Wróć   Forum Babyonline.pl > Blogi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Stary

Badania prenatalne

Dodany 01-04-2011 o 09:49 przez evcias
Bałam się ich jak diabeł święconej wody.
Nie byłam do nich w ogóle przekonana i chyba nadal nie do końca uważam je za sensowne. To są i tak tylko badania przesiewowe pod kątem 3 najczęściej występujących chorób na tle chromosomalnym, tj.: zespół Downa, zespół Edward'a i zespołu Patau. A co z pozostałymi możliwymi mutacjami chromosomów. Przecież są ich setki jak nie tysiące. ... tyle stresu, a i tak nie ma się pewności, że wszystko jest OK. A poza tym po co? Skoro ja i tak nie byłabym w stanie...
Junior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 0 evcias jest offline
Stary

*

Dodany 16-03-2011 o 14:42 przez evcias
Właśnie zrobiłam sobie małą przerwę i poczytałam o 14 tygodniu ciąży Nie sądziłam, że przydrugiej ciąży emocje będą tak samo silne jak przy pierwszej To jest naprawdę cudowne! Prz ostatnim USG maleństwo pomachało rączką, ja oczywiście to odebrałam jako "halo mamusiu jestem tu!!" i łzy mi napłynęły do oczu. Lekarz musiał pytanie powtórzyć, bo odpłynęłam zaaferowana tym widokiem. Przy Zosi też tak miałam.
Teraz może mam trochę więcej zmartwień, bo mam ukończone 35 lat, pół...
Junior Member
Stary

No i będzie nas więcej :)

Dodany 01-03-2011 o 13:21 przez evcias
Chchieliśmy z małżonkiem drugiego dziecka. Było tak, że obmyśliliśmy sprawę od strony "nie mieć problemów do dostaniem przedszkola po żłobku" i staranie przewidzieliśmy na zimę, tak aby maleństwo urodziło się na jesień. W listopadzie nastąpiła głęboka analiza dni płodnych, ale niestety zaczeliśmy zbyt późno. No ale w grudniu posżło za pierwszym strzałem. Przed Świętami Bożego Narodzenia zdawało mi się, że jakoś tak moja figura inaczej wygląda, a szczególnie część brzuszna z profilu. Zrobiłam...
Junior Member
Komentarze 1 evcias jest offline
Stary

Hohoho....

Dodany 03-11-2010 o 13:40 przez evcias
Witam po ponad rocznej przerwie!!! Działo się działo przez ten rok. Trochę nas ubyło w rodzinie, a później sie trochę powiększyło. Poza tym praca, dom, przedszkole i tak wkółko, a do tego przeprowadzka wiosną na nowe, własne mieszkanko.
Super tak bez teściowej nad głową Rewelka! Prawie jak na wczasach. Jednak samemu mieszka się o wiele lepiej i mozna się pokłócić i pogodzić i na golasa z łazienki po majtki wyskoczyć Luzik.
Planujemy z mężem drugie dziecko. Mąż był trochę sceptyczny,...
Junior Member
Komentarze 1 evcias jest offline
Stary

Gdzie się podział wolny czas?

Dodany 20-08-2009 o 21:01 przez evcias
Wieki całe mnie tu nie było.
Zaczęłam znów pracować i moje życie jest już wypełnione po brzegi. Rano sie trzeba wyszykować, potem wyszykować Zosię, potem zawieść ją do żłobka, ze żłobka do pracy, z pracy do żłobka, po drodze do domu zakupy, w domu podwieczorek, kładzenie Zosi na drzemkę, szykowanie obiadu, konsumpcja obiadu, po obiedzie pobudka Zosi, kolacja Zosi, trochę brykania po domu lub placu zabaw, mleczko dla Zosi, kąpiel Zosi, i lulu. Wtedy mycie garów, planowanie obiadów i zakupów....
Junior Member

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.

Redakcja | Reklama | Regulamin
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.