miała przednią

buczek71My załapaliśmy się do znajomych na imprezkę wiec tylko zbiorę jakieś słodkości oczywiście dla nich bo ja nie mogę a tam pewnie coś już poszykują:)

ola_ska 27-11-2009 11:47

[color="Red"]sto lat dla Edytki!!!-niech zawsze taki piękny uśmiech jej dopisuje!!![/COLOR

jak to fajnie , że ja też nic szykować na andrzejki nie muszę hi hi :) my lecimy do clubu, który prowadzą nasi znajomi, a tam już na pewno będą "wszyscy", zostawimy małego u babci, ale na noc chyba przyjedziemy do swojego domku-nie chce żeby teściowa widziała mnie wstawioną-oczywiście wie że bede coś tam pila, ale czego oczy nie widzą....ona jak za dużo zobaczy to potem przeżywa:) jeszcze zanim zaszlam w ciąże, przeprowadziliśmy się od nich na swoje, więc leciały parapetówki, jedna za drugą, aż w końcu teściowa zapytała, czy nie mam problemu z alkoholem?! masakra:D

a u nas od paru dni istna wiosna!cudo!mogłoby tak zostać,( choć oczywiście śnieżek też by się przydał, ale to lepiej w święta ), ale dzięki temu kuba niemal każda drzemkę ma na dworze!aż się boję co bedzie jak pogoda się spierniczy, bo już chyba kompletnie nie pamieta jak drzemie się w swoim pokoiku!!!
a noc dziś zarąbista!oby tak częściej!

ola_ska 27-11-2009 12:00

Oo...widzę , że znów coś mi nie idzie na kompie...dziewczyny jak się wkleja te suwaczki itp?

momo83 27-11-2009 12:29

Sto lat dla naszej panny Skoczkowej z okazji pol roczku zyczy Macius i ciocia Momo

delff 27-11-2009 12:32

Ola jak chcesz wkleić suwaczek to musisz wziaść tego linka co ma z przodu url i coś tam dalej na pewno jak go robiłaś to wyskakiwało ci kilka linków, Zresztą powinno pisać ze któreś są na forum:)

momo83 27-11-2009 12:34

dzien dobry

Skoczus tak jak mowi Delff nie musisz sie nic obawiac w kapieli. my napuszczamy duzo wody tak ze maciek ma ja po szyje i bierzemy zabawki, ja go trzymam pod paszki a on robi chlapu chlapu i bawi sie zabawkami. jak juz jest po wszyskim to wolam meza i on go wyciaga i ubiera, a ja dalej leze w wannie:)
skoczku zdjecia fajowskie:)

macius wlasnie ucina sobie drzemke, a j biore sie za sprzatanka. za niedlugo moja mama wezmie go na spacer, i zobaczymy czy tylko przy mnie jest taki niegrzeczny;)

Atusia udanego weekendu zycze- naciesz sie w koncu mezulkiem i cala rodzinka w komplecie:)

lece po miotle i odlatuje zamiatac...odezwe sie jak skoncze,a tymczasem milego dzionka

buczek71 27-11-2009 12:57

ale wam zazdroszczę dziewczyny, że nie musicie nic przygotowywać. Też bym chętnie odpoczęła no ale cóż postanowiłam, że w tym roku będę obchodzić urodziny.
Atusia a ty naciesz się mężem odpocznijcie sobie i nacieszcie sobą.

Skoczek 27-11-2009 13:09

Momo, z tego co pamiętam - sabat czarownic odbywa się przy pełni Księżnica, więc ze zmiataniam musisz trochę poczekać :P

Właśnie wróciłyśmy ze spacerku godzinnego. Teraz policzki mam rozpalone do czerwoności :) Wstąpiłam do pasmanterii i kupiłam kanwę do haftu krzyżykowego, więc w wolnej chwili będę dziubać.

Edytka bardzo Wam dziękuje za życzenia!!!

Pognałam Teściową, żeby kupiła nam coś na te pół roczku - oczywiście za moje pieniądze, i o czywiście to ja musiałam przypomnieć o urodzinkach jej wnuczki :cool:

xXxAtusiAxXx 27-11-2009 13:27

Hej :) Mężuś śpi a my marudzimy. Babcia jest w domu i siedzi w kuchni, a Misia chce żeby się baba z nią bawiła. I jest problem. Stoimy w kuchni i patrzymy co baba robi dobrego

Sto latek dla Edzi :)

Uciekam robić Małej obiad, bo o 16 na basen jedziemy :)

aniasz8206 27-11-2009 14:45

Edziu Śmieszku Mały Życzymy Ci Dni Bardzo Rozbrykanych, Rośnij Nam Zdrowo I Jak Zawsze Z Uśmiechem Na buźce Wszystkiego naj.. Na Pół Roczku od cioci Ani, Agatki i Adasia.

Skoczku zdjątka super.

Atusia w spodniach rewelację jak cię M. w nich zobaczy to chyba się prędzej ich pozbędziesz niż je ubrałaś, bo tak sexi wyglądasz.

My jesteśmy po spacerku i muszę zmykać dać małemu obiadek.

agis82 27-11-2009 17:21

Wszystkiego najlepszego dla EDYTKI !!!

Atusiu życze miłych dni z m !!!

Śliczne zdjęcia Skoczku, te z chlebem rewelacja :)

My na andrzejki nigdzie się nie wybieramy, ja niestety jutro znowu do pracy. Ten miesiąc do końca ciągłam na cały etat. U nas nic ciekawego, była śliczna pogoda i byliśmy na spacerku, ale tylko 1,5 godz. bo Kruszkowi się już nie podobało. Ja dziś dałam małemu biszkopta, ale wcinał - stopniowo mu wprowadzam gluten. Dzisiejsza noc na szczęście była lepsza, a nawet ....... wole już nic nie pisać, aby nie zapeszać:)
Mam zmiar dziś wziąć małego pod pryszniclub do wanny, sama nie wiem co lepsze??? takie małe przygotowanie do niedzielnego basenu.

momo83 27-11-2009 18:01

wiec moj synus byl z babcia na spacerku i byl grzecziutki, jak byli na dole to zeszlam do nich to mlody jak tylko mnie zobaczyl zaczal pokazywac rozki.
no ja nie wiem,co z tym moim dzieciem sie dzieje..ehh.

teraz moje chlopaki spia a ja ogladam brzydule.

ja mysi tez daje chlebek i kabanoska zeby sobie cmokal. jaka radosc przy kielbasce jest..hihi. najgorsze jest to ze musimy uwazac z jedzonkiem ze wzgledu na ta jego alergie.

Skoczek 27-11-2009 19:48

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...oloznych_.html

ja tylko na chwilke w przerwie a kolacje. Edek już spi wykapana i wymeczona.
Artykul sobie poczytajcie!

delff 27-11-2009 20:36

Imprezka dzisiaj nie wypaliła bo Mąż mojej kumpeli chory i przenosimy na przyszły tydzień
Ja posprzątałam prawie cały dom. Teściowa chyba zadowolona.

No i muszę przyznać ze jestem w szoku. Jutro jadę z siorką do księgarni odebrać zamówione książki i moja mama miął przyjść i wziąć mała na spacerek żeby nie ominęło jej jak mnie nie będzie, a tu teściowa siedzi ze mną i Z Blanką i mówi ze jutro pójdzie z maa na spacer. Po prostu szok. Ona jak ją zostawiałam z Blanka to chodziła tylko po podwórku, a tu taka zmian. Zobaczymy jak to jutro będzie:) Musze dryndnąć do mamy ze jednak druga babcia zajmie się Blandyną:) Poza tym to nawet dobrze ża ona z nią zostanie bo w ciągu tygodnia to prawie w ogóle z nią nie siedzą bo późno wracają a moja rodzinka ciągle z nią jest więc trzeba jednak ten czas trochę podzielić

momo83A na co maciek ma alergie? A co do jego zachowania może przy babci cche sie pokazać z jak najlepszej strony, bo babcie to zawsze rozpieszczają i to zupełnie co innego niz taka mamuśka co jest z nimi cały czas

Skoczku Straszna ta historia ale się nie dziwię. ja dla mnie to powinno się najpierw kłaść na łózko a przecież i tak się w szpitalu po porodzie leży wiec sprawy papierkowe i tak można załatwić. Druga sprawa to położne. Po prostu większość z nich to wredne suki za przeproszeniem. Taka jest prawda, a to ze rodząca kobieta stwarza problemy to już przesada!! Kur.... ona przecież rodzi i kur... to jest potworny ból. Przepraszam za epitety ale taka jest prawda. Pomijając fakt że sama byłam świadkiem jak rodząca obok mnie dziewczyna wrzeszczała a położne nic tylko kazali jej czekać Blanka się urodziła 9.10 a tamta krzyczała ze czuje jak wychodzi one wrzeszczą żeby dała sobie spokój i ze jeszcze nie rodzi. Blanka wyszła podchodzą do niej mija kilka chwil i mówią ze ma syna. No nawet nie podeszły do laski sprawdzić czy mówi prawdę i na dobra sprawę gdybym później urodziła to zapewne jej syn by wyszedł bez pomocy tych cholernych położnych a nie daj się boże wypadł(bo tak tez mogło być

momo83 27-11-2009 21:38

macius ma uczulenie na bialko mleka krowiego i bialko jajek. wiec jesli cos zje co niepowinien od razu ma cala buzie w czerwonych plamach. ratuje nas wapno, po 5 minutach wszystko mu znika. mam nadzieje, ze kiedys ta alergia mu przejdzie, bo bede chciala mu dawac zwykle mleko i inne tego typu rzeczy.

moze masz racje delff, ze maciek chce pokazac sie z jak najlepszej strony, w gosciach jak tez idziemy to grzeczniutki jak aniolek:) moja tesciowa twierdzi, ze on caly czas kochany grzeczny wogole nie placze...tylko, ze ona go widzi raz na 2 tyg.

ja moich tesciow i rodzicow tez podzielilam:) moi rodzice sie w nocy zajmuja malym a tescie zabieraja go w niedziele na spacer. tescie nie mieli wyjsca odmowic, bo ja nie pytalam ale kazalam:P

my na andrzejki jedziemy do legnicy i tam bedziemy nocowac, a zanim w niedziele dojdziemy do siebie to pewnie przyjedziemy grubo popoludniu.

jade zaraz do tesco na zakupy:D jade sobie sama, mlody spi, maz cos dziala, a ja jade szalec...

milych snow i spokojniutkiej nocy

ola_ska 28-11-2009 10:46

czyżbym była pierwsza...?tak późno?...no tak WEEKEND!!!

A ja czekam aż Kuba skończy drzemać, jemy zupkę i zbieramy się na basenik:)
mój m już czeka w mieście, więc ja już wszystko sobie zorganizowałam-torby na basen, kamera etc, już wszystko czeka w samochodzie. Dojadę do firmy (która mieści sie dokładnie naprzeciw pływalni ) i lecimy się pluskać :)

Atuśka intensywnego weekendu!

momo, widzę że Twoj maluszek , to coś jak mój , tyle że mów w nocy hi hi:D
Ale muszę się nieśmiało pochwalić (byle nie zapeszyć), że noc całkiem całkiem!Koszyk działa!

zawsze zazdościłam szybkiego porodu, ale widzę że to nie zawsze tak fajnie :(

xXxAtusiAxXx 28-11-2009 11:10

Hej:)

A wiecie o kim wczoraj zapomniałyśmy?
o Natalce.
Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 7 miesięcy.

A ja właśnie sprzątam, mąż ogarnia auto. Miś śpi i czekam aż się obudzi zeby zrobić odkurzaczem.
Wczoraj na basenie Michasia troszkę połakała, ale nie spała od 13 i jak jechaliśmy na basen to przysypiała. Miśka cały czas patrzy na tate i się cieszy, zaczepia go. A mój mężuś zachwyca się nią, bo tak urosła, taka jest fajna, tak słodko się śmieje, itd. Ja mam taką radość z nich, bo Piotrek nie widzi jej codziennie i cokolwiek Miś zrobi, Piotrek cieszy się jak dziecko.

Ide się troszkę ogranąć. Dziś na 16 jedziemy na imieninki do dziadka mojego. A potem wieczorem posiedzimy z mężem :D

Uciekam kochane. Bawcie się dobrze :)

ola_ska 28-11-2009 18:01

fiu fiu...jak tu ciiiiisza!

Mały już u babci, a ja już w domku, niestety basen nam odwołali!!!! jakaś awaria! masakra nawet nikt mi nie dał znać!bardzo bardzo szkoda!

Dziewczyny bawcie się dobrze !!

delff 29-11-2009 09:12

A dzisiaj to ja chyba pierwsza jestem:)
http://www.mamazone.pl/artykuly/mamy...porodowce.aspx

Moje 2 potwory jeszcze lulają więc mogę sobie pobuszować na komputerze. Co tam u was?
My wczoraj mieliśmy imieniny teścia. Blanka od jednego z gości dostała super zabawkę. Zrobię wam zdjęcie no chyba ze znajdę ja na internecie to prześle linka. O mam
http://www.alibaba.com/product-gs/23...Baby_Toys.html
Każdy element się kręci i wydaje dźwięk i do tego są gryzaczki, grzechotka i lusterko. Co prawda jeszcze sama jej nie przekręci ale za to cały czas ja gryzie w różki

U nas dziej pogoda zapowiada się słonecznie. Słonko zaczyna wychodzić więc na spacerek się wybierzemy pewnie :)
Miłej niedzieli.
Buczku ty masz chyba dzisiaj urodzinki wiec Wszystkiego Najlepszego

Skoczek 29-11-2009 13:54

Tak, nasz Buczek ma dziś urodzinki - 18- te! :)

KOCHANA! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

aniasz8206 29-11-2009 13:58

Cześć.

Ale tu cichutko no ale nie ma się co dziwić bo to w końcu weekend, zresztą mnie też nie miało być bo mieliśmy jechać do chrześniaczki a tu spotkanie nie wyszło i siedzimy w domciu ale w sumie dobrze bo Adaś lada dzień będzie miał ząbala już gorączkuje i dziąsła rozpalone na maxa więc już niedługo skończy się męczyć.

A ja zamówiłam sobie i m. mnóstwo różnych próbek z perfumami, kremami i sporo katalogów i oczywiście za darmo katalogi przychodzą fajne i duże a próbki pewnie alko w papierkach na sączonych(perfumy) a kremy wiadomo no ale ja lubię takie próbki perfum bo mogę je w domu przetestować a nie tak na szybko w sklepie, tylko gorzej jak przyślą jakąś naprawdę odlotową próbkę która kosztuje kilka stówek, to pozostaje tylko zapach w pamięci i nic więcej.

U nas pogoda okropna pada i zimno i jakoś leniwie, dobrze że nie trzeba dzisiaj nic robić.

Lecę na kawkę.

A Delff zabawka super i w końcu jakieś normalne prawo dla kobiet.

ola_ska 29-11-2009 19:35

sto lat Buczku ;)

A my odebraliśmy Kubusia i po 15 przyjechali moi dziadkowie do nas.Moja babcia długo chorowała i dopiero na chrzcinach Zuśki, widział obydwoje swoich pra wnucząt, niestety Kuba był już zmęczony, bo drzema w południe zaledwie pół godzinki i jak babcia wzięła go na rece to rozpłakał się na maxa!Kuba do tej pory nigogo się nie bał więc bardzo nas to zdziwiło, jestem ciekawa , czy to zmęczenie, czy zaczyna się "selekcja" osób które mają zaszczyt ponosić księcia ;)

Wczoraj odwiedziła nas przyjaciółka, żeby powiedzieć nam o swojej ciąży, choć my nieopatrznie dowiedzieliśmy się "od tyłu", ale w każdym razie jest szczęśliwa i czuje się w sumie nieżle, nie wymiotuje, choć czasem ją mdli , no i bidulka czuje to ciągłe cholerne zmęczenie!eh takie początki...Za to obie się cieszymy , że nasze dzieciaki będa w tak podobnym wieku!super!

spokojnego wieczorku kochane

Skoczek 29-11-2009 20:08

Aneczko, skąd masz te próbki? Z neta? Jeśli tak, to ja poproszę linka, bo uwielbiam takie rzeczy :P

Edytka leży w łóżeczku i marudzi, a wielce taka śpiąca była. My wcinamy kolację i pogramy sobie trochę na kompie.

jutro bardziej się rozpiszę.

Całuski i udanego wieczoru!

buczek71 29-11-2009 21:06

witam:)
ja dziś dosłownie na minutę. weekend zaliczam do baaaaaaaardzo udanych :)
Jutro napiszę troszkę więcej. Muszę się pochwalić Krzyń raczkuje !!!- no i teraz to dopiero się zacznie.
No i kochane bardzo dziękuję Wam za życzonka pomimo, że urodzinki mam jutro- w andrzejki, ale to bardzo miłe otrzymać tyle życzeń, dzięki za pamięć :)

delff 29-11-2009 21:25

Momo widziałam zdjęcia na nk. Chyba impreza andrzejkowa udana była:)

Dzisiaj byłam u znajomej która mieszka w Zawierciu i do nas przyjeżdża tylko co 2-gi weekend. Więc ostatni raz widziałam ją 2 tygodnie temu. Poza tym ona ma córeczkę 2 i pół miesiąca młodsza. Zdjęcie dodałam do nk. Blanka była wreszcie zainteresowana koleżanką i cały czas ją zaczepiała. Natomiast koleżanka ze względu na to że młodsza to nie za bardzo zwracała na nią uwagę. Pewnie za jakieś 3-4 miesiące nie będzie już takiej różnicy:)

Buczku Faktycznie mi przyszła niezapominajka na nk a ona przychodzi dzień wczesnej. No ale jakbym jutro zapomniała to już przynajmniej złożyłam życzonka:) Gratulacje dla raczkującego Krzysia. Ciekawe kiedy moja tak będzie zasuwkać

momo83 29-11-2009 22:25

czesc kochane

delff rzeczywiscie imprezka byla bardzo udana, wyszalalam sie bardzo, wrocilismy dzis o 18;) bylo mi trzeba takiej odskoczni.
z parkietu zaszlismy po 3 rano i pojechalismy do jacuzi..poszlismy spac po 5 i mi wystarczylo 5h snu, wiec zgonilam wszystkich z lozek o 12. i znow zaczela sie mala imprezka:)

buczku teraz to oczy dookola glowy trzeba bedzie miec.

jutro z ranca zajrze, bo juz oczy mi sie kleja i maz wola d lozka:)

spokojnych snow

ola_ska 29-11-2009 23:05

Buczku gratulacje postępów Krzynia!My już też nie możemy się doczekać, a przecież tak jak mówisz-teraz dopiero się zacznie:)

my też skonczyliśmy imprezkę po 3, w domku byliśmy przed 4, a ja rano nie umiałam dojść do siebie...teraz oczka mi się kleją, a mały budzi się co jakąś chwilkę, zaraz dostanie mleczko i położę się nynki. Mam nadzieje że dziś będzie spokojna noc...

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:52.