Wróć   Forum Babyonline.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Oceń ten wpis

Zęby i chłopcy, i trochę o nowej cioci

Dodany 15-09-2009 o 09:54 przez gonrad
Uaktualniono 15-09-2009 o 09:57 przez gonrad
Tym razem wpis będzie o Oli. Jak wszystkim stałym czytelnikom wiadomo Ola jest "psiorun" nieziemski. Ostatnio buntuje się mocno w kwestii noszenia kasku podczas jazdy na rowerze i na rolkach. (Wszystkie kolezanki i koledzy jeżdżą bez to czemu ona ma kask zakładać). Dziadek ku przestrodze i zachęcie opowiedział jej autentyczną historię, o tym jak odbywały się zawody w kolarstwie górskim amatorów w okolicy ich miejsca zamieszkania i mówi tak:
- Jeden kolarz to miał i kask i wszystkie ochraniacze i super przejechał i nic mu się nie stało, a drugi nawet kasku nie miał i.... wybił sobie zęby- na co Ola rezolutnie:
- A jedynki czy dwójki?????

Z innej beczki:
Całe wakacje wydzwaniał do Oli kolega. Wypisywał sms-y rozmawiali na naszej klasie itp.
jedna taką rozmowę pokazała mi Ola:
A wyglądało to mniej więcej tak:
-Lubisz mnie? -kolega
-No lubię Cię a bo co? - Ola
- Ale tak mocniej? - kolega
- Mocniej to ja Ci mogę przyłożyć - Ola delikatnie skwitowała....hmm bez komentarza.

Muszę powiedzieć, że nowa opiekunka CIOCIA BOŻENKA ma bardzo dobry wpływ na Malwinkę. Malwa zrobiła się bardziej wyciszona, spokojniejsza, chętniej się dzieli z dziećmi zabawkami na placu zabaw .... ogólnie same plusy. Tylko mąż trochę narzeka, bo przedszkole dałby mu mozliwość normalnie pracować, a tak to oboje biegamy, ale cóż może i dobrze, może tak miało być. Nic nie zdarza się bez przyczyny.
Wszystkie komentarze 0

Komentarze

Najnowsze wpisy gonrad

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:46.

Redakcja | Reklama | Regulamin
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.