PDA

View Full Version : Seks ze starszym facetem

medifastplan
01-08-2008, 15:52
Pociąga mnie seks ze starszymi facetami. Póki co, nie mam stałego partnera, dlatego zdarza mi się uprawiać seks z różnymi facetami. Zauważyłam, że pociągają mnie właśnie starsi. Ale jak z takim sobie ułożyć przyszłość, planować dziecko? Oczywiście nie jest to różnica 5 lat, bo taka, to spoko, myślę o 20 latach, nawet trochę ponad. Mam takiego od niedawna na oku, ale sama nie wiem?

brooke7
01-08-2008, 17:04
ja mam 21 lat a mialam faceta o 12 lat starszego...ale nic sobie nie ulozylismy razem bo byl alko... :/

DiscoverCacrds
05-08-2008, 14:12
To, że starszy, to chyba nie grzech! Ale z takim 20 i ponad lat starszym, to ja osobiście bym sobie życia nie układała. Za kilka lat okaże się, że musisz przy nim skakać, bo już go starość dopadła...
Sorki, ale takie życie.

dotty
21-08-2008, 14:50
Zgadzam się z Paryżanką...
Poza tym różnica 20 lat to trochę duża przepaść w szerokim pojęciu tego słowa...Inny sposób wychowania, inny sposób postrzegania świata...Podczas gdy Ty mając lat 25 będziesz chciała szaleć, on zacznie myśleć o rodzinie (Jeśli już jej nie będzie miał).
Poza tym po pewnym czasie i tak zacznie Cię traktować protekcjonalni jako tą mniej doświadczoną osobę, nie wiem która kobieta mogła by to wytrzymać...Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale to przypadki 1 na 100000.

medifastplan
25-08-2008, 14:44
Temat z moim ostatnim partnerem zakończony. Faktycznie nic poważniejszego nie dało by rady ciągnąć. Za duża różnica wieku, chyba największa jaką do tej pory miałam... Bye...bye... kochany ;)!!!

beefelpsmeall
26-08-2008, 10:55
Oj cukiereczek, dobrze zrobiłaś, za stary to same kłopoty by Ci tylko z biegiem lat przysparzał. Aż w końcu awansowałabyś na jego pielęgniarkę całodobową i opiekunkę. Dobrze zrobilaś!

DiscoverCacrds
28-08-2008, 12:53
Oj cukiereczek, dobrze zrobiłaś, za stary to same kłopoty by Ci tylko z biegiem lat przysparzał. Aż w końcu awansowałabyś na jego pielęgniarkę całodobową i opiekunkę. Dobrze zrobilaś!

Całkowicie popieram!!! Cukiereczek brawo! I zacznij rozglądać się za jakimś fajnym facetem, może być trochę starszy... ;)

SergeyLisenkov
29-08-2008, 10:12
Witam
Ale ja jednak nie ujednolicałabym, że związek ze starszym facetem zawsze musi być z góry skazany na niepowodzenie. Moim zdaniem wszystko zależy od samych partnerów. Znam starsze już osoby zarówno kobiety i mężczyzn, którzy mimo swoich lat, zachowali nazwijmy to "witalność i pogodę ducha". Niejeden nastolatek mógłby im pozazdrościć takiego nastawienia do życia! :)

medifastplan
05-09-2008, 13:38
Witam
Ale ja jednak nie ujednolicałabym, że związek ze starszym facetem zawsze musi być z góry skazany na niepowodzenie. Moim zdaniem wszystko zależy od samych partnerów. Znam starsze już osoby zarówno kobiety i mężczyzn, którzy mimo swoich lat, zachowali nazwijmy to "witalność i pogodę ducha". Niejeden nastolatek mógłby im pozazdrościć takiego nastawienia do życia! :)

To super i tylko pochwalić. mi się nie udało, a może za mało się po prostu oboje staraliśmy. Ale to już historia!!!

Basia101
02-10-2008, 11:14
Czasami myślę o starszych facetach ciekawa jestem jacy są w łóżku.....pewnie tego już się nie dowiem :mad:

ania839
02-10-2008, 15:52
No właśnie ja też bym nie generalizowała. Moim zdaniem 20 lat
to nie problem jeśli się jest w odpowiednim wieku.
Tzn:
- Kobieta - 20, mężczyzna-40 : moim zdaniem nie ma szans.
A to dlatego, że ona młoda, inna perspektywa życia, inne wartości
wszystko inne,
Ale:
- Kobieta - 35, mężczyzna - 55 : myślę, że już do przejścia.
w tym przypadku już ta różnica sie zaciera.

misio100
03-10-2008, 11:51
Jestem tego samego zdania:)

kitty2409
03-10-2008, 19:37
Zgadzam sie z dziewczynami, 20 lat to jak dla mnie za duża różnica wieku. Zeby poźniej za przeproszeniem latać koło niego i tylek mu podcierać, no nie nie bardzo.;)

patiew
14-11-2008, 11:56
ja ma partnera o 8 lat sterszego i jest suprer ale 20 sobie nie wyobrazam,strach ze w kazdej chwili moze juz nie byc przy nnie,wiadomo im starszy tym blizej do smierci

Basia101
14-11-2008, 11:56
A ja ostatnio spotkałam swoją koleżankę, opowiadał, że spała z facetem starszym o 23 lata i było super:D

patiew
14-11-2008, 11:59
kazdy robi jak lubi

pinklady
15-11-2008, 15:45
Seks ze straszym facetem jest boski, ale układanie z takim życia to juz inna bajka, chyba rzadko taki związek ma szanse na przetrwanie.

polavica
15-11-2008, 17:11
oj panienki ja osobiscie starszego bym nie chciala kiedys sie spotykalam z 12 lat starszym odemnie i powiem szczerze starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.tutatj niema mowy o docieraniu sie zwiazku akceptujesz jaki jest i basta zadne ugody, ejstem zdania na stare lata lepiej byc nianka niz pielegniarka.

moniaB
15-11-2008, 18:49
a ja się z wami nie zgodzę. 20 lat może dużo, ale czemu 12? mój mąż jest ode mnie 12 lat starszy i to wcale nie jest zbyt dużo. znam pary, których róznica wieku jest większa i są ze sobą bardzo szczęśliwe. starszy facet to przede wszystkim odpowiedzialny facet(oczywiście czasami zdarzy się wyjątek),nie wykluczam też że młodszy czasami nie jest. przy nim czuje się bezpiecznie. spotykałam się z młodszymi i nie spisali się.
jesteśmy ze sobę 2 lata i jest nam razem cudownie:)
czasmi zdarzają sie zgrzyty ale w jakim związku ich nie ma.

marzenaz23
15-11-2008, 23:26
oj panienki ja osobiscie starszego bym nie chciala kiedys sie spotykalam z 12 lat starszym odemnie i powiem szczerze starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.tutatj niema mowy o docieraniu sie zwiazku akceptujesz jaki jest i basta zadne ugody, ejstem zdania na stare lata lepiej byc nianka niz pielegniarka.

Mam takie samo zdanie:)

kiziamizia19
16-11-2008, 09:17
ja kiedyś spotykałam się z gościem o 13 lat ode mnie starszym, było dość dziwnie, ale taką filozofię miałam, że jak facet, to tylko starszy, bo jak to będzie wyglądać, gdy będzie inaczej, wiadomo, starszy, dojrzalszy i takie tam, a teraz co? mam o rok młodszego od siebie męża i dobrze mi z nim:))

diabelecke
16-11-2008, 19:55
Miałam facxeta 10 lat ode mnie starszego bylo i dobrze i zle, zalezy jak na to patrzec. W lozku ok bo byl bardziej doswiadczony, ale w zyciu traktowal mnie jak dziecko w sumei wtedy nim bylam tak naprawde. Mialam tez faceta 2 lata mlodszego, nazwalabym go wrecz chlopcem i bylo tylko tragicznie. Wywnioskowalam z tego wszystkiego, ze moj facet musi byc ode mnie starszy o conajmniej 4 lata i inbni mnie nie interesuja jakos.
Mimo wszytsko uwazam, ze zwiazki z duza roznica wieku (taka do 15 lat) maja szanse na przetrwanie i sa szczesliwe.

grilek8
16-11-2008, 23:58
powiedzialabym ze na jakis czas taka znajomosc moze byc ok (choc mnie osobiscie sorki ale obrzydza takie cos) na stale nie sadze - wczesniej czy pozniej ktores bedzie mialo dosc - bedzie albo za dziecinnie albo zbyt powaznie:o

moniaB
17-11-2008, 08:17
powiedzialabym ze na jakis czas taka znajomosc moze byc ok (choc mnie osobiscie sorki ale obrzydza takie cos) na stale nie sadze - wczesniej czy pozniej ktores bedzie mialo dosc - bedzie albo za dziecinnie albo zbyt powaznie:o

a dlaczego takie coś cie obrzydza?
miłość nie patrzy w metryke
jakby twoja siostra albo koleżanka spotykała sie ze starzym facetem powiedziałabyś jej ze ich zwiazek cie obrzydza?

viviet
17-11-2008, 10:45
Przespać się a żyć z takim ....:rolleyes:napewno jest róznica:p

dokładnie!!!:D

grilek8
17-11-2008, 15:03
a dlaczego takie coś cie obrzydza?
miłość nie patrzy w metryke
jakby twoja siostra albo koleżanka spotykała sie ze starzym facetem powiedziałabyś jej ze ich zwiazek cie obrzydza?

nie obrzydza mnie zwiazek ale np sex z takim facetem - to prawiejak z ojcem:eek:

moniaB
17-11-2008, 15:05
zalezy jaka roznica wieku, do 15 lat moze byc

ellaja1728
17-11-2008, 15:09
a pomyslcie sobie ty 20 on 60 ....
mialam taka sytuacje, ze mezczyzna - znajomy zle odebral moje zachowanie i chcial mnie pocalowac. a u niego mozna bylo sie wszystkiego spodziewac. to byl facet, ktory lubil sex i z checia zaliczal kolejne. wiem to od naszej wspolnej znajomej. wiem od niej tez to, ze byl super w lozku.

moniaB
17-11-2008, 15:11
Za Duza Roznica

ania839
17-11-2008, 15:12
grilek8 No wiesz !!!! W życiu bym nie myślała, że sypiam z ojcem
jak miałabym starszego męża. Bez przesady.

moniaB właśnie nie zależy jaka różnica wieku. Gdyby Twój mąż był o
20 lat starszy od Ciebie też byś go kochała, i co myślałabyś o nim jak
o ojcu, wątpię.

Nic obrzydliwego nie widzę, a czy tacy ludzie się potrafia dogadać z sobą
no to już inna sprawa ;)

moniaB
17-11-2008, 15:19
Potrafia Sie Dogadać. 40 Lat By Mi Przeszkadzało, Ale Nie Potepiam Ludzi, Ktorzy Sa W Takich Zwiazkach
Mysle Tez Ze Jakby Moj Maz Byl Tyle Ode Mnie Starszy Przestało By Mi Przeszkadzac. Dlatego Napisałam Ze Miłosc Nie Patrzy W Metryke.

pieczulka
17-11-2008, 15:44
moja ciotka ,iala o 21 lat starszego męża i byli bardzo szczesliwi do jego smierci, niestety duzym minusem takiego partnera jest jego szybsze zejscie ,
ale wtedy mozna pelna geba zyc dalej bo sie nie jest jeszcze starym :)

patiew
17-11-2008, 16:18
madrze powiedziane pieczulka ;)

grilek8
17-11-2008, 18:51
Nie mam nic przeciw takim zwiazkom jesli ktos w nich istnieje - wyrazilam tylko swoja opinie - chyba moge?? A mowiac o sexie nie mialam na mysli ze kochajac sie z takim facetem mialabym swojego ojca przed oczami......

XstarX
22-11-2008, 19:05
A co gdy będziesz starsza a on niebędzie mógł?? O tym też warto pomyśleś. Pozatym wiek ojca?? Dla mnie to paranoja...
Sory...

mirek20091
16-12-2008, 12:37
witam ja mam starszego meza o12lat i mamy syna jest nam super bo dogadujemysie ikochamy

majajula
16-12-2008, 14:00
Seks ze straszym facetem jest boski, ale układanie z takim życia to juz inna bajka, chyba rzadko taki związek ma szanse na przetrwanie.

dokładnie
ja 2 lata byłam w związku z facetem o 16 lat starszym
ale mężą to mam 6 lat starszego
bo nie wyobrażam sobie potem zeby dzieci mówiły do ojca dziadku:D

jahmajka
16-12-2008, 15:18
niektorzy starsi faceci to sa tak przystojni ze by sie mozna bylo skusic:D

mirek20091
17-12-2008, 17:36
nasz synek ma 18 miesiecy i jeszcze sie nie zastanawialam co bedzie czul jak bedzie

froch
17-12-2008, 17:47
Romans ze starszym pokroju sean conery, george clooney ...itd mogłabym kiedyś zaliczyć.ale nie wyobrażam sobie zycia ze starszym o ok 20lat:cool:

kamilka88ns
04-01-2009, 11:26
20 lat to chyba przesada ;)
Ja ostatnio byłam z 30 latkiem(ja mam 20) i miałam czasem myśli,że za stary dla mnie jest ;)

bunia2
12-01-2009, 22:46
byłam prawie 4 lata ze starszym o 12 lat.
gdy miałam 24 zaczęliśmy sie spotykac.

powiem tak:
sex był rajem

natomiast dni powszednie sprowadzały na ziemię

nie udało sie z różnych powodów

mineliśmy sie w czasie

albo on urodził się za wcześnie albo ja za późno
i chyba oboje od początku wiedzielismy że sie nie uda

ale było cudownie

julcia3101
30-03-2009, 13:12
ja od 2 lat jestem z facetem o 21 lat starszym, mamy 2 miesieczna corke i naprawde udane zycie codzienne jak i erotyczne, on jest wspanialym facetem i nigdy bym go nie zamienila, nigdy nie bylam tak szczesliwa, mam 31 lat, bylam 13 lat mezatka a moj maz byl o 3 lata starszy i do niczego nie dojrzaly, teraz wiem ze ZYJE;;;;;;;;;;;

sikornik
30-03-2009, 17:39
ja związałam sie z młodszym od siebie facetem i jeśli chodzi o seks jestem zadowolona, bo wątek niby jest na temat życia płciowego:p

wcześniej byłam w dwóch związkach z ponad 30-letnimi kolesiami i zachowywali sie jakby juz kładli się do grobu, codziennie zmęczeni, narzekający, tragedia...

niestety z partnerami to już jest sprawa tak indywidualna, każdy jest inny

zdecydowanie wolę młodszych facetów jeśli chodzi o ich fizyczność, ale wiadomo to nie wszystko:D

perlasta
30-03-2009, 19:47
ja tam wole mlodszych ;)

dotka238
30-03-2009, 19:50
A ja wole starszych :)Moj jest starszy ode mnie o prawie 7 lat i to moj najlepszy kochanek . Chlopcy jakos generalnie mnie nie podniecaja,wole mezczyzn :D

sikornik
30-03-2009, 20:01
mój to się boi że jak wrócę do pracy za jakiś czas do szkoły, do moich uczniów to będzie miał konkurencję hehe:p

perlasta
30-03-2009, 20:12
sikornik dobre hehe ale ja w tak mlodych to nie gustuje ;) ty chyba tez?

sikornik
30-03-2009, 21:14
gimnazjum odpada:p
chociaz jak tak obserwuje tych szesnastolatków teraz to wyrośnięte, ale dzieci...

hmm a taki maturzysta hehe???

julcia3101
31-03-2009, 20:42
moj mezczyzna nigdy nie narzeka ze cos mu jest,albo ze (ZUPA ZA SLONA) jest wspanialym kochankiem i to z jego inicjatywy kochamy sie pare razy dziennie, tylko podczas ciazy bylo troche inaczej,,, :)ale to ja bywalam zmeczona,

akinomb
01-04-2009, 19:00
ostatnio niechcący podsłuchałam rozmowe mojego ojca z jego przyjacielem (ma 62 lat) który ma żone 18 lat młodszą od siebie " ta moja Iwona to na starość dziecinneje"

no i weż tu dogodz facetowi :)

animalia1
04-04-2009, 11:53
Pociąga mnie seks ze starszymi facetami. Póki co, nie mam stałego partnera, dlatego zdarza mi się uprawiać seks z różnymi facetami. Zauważyłam, że pociągają mnie właśnie starsi. Ale jak z takim sobie ułożyć przyszłość, planować dziecko? Oczywiście nie jest to różnica 5 lat, bo taka, to spoko, myślę o 20 latach, nawet trochę ponad. Mam takiego od niedawna na oku, ale sama nie wiem?

A dlaczego nie? :)
Jak tobie to odpowiada to jemu na 100% też będzie odpowiadało:)

Ja nigdy nie spałam z mężczyzną, który byłby starszy o np. 10czy 15 lat ale myślę, że mogłoby być miło:) doświadczenie robi swoje hihi