Wróć   Forum Babyonline.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Oceń ten wpis

Czasu brak

Dodany 09-06-2009 o 08:50 przez gonrad
Cóż koniec roku szkonego się zbliża, dzieci obowiązków mają coraz mniej, a nauczyciele coraz więcej. Prawie dzieci nie widuję. Wczoraj miałam wycieczkę do Warszawy po Nagrody na koniec roku, a potem prosto na radę podsumowującą... W domu byłam około 20. Dzieci nie widziałam cały dzień i co, Ola oczywiście lekcji nie odrobiła i jeszcze się kłóciła, że chce iść na na podwórko do koleżanek... Malwa jęcząca i zmęczona, ale spać iść nie chciała, a ja się już "zawieszałam" i nie bardzo wiedziałam co się ze mną dzieje. Wycieczka do Wawki i jaza w korkach jest tak męcząca, że szok. Powiem szczerze, że nie wiem jak ludzie w Warszawie moga mieszkać, żyć i dojeżdżać tak codziennie do pracy.
U mnie w miasteczku żyje się zdecydowanie wolniej i nie traci tyle czasu na dojazdy.
Dziewczyny ostatnio bez rewelacji słownych chyba no może jedno:
- Malwinko jakie masz nazwisko?- pytam
- Niebieskie- odpowiada
-Hmm, a ja jakie mam nazwisko w takim razie?- pytam dalej
- Zółte-
- No dobra, a Ola jakie ma nazwisko?-
- Tez niebieskie-Malwa
- Aha, a tata też niebieskie?-ja
- Nie tata ma cerwone.- Malwa podsumowała

Czyli co ja i mój mąż jesteśmy chyba z innej planety
Wszystkie komentarze 0

Komentarze

Najnowsze wpisy gonrad

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:22.

Redakcja | Reklama | Regulamin
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.