Forum Babyonline.pl

Forum Babyonline.pl (http://www.mamacafe.babyonline.pl/forum/index.php)
-   Bazar informacji (http://www.mamacafe.babyonline.pl/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Wygrzebane w sieci (http://www.mamacafe.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=145)

dirtydancer 14-04-2011 20:17

Odp: Wygrzebane w sieci

Drogie Forumowiczki muszę się Wam pochwalić moim udanym zakupem w sklepie internetowym ”Niebieski-koralik”- wielkanocnymi koralikami Biagi. Kupiłam sobie jajko wielkanocne i zajączka. Nawet nie sądziłam, że kiedykolwiek będę tak zadowolona z zakupów w sklepie internetowym. Bransoletki do składania samemu są takie popularne. Każda z nas chce być modna. Biżuteria jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, srebra o próbie 925.

ma_gdu_sia 20-04-2011 10:49

Sporo czasu spędzam przed komputerem- chyba jestem zakupoholiczką on-line :)
Wciągam wszystkie koleżanki i siostry w zakupy przez internet. Wygoda niesłychana! Mogę się podzielić fajnym sklepem, który odkryłam jakiś rok temu mają fajne artykuły m.in. Gluck, Hoppop, czy Bebe-Jou.
Jestem ich stałą klientką dostałam parę razy kupon rabatowy a dodatkowo przy każdych zakupach zbieram punkty, które odpowiadają różnej kwocie. I przy następnych zakupach w tym sklepie odliczają mi kwotę za zebrane punkty.
Fajne jest to że wysyłka kurierem jest DARMOWA :)
Rozpisałam się a nie podałam tego linku:

www.wyspamalucha.pl

karatelka 11-05-2011 09:23

A ja znalazłam fajny konkurs na www.pawelek.pl - najpierw zobaczyłam reklamę batonika Pawełek w tv, a potem pogrzebałam w sieci i voila ;) Trzeba wygrać jedno z trzech zakończeń reklamy (może widziałyście - występuje klaun i striptizer) i uzasadnić. I do wygrania netbook albo bony do empiku. A i można do oporu wysyłać swoje propozycje.

SyEla 11-05-2011 10:35

Cytat:

Napisał karatelka (Post 250638)
A ja znalazłam fajny konkurs na www.pawelek.pl - najpierw zobaczyłam reklamę batonika Pawełek w tv, a potem pogrzebałam w sieci i voila ;) Trzeba wygrać jedno z trzech zakończeń reklamy (może widziałyście - występuje klaun i striptizer) i uzasadnić. I do wygrania netbook albo bony do empiku. A i można do oporu wysyłać swoje propozycje.

na FB jest duzo informacji o tym konkursie.

dirtydancer 11-05-2011 23:24

Czy ktoś z Was kolekcjonuje biżuterię Biagi z „Niebieskigo-koralika”? Jeżeli tak i macie problem z odzyskaniem jej blasku to wysyłajcie do tego sklepu, a dostaniecie ją jak nową bez jakichkolwiek kosztów. Naprawdę warto odnowić biżuterię na lato.

21sloneczko 13-05-2011 19:14

Cytat:

Napisał SyEla (Post 250652)
na FB jest duzo informacji o tym konkursie.

na FB to w ogóle dzieje się szaleństwo z wymyślaniem rozwiązań nietypowych sytuacji, z tego co kojarzę :] w wolnej chwili podczytuję, niektóre pomysły internautów bardzo fajne :)
ja całą inicjatywę oceniam na duży plus.

kala292 06-06-2011 12:29

Witajcie,
takiej bazy jeszcze nie widziałam ;). Mnie się bardzo podoba, niedawno odkryta strona mamazone - a dokładniej mówiąc kalendarz rozwoju niemowlaka. Jestem w 6 miesiącu i często zastanawiam się jak to będzie jak dzidziuś się pojawi na świecie. Tzn. czy dam sobie radę z moim małym "człowieczkiem". Macie podobne obawy?

Zobaczcie same, co nas czeka ;) - www.mamazone.pl - filmiki bardzo ciekawe.

kasiagie88 02-08-2011 15:45

Polecam finelife.pl:)

Filipkowa 13-09-2011 13:45

Też znam mamazone, duzo poradników i fajnych rozmów, zagladam często. Jest jeszcze taki portal dla mam babyboom, tez całkiem fajny, warto zajrzec.

Filipkowa 18-09-2011 11:22

A dla mam, które chciałyby posprzedawać ciuszki po dzieciakach to najlepsze będzie ***************, coś jak allegro, tylko dodjae się tam darmowe ogłoszenia , więc kaska jest , a nie trzeba płacić za wystawienie do sprzedaży.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.