Wróć   Forum Babyonline.pl > Blogi > evcias
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Oceń ten wpis

Gdzie się podział wolny czas?

Dodany 20-08-2009 o 21:01 przez evcias
Wieki całe mnie tu nie było.
Zaczęłam znów pracować i moje życie jest już wypełnione po brzegi. Rano sie trzeba wyszykować, potem wyszykować Zosię, potem zawieść ją do żłobka, ze żłobka do pracy, z pracy do żłobka, po drodze do domu zakupy, w domu podwieczorek, kładzenie Zosi na drzemkę, szykowanie obiadu, konsumpcja obiadu, po obiedzie pobudka Zosi, kolacja Zosi, trochę brykania po domu lub placu zabaw, mleczko dla Zosi, kąpiel Zosi, i lulu. Wtedy mycie garów, planowanie obiadów i zakupów. Własna kąpiel i lulu tak około 23 i tak dzień w dzień.
Dorze, że jeszcze są weekendy, ale one zazwyczaj są jeszcze bardziej wypełnione od dni powszednich...
A jak już dostanę umowę na czas nieokreślony będziemy z małżonkiem szukać własnych 4 kątów. A jak dostaniemy hipotekę i kupimy, to będzie przeprowadzka, a jak się przeprowadzimy, to będziemy pracować nad drugim dzieckiem, a wtedy już nie będę się pytać: gdzie się podział wolny czas? Wtedy się wykrzyknę: O rany Julek!!! Ja mam 70 lat!!!
Wszystkie komentarze 0

Komentarze

Najnowsze wpisy evcias

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:38.

Redakcja | Reklama | Regulamin
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.