PDA

View Full Version : czy stosujecie kremy na zmarszczki?

malenika
27-11-2008, 22:49
stosujecie już jakieś kremy na zmarszczki? ja właśnie zauważyłam, że wokół oczu pojawiły mi się nowe kurze łapki i postanowiłam zainwestować w dobry przeciwzmarszczkowy krem, tylko nie wiem w jaki...

XstarX
29-11-2008, 02:09
na zmarszczki osobiscie nie uzywam ale dobra marka jest vichy. Ja z ich kosmetykow jestem bardzo zadowolona. Jednak moja mama uzywa avon-u ((oczywiscie na zmarszczki takie jak Ciebie interesuja)) i tez je sobie chwali :)

marta26
29-11-2008, 10:40
ja też zauważyłam że zaczynają mi sie robić zmarszczki koło oczu, też myślałam żeby kupić sobie jakiś krem, ale nie mam pojęcia jaki byłby dobry i w miarę rozsądnej cenie, napiszcie dziewczyny jak macie jakieś swoje sprawdzone :)

jahmajka
29-11-2008, 11:31
ja ostatnio zakupilam z derminki.za zestaw krem do twarzy i pod oczy zaplacilam 60 zl.ja nie wiem czy to duzo czy malo.

patiew
29-11-2008, 11:32
ja nie uzywam bo na razie zmarszczek nie mam

Basia101
29-11-2008, 13:09
ja nie używam ale muszę zacząć bo pojawiają się małe w kącikach ust i oczu:(

podobno na zmarszczki to wypada już używać czegoś po skończeniu 25 lat...jakoś to zaniedbałam

viviet
29-11-2008, 14:19
nie nie jeszcze nie, ale niedługo trzeba będzie nabyć jakiś kremik działający cuda:)
pozdrawiam

tosienka
29-11-2008, 19:06
Ja jestem przeciwna wszelkim kremom itp.
Mysle ze lepiej brac witaminy poprawiajace elastycznosc,nawilzenie skory itp.

30kasa
29-11-2008, 20:24
Ja mam skonczone 30, zaczęłam uzywac kremów ujędrniająco-przeciwzmarszkowych i nawilżających już po 25 roku zapobiegawczo. Polecam Dermike jest naprawde super, używam równiż globulki z olejkami firmy Dermogal codziennie przed snem wklepuje przed kremem na zmiane raz Q10, raz a+e.Jem tez Capivit hydracontrol, jak narazie zmarszczek nie widać, pozdrawiam.

jaka_ja
08-12-2008, 16:22
Ja mam 27 lat, od niedawna używam Nivea Visage Q10- krem na dzień, na noc i pod oczy...zmarszczek jeszcze nie mam, ale to tak zapobiegawczo;)

izabelka22
08-02-2009, 23:01
no właśnie, ja też ostatnio się sobie przyjrzałam:(
wokół oczu pojawiają się zmarszczki:eek:
wiem, że na forum prawie same Mamy Młode Laski --------- mi zaraz stuknie 30:mad:
ale może, któraś z Was już stosuje jakieś kremy, bo ma zmarszczki i po kremie zauważyła zmianę????

jahmajka
08-02-2009, 23:11
izabell 22 ja juz po 30!krem z dermiki stosuje collaction.zle nie wygladam ale pierwsza mlodosc to juz mam za soba:D

pinklady
08-02-2009, 23:12
mi stuknęła w styczniu 30stka i stosuje tylko pod oczy Soraya.

jahmajka
08-02-2009, 23:13
pinklady wszystkiego dobrego z okazji minionych urodzin;)

froch
08-02-2009, 23:14
ale z Was stare Dupcie:D:D:D

jahmajka
08-02-2009, 23:16
dojrzale nie stare;)

pinklady
08-02-2009, 23:31
dzięki shannon!

froch doświadczone!!!!!!!!!!!!

Jelena
09-02-2009, 22:21
Ja jestem przeciwna wszelkim kremom itp.
Mysle ze lepiej brac witaminy poprawiajace elastycznosc,nawilzenie skory itp.

Zgadzam sie...witaminy,odpowiednia dieta,duuuzo wody...

diabelecke
10-02-2009, 16:02
Tak jak juz ktoras z dziewczyn napisala pierwsze preparaty (nie koniecznie kremy) przeciwzmarszczkowe powinno sie uzywac od 25 roku zycia i ja napewno bede to robic, poki co za mloda jestem ;)

dotka238
18-10-2009, 14:26
Ja mam teraz krem diadermine (nawilzanie + anty age),kupilam za grosze w markecie i jestem w szoku bo krem slicznie pachnie,dobrze sie wchlania i mnie nie uczulil (po nivea dostalam wysypki nawet pod oczami)mysle ze w pl tez jest ta marka wiec wam kobitki polecam.Na noc mam lotion Clarins multi activ nuit dla kobietek ktore malo spia ,czyli mlodych mam ;)
Na efekty bedzie pewnie trzeba jakies 10 lat poczekac bo dopiero po latach dostaje sie "rachunek" za styl zycia i pielegnacje :)

dancio2006
19-10-2009, 09:25
Ja stosuję jedynie przeciw zmarszczkowy krem pod oczy Nivea,a mam 28 lat,a czy zauważyłam zmiany,może skóra jest bardziej napięta,ale ja go uzywam już 2 lata

Miss
19-10-2009, 12:08
Ja chyba tez muszę sobie cosik zaserwować na moją gębę,bo zmarchy mimiczne to ja mam,plus zmarchy- ze starości.
dotka mówisz,że polecasz diadermine??
jak wróce do FR to rzucę okiem na ten kosmetyk;)

dotka238
19-10-2009, 13:13
sikorka ja tez lubie avene :)Zmary mi sie pod oczami sypnely i jak ostatnio bylam w aptece to byla jakas promocja ,mozna bylo sobie zrobic analize skory i w powiekszeniu widac bylo ze mam mocno przesuszone niektore partie skory (cera mieszana i ciagle smarowanie kosmetykami przeciwpryszczowymi ja wysuszylo) i widzialam tez na czole zmarszczki wiec je teraz kremem klepie :)

kruszyna23
20-10-2009, 09:55
z moją skórą to ja mma same problemy chyba dermatologa
czas odweidzić:( używam mus matująco nawilżający Liren a pod oczy Ziaje kozie mleko a co drugi dzień takie serum z orifleam czereśniowe;) jeszcze 3 lata i zacznę stosować coś na zmarchy tak profilaktycznie jak polecacie:p

anna31
20-10-2009, 09:58
Ja uzywam tylko NORMADERM VICHY nawilżający bo mam mieszana cerę i mimo że jestem po trzydziestce pojawia mi się jeszcze trądzik:eek::(

dotka238
20-10-2009, 15:52
Szkoda ze Lirene,Ziaja cz seria AA tylko w pl jest do kupienia bo zawsze lubilam ich kosmetyki.Nie rozumiem dlaczego nie wprowadza tego na rynek ogolnoeuropejski troche by do polskich kieszeni grosza wpadlo i wiecej miejsc pracy bylo.Francuskie nawet jesli szajs totalny nasaczony parabenami to wszedzie sie sprzeda...no ale to juz temat do innej dyskusji :)

dotka238
20-10-2009, 18:11
Sikornik chociazby wszystkie te l'oreale i garniery,yves rocher,diadermine(ktorej mam kremik:o),agnes.b ,galenic,vichy itd...
Od niedawna sa wziete pod lupe tez Klorane i Mustela(niedawno wypuscila serie bez parabenow bo ich kosmetyki podobno bardzo uczulaly-chociaz Poldek nic po nich nie mial).
Co do Klorane to pediatrzy nie zalecaja bo podobnie jak Mustela sa perfumowane i maja methylparaben (bardzo silny alergen).
Avene jest fajne,maja tez serie dla dzidziusiow,(la roche posay jest tu polecane przez dermatologow-seria lipikar-podob super przy egzemie)poza tym A-derma super dla atopikow(serie mustela dla atopikow wyslalam kumpeli w prezencie i uczulila).
Ze "zdrowych" kosmetykow,polecam Weleda (dla atopikow chyba nic nie maja niestety),poza tym marki BIO ktore zgarnely sporo nagrod i o ktorych sie w fr aktualnie mowi to LOGONA i LAVERA,no i chyba nie sa francuskie bo trudno je tu kupic a polskie apteki internetowe je maja.

dotka238
20-10-2009, 20:49
No ja tez uzywam roznych (takze z tych firm ktore wymienilam)kosmetykow i dziwi mnie bardzo ze Polska nie promuje swoich produktow ktore nierzadko bywaja rownie dobre (albo rownie badziewne)za granica.Ja jak jestem w pl robie nalot na rossmana(tu nie ma).Uwazam np.ze kremy Bambino dla dzieci dorownuja Musteli.No ale tu watek o zmarach a ja sie rozpisuje nie na temat ;)

dotka238
20-10-2009, 21:01
No to ci zazdroszcze,ja nie dosc ze mam mieszana cere to jeszcze wrazliwa.Dobierz tu smarowidlo zeby nawilzylo,nie przetluscilo i nie wysuszylo i nie uczulilo ...Moja cholerna cera to zasluga genow tylko czesciowo,duzo sobie"pomoglam"wizytami na solarium i papierochami...No nie wygladam jak mutant ale mogloby byc lepiej ;)

dotka238
20-10-2009, 21:16
Staram sie trzymac planu :lato i wiosna: inensywnie nawilzajacy krem przed spaniem (geba sie swieci) , lekki nawilzajacy (np.avene hydratant legere) na dzien, jesienia i zima odwrotnie,tzn.na noc cos lzejszego (bo pokoj ogrzewany ,skora sie az dusi od nadmiaru tluszczu i wilgoci )a na dzien biore cos do cery normalnej.Robie tak od niedawna i jakos mi sie skora uspokoila .Poza tym tonik bez alkoholu (wczesniej zawsze myslalam ze alkoholowe sa dla mnie lepsze),przed spaniem myje twarz jakims zelem i woda.Fajna jest np.emulsja dermatologiczna(bez zapachu) Noviderm Serenactiv (silnie nawilzajaca-najlepiej na noc),poza tym lubie kosmetyki Clarins (ale to juz troche wiekszy wydatek)maja swietna serie nawilzajaco-matujaca.Ja ogolnie to uwielbiam kosmetyki i czesto zmieniam i cos nowego testuje ale ak mi cos przypasi to zawsze do tego wracam :)

Rabbitka
19-01-2010, 15:54
No ja tez uzywam roznych (takze z tych firm ktore wymienilam)kosmetykow i dziwi mnie bardzo ze Polska nie promuje swoich produktow ktore nierzadko bywaja rownie dobre (albo rownie badziewne)za granica.Ja jak jestem w pl robie nalot na rossmana(tu nie ma).Uwazam np.ze kremy Bambino dla dzieci dorownuja Musteli.No ale tu watek o zmarach a ja sie rozpisuje nie na temat ;)

Z polskich firm kosmetycznych to Eveline Cosmetics z tego co czytałam robi ekspansję w inne zakątki świata :) Nie wiem jakie macie doświadczenia z tą firmą, moje są pozytywne, chociaż w większości testowałam produkty do pielęgnacji ciała (najczęściej te z serii Slim)
Z kremów chyba tylko jeden z serii Ogród Natury, był nawet niezły, ale co do redukcji zmarczek to tak sobie, lepiej odżywiał. A jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to miałam Vichy Neovadiol na noc - bardzo fajnie nawilżał skórę. Na codzień stosuję antystresowy Lancoma :) ale chyba skóra się trochę przyzwycziła, bo zaczęła się świecić ;/

iwopos
18-07-2010, 19:30
ja polecem niemieckie kremy LACURA lub BIOCURA, jestem z nich bardzo zadowolona dają super efekty, czy ktoś ich może używa? :):):)

magdaaGdynia
19-07-2010, 13:39
A ja uważam, że stosowanie samych kremów, maseczek itp. niewiele daje i trzeba wzmacniać kurację od środka. W aptece znalazłam dość nowy produkt- tabletki Agelimit, które zawierają kolagen, koenzym Q10, retinol i kwas hialuronowy czyli wszystkie potrzebne składniki do walki ze zmarszczkami. Oczywiście kremy również stosuję, ale tabletki zdecydowanie wzmacniają jego działanie.

jagna87
26-02-2014, 13:50
Ja nie używam drogich kremów ponieważ uważam, że nie ma po co. Ich działanie wcale nie jest takie skuteczne...
Tak naprawdę działają jedynie zabiegi kosmetyczne i na nich nie warto jest moim zdaniem oszczędzać.
Słyszałyście o fotoodmładzaniu? Świetny zabieg, który sprawia, że przebarwienia, wypryski oraz niewielkie zmarszczki mimiczne stają się o wiele mniej widoczne.
Ja chodzę aktualnie do tego gabinetu kosmetycznego: http://bliss-beauty.pl/zabiegi/fotoodmladzanie.html tak więc jeśli szukalibyście dobrego miejsca, gdzie można byłoby sobie coś takiego wykonać to polecam.

Mart
28-02-2014, 14:19
Stosuję krem przeciwzmarszczkowy Cashmere 35+ od niedawna 2-3 miesiące, kiedy to zaczęłam odczuwać większe zmęczenie organizmu przy zmiennym trybie pracy. Widzę, jak coraz trudniej regeneruje mi się skóra no i cóż zaczynają mi się robić zmarszczki koło i pod oczami... :(

SZEFLU94
05-03-2014, 08:28
Ja stosuję kremik przeznaczany pod oczy marki dr haushuka - jest to krem o naturalnym składzie, ale nie jest typowo na zmarszczki, ma za zadanie nawilżać i odżywiać skórę:)

oleska33
14-03-2014, 19:05
A ja stosuje tabletki na zmarszczki, postanowiłam walczyć od środka, tu macie artykuł http://zdrowieuroda.biz/jak-pozbyc-sie-zmarszczek-mimicznych/ chodzi mi o usunięcie zmarszczek mimicznych bo są u mnie widocznie, choć można powiedzieć że były bo po zastosowaniu tabletek znacznie się zmniejszyły.

Dorota225
22-04-2014, 10:28
Stosuję, w końcu trzydziestka na karku, zmarszczek mimicznych coraz więcej, próbuję je redukować kremem reduktorem zmarszczek mimicznych z yoskine, liczę na szybkie efekty ;) Może ktoś zna te kremy i stosuje? Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?

Martunia35
22-04-2014, 17:51
Ale wiecie oczywiście, że większość kremów wcale nie ma działania przeciwzmarszczkowego ale właśnie nawilżające? ;)
Tak czy inaczej warto jest dbać o właściwą pielęgnację. Bardzo lubię kremy Vichy chociaż ostatnio zaczęłam się przekonywać do polskiej firmy Dermika, której kremy mimo iż nie są tanie to świetnie nawilżają i dbają o cerę !
Warto jest ich poszukać w sieci ponieważ w sklepach internetowych jest jednak o wiele taniej niż w tych stacjonarnych. Na portalu Najtaniej (http://najtaniej.co/) jest dobre porównanie sklepów internetowych oferujących poszczególne kosmetyki.
Można zobaczyć, który z nich akurat posiada najlepszą ofertę.
Pozdrawiam.

Mart
29-04-2014, 21:45
Stosuję, w końcu trzydziestka na karku, zmarszczek mimicznych coraz więcej, próbuję je redukować kremem reduktorem zmarszczek mimicznych z yoskine, liczę na szybkie efekty ;) Może ktoś zna te kremy i stosuje? Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?

Ten ma moja siostra. Według mnie już niebawem / w przeciągu tygodnia powinnaś widzieć efekty o ile zaczęłaś stosować w terminie w którym pisałaś post. :)

Dorota225
09-05-2014, 17:12
nawet kilka dni wcześniej ;) teraz faktycznie widzę, że skóra, szczególnie wokół oczu i ust, jest jakby bardziej napięta, zauważyłam też, że pory są mniej widoczne i cera się nie świeci, to miłe zaskoczenie, bo się nie spodziewałam ;)

Mart
11-05-2014, 20:57
Kupiłam siostrze na prezent, ale widać to był dobry strzał. :)
Skoro jesteś kolejną osobą której się sprawdza to może i sobie kupię. :D Masz ten dokładnie?
https://www.facebook.com/YOSKINE.Wierna.swoim.idealom/photos/a.168459179903103.42009.136229589792729/617988568283493/?type=1&theater

Dorota225
15-05-2014, 10:07
tak, konkretnie do cery normalnej i mieszanej:
http://www.sklep.dax.com.pl/foto/medium_397.jpg

miniic
26-06-2014, 12:00
Moja mama nigdy nie używała żadnych kremów przeciwzmarszczkowych i ma naprawdę super skórę. Myśłlę, że to zasługa tego, że prawie w ogóle się nie malowała. Zawsze tylko oczy i zero podkładów/pudrów/fluidów itp. Ewentualnie jakiś róż

22nika27
12-08-2014, 17:23
Nie na temat- ale macie może jakieś doświadczenia z trądzikiem? Nie mam jeszcze 30, a po ciąży mi się posypały krosty. Sąsiadka (nastolatka) ma takie tabletki Nonacne i niby działają, ale czy na skórę po ciąży i karmieniu podziałają? Czy może macie jakiś inny patent, krem, bo ja nigdy nie miałam trądzika jako nawet nastolatka.

olakasia
17-08-2014, 18:14
Ja nie stosuję. Regularnie używam jakiś kremów, ale to nie są kremy na zmarszczki. Nie popadajmy w obłęd- jedna zmarszczka to jeszcze nie koniec świata. A poza tym czy naprawdę sądzicie, że kremy pomagają?

kamila-te
20-08-2014, 19:06
Ja mam 29 lat i nie stosuję kremów na zmarszczki, jakoś nie wierzę, że to działa, tak że wolę nawilżać skórę naturalnymi kosmetykami niż szprycować ją chemią z ogólnodostępnych kosmetyków. :p

magdylena
21-08-2014, 12:56
Kupuję krem odbudowujący skórę neostrata, dzięki niemu pozbyłam się przebarwień, cera stała się mniej tłusta i zdrowsza.

antolinka
30-08-2014, 11:56
ja jeszcze nigdy nie używałam kremu na zmarszczki ale w najbliższym czasie planuję zakup serum, bo Mąż niedawno dal mi delikatnie do zrozumienia, że mam małe zmarszczki wokół oczu i ust. Dobił mnie tym niesamowicie ale mam zamiar się tego pozbyć :) Powiedzcie mi proszę czy rozciągacie twarz? Ja słyszała, że jest to bardzo pomocne i pomaga ujędrnić skórę twarzy.

remila_85
02-10-2014, 10:26
Wystarczy wybrać krem który ma witaminę b c i kolagen. Powinno wszystko pięknie działać:)

agibee
10-10-2014, 11:29
Ja już używam :P Mam w końcu 30+
Osobiście bardzo sobie cenie serię kosmetyków Pharmaceris. Można kupić je tylko i wyłącznie w aptece. Cena nie jest aż tak wygórowana. Fajne mają też opakowania,bo kremy zazwyczaj są w dozowniku. No i bardzo wydajne :)

a_grestowa
28-10-2014, 14:54
Ja - jak Wam wspominałam - dostałam cały zestaw Vichy Idealia na urodziny. Póki co stosuję miesiąc i najbardziej podoba mi się jak działa krem pod oczy i serum. Skóra jest taka naprawdę nawilżona po nim. No i ten zapach... do zakochania! :)

mikaa997
28-10-2014, 15:47
Jeszcze nie ale chyba już niedługo zacznę :) Teraz bardziej walczę z wypryskami i zapominam o ewentualnych zmarszczkach :) Za to używam krem pod oczy ( jak mi się przypomni :) )

Anis81
29-10-2014, 08:23
Oj kremy na zmarszczki;) mam jeden krem w szafce i wyciągam go tylko wtedy jak mi sie przypomni ;) ale chyba niebawem będzie trzeba pomyśleć i o tym drugim;/

grossowna
30-11-2014, 17:57
najlepsze kremy to takie z apteki, mają najwyższą skuteczność, sama od jakiegoś czasu używam kremu przeciwzmarszczkowego z kawiorem sensilis, poleciła i go moja farmaceutka, na razie bardzo sobe chwalę

stancja
30-11-2014, 20:06
Ja jestem zadowolona z kremów z rossmanna, np z serii eveline. Stosuję codziennie i mam gładką buzię i jędrne policzki, nie za tłuste nie przesuszone w sam raz. I pamiętajcie - nie wolno spać w makijażu!! To postarza o 4 dni! :)

emmaz
06-05-2015, 09:19
Poczytajcie sobie o działaniu Surgiderm
http://dermatic.com.pl/surgiderm-18-2x0-8ml.html

Myślę,że nazwa jest Wam znana. Jest to kwas hialuronowy. Używa się go poprzez wstrzyknięcia. Dzięki temu zmarszczki zostają wypełnione.
Środek naturalnie wystepuje w naszej skórze tak więc nie musicie obawiać się,że Wam zaszkodzi ponieważ na pewno tak się nie stanie. Polecam wypróbować.

kajametrowsk
11-08-2015, 14:11
Ja stosowałam ale potem uświadomiłam sobie,że tak naprawdę te wszystkie kremy na zmarszczki mają bardzo średnie działanie i tak naprawdę nic nie usuwają... O wiele lepiej jest skonsultować się z profesjonalnym lekarzem medycyny estetycznej (http://drkozicka.pl/).
Ja chodziłam do pani Doroty Kozickiej w Gdańsku. Zaproponowała mi wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym i powiem Wam,że efekt jest rewelacyjny i jestem z niego bardzo zadowolona.Twarz wygląda o wiele młodziej,lepiej. Nie mam już tych okropnych zmarszczek przy nosie oraz ustach.

27otsifem
11-08-2015, 15:22
Ja stosowałam ale potem uświadomiłam sobie,że tak naprawdę te wszystkie kremy na zmarszczki mają bardzo średnie działanie i tak naprawdę nic nie usuwają... O wiele lepiej jest skonsultować się z profesjonalnym lekarzem medycyny estetycznej (http://drkozicka.pl/).
Ja chodziłam do pani Doroty Kozickiej w Gdańsku. Zaproponowała mi wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym i powiem Wam,że efekt jest rewelacyjny i jestem z niego bardzo zadowolona.Twarz wygląda o wiele młodziej,lepiej. Nie mam już tych okropnych zmarszczek przy nosie oraz ustach.

ja kremy stosuje ale nie jakies konkretne na zmarszczki :) jestem zawsze młoda i piękna :P:P zartuje oczywiscie, po czesci akceptuje siebie i to ze sie zmianiam, starzeje z roku na rok, w kwestii medycyny estetycznej pewno gdybym miala jakos duzo wolnych srodków finansowych pewnie bym skorzystała ale są wazniejsze wydatki jak narazie:)

michigan37
11-08-2015, 15:27
Ja używam tego samego

ksowa
11-08-2015, 21:40
A jakiej marki?

smerfetkaaa8
17-08-2015, 14:36
A co myślicie o kremach z bioliq? Są naprawdę tak skuteczne czy to tylko kolejny chwyt reklamowy?

shirleyka
17-08-2015, 21:36
Dobry na zmarszczki jest olej z wiesiołka:), ja już mam drobne zmarszczki i oeparol dobrze sobie z nimi radzi, fajnie nawilża

Lara5
18-08-2015, 07:41
A co myślicie o kremach z bioliq? Są naprawdę tak skuteczne czy to tylko kolejny chwyt reklamowy?

Również nie raz zastanawiałam się nad tym zakupem ale zawsze widziałam jakieś ALE albo odkładałam i do tej pory jeszcze go nie zakupiłam i nie wiem czy warto

aanka91
25-08-2015, 12:35
Najszybszym sposobem na poprawę wyglądu skóry są maseczki ujędrniające, jednak na co dzień lepszym pomysłem są zwykłe kremy przeciwzmarszczkowe, które odżywią, zregenerują i nawilżą skórę. Na początku można wypróbować kremy zawierające kwas hialuronowy (który zapewni nawilżanie), oraz koenzym Q10 i antyoksydanty (który ochroni przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV).

polkowa4
03-09-2015, 14:28
Jeszcze nie ale pewnie już powinnam:)

Anka6
21-09-2015, 20:38
Ja nie używam typowego kremu wypełniającego zmarszczki tylko takiego korekcyjnego. Jeszcze jestem za młoda na takie ciężkie działo, ale jednak chcę nieco te moje bruzdki zniwelować także seria Active jest wystarczająca :) http://www.laroche-posay.pl/produkty/potrzeby/Korygowanie-oznak-starzenia-cnd1119.aspx

perpetua88
21-09-2015, 22:17
Ja nie używam typowego kremu wypełniającego zmarszczki tylko takiego korekcyjnego. Jeszcze jestem za młoda na takie ciężkie działo, ale jednak chcę nieco te moje bruzdki zniwelować także seria Active jest wystarczająca :) http://www.laroche-posay.pl/produkty/potrzeby/Korygowanie-oznak-starzenia-cnd1119.aspx

Niestety dla mnie zdecydowanie za drogi, 100 zł za maleńką tubkę to dla mnie zbyt dużo

Anka6
22-09-2015, 09:24
To się tylko tak wydaje. Jak pierwszy raz kupowałam to też z takim podejściem i w zasadzie sądziłam, że robię to pierwszy i ostatni raz. Bo jednak cena dość spora. Ale po pierwsze krem jest naprawdę wydajny, starcza na 2-3 miesiące. A po drugie tutaj są efekty widoczne. Po co kupować kremy za 20-30 zł , które nie dają efektu? Na wyrzucanie pieniędzy w błoto faktycznie mnie nie stać

zoffinnka
08-10-2015, 16:08
Ja dopiero od niedawna kupuję kremy na zmarszczki. Wcześniej nie miałam potrzeby ich używać. Ostatnio staram się też bardziej dbać o ładny makijaż. Zastanawiam się nad zakupem pędzli Kavai z http://puderek.com.pl/60_kavai do pełnego makijażu. Na razie maluję się z pomocą tego co mam w domu ale nie jest to idealny makijaż

kasian1985
14-10-2015, 17:44
Ja nie stosuje zadnych tego typu kremow, bo moim zdaniem nic nie działa...przerobiłam już rozne i zero efektu.. wole raz na czas isc sobie na zabieg oxybrazji (http://www.rubinkiewiczmed.pl/oxybrazja-i-infuzja-tlenowa/) i mam bardzo ladna skore po tym

mikaa997
28-02-2016, 20:56
Ja ostatnio kupiłam sobie lekki krem przeciew pierwszym zmarszczką z firmy Tołpa wydaje się fajny ale czy skuteczny to nie wiem ;p

agrafka13
28-02-2016, 21:21
Ja też ten krem używałam, praktycznie to miałam jego próbkę, więc wykorzystałam i musze powiedzieć, ze był świetny. Z pewnością polubisz go.

mikaa997
28-02-2016, 21:35
Już go lubię ale za lekką konsystencję i bardzo ładny zapach, fajna jest też metalowa tubka bo łatwo się wyciska kremik :)

jmalinowska
02-03-2016, 14:17
Ja zaczełam już stosować bo ukończyłam 30 lat oraz zauważyłam,ze moja skóra straciła już dawną jędrność.... Nie wygląda tak dobrze jak kiedyś.... Rozmawiałam z koleżankami oraz praktycznie kazda z nich stosuje kremy przeciwzmarszczkowe po 30 roku.....

Pielęgnacja twarzy (http://ekosmetyk.com/17-pielegnacja-twarzy)nie musi być wcale droga. Jest wiele świetnych kosmetyków, ktore można sobie zamówic w dobrych cenach. Dobre działanie mają polskie kosmetyki.
Uwielbiam ten krem z olejkiem
http://ekosmetyk.com/510-tonytheme_product/lirene-arnica-oil-ultra-odmlodzenie-przeciwzmarszczkowy-krem-z-olejkiem-na-dzien-i-na-noc-.jpg

nycz_zofia
11-03-2016, 06:29
Ja słyszałam o jakichś super skutecznych kosmetykach shiseido, z resztą tutaj ktoś o nich pisze- shiseido (http://luxusportal.pl). Jak się czyta skład to faktycznie wyglądają ekskluzywnie, ale czy ktoś z Was je testował?

martus91
18-03-2016, 19:50
Ja powoli zaczynam używać kremów przeciwzmarszczkowych, bo niestety zaczęły pojawiać mi się pierwsze, szczególnie w okolicach oczu... Oprócz tego stosuję peeling kilka razy w tygodniu i maseczkę odmładzającą w takim płacie z serii skin clinic professional z Bielendy. Ona dobrze napina i nawilża twarz, wygładza drobne zmarszczki

Klaudia877
20-03-2016, 00:33
Ja także już zaczęłam stosować. Na początku jednak nie widziałam efektu i okazało się, że po prostu miałam złą technikę nakładania. Wiedziałyście że to istotne? Ale znalazłam poradnik http://www.lorealparis.pl/revitalift-magic-blur.aspx i już wiem jak to fachowo robić

blawatkowa15
20-03-2016, 21:25
Ja używam ziaję 25+ i jak na razie spełnia moje oczekiwania. Na razie nie widać zmarszczek, ale jeżeli kiedyś się pojawią to sięgnę po coś mocniejszego ;)

Devilisme
21-03-2016, 10:37
Ja bardzo lubie kremy z la roche posay, szczegolnie te z retinolem i aktywna witamina c

myszunia11
22-03-2016, 10:11
Dziewczyny bardzo ważne jest złuszczanie zrogowaciałej skóry naskórka. Warto jest regularnie przeprowadzać mikrodermabrazję bo dzięki temu skóra będzie wyglądała młodziej a komórki będą pobudzane do większych podziałów. Wprawdzie w salonach nie jest to taki tani zabieg ale urządzenie do mikrodermabrazji możemy kupić sobie w sklepach. Ja ostatnio kupowałam w tym miejscu:
http://sklep.puregreen.pl/beurer/

Nie jest to taki drogi sprzęt bo jest to koszt 350 zł ale efekty daje świetne.

ula-la
22-03-2016, 13:52
U mnie to jeszcze nie ten etap ale staram się nawilzac skórę, zmywac makijaż, robic peelingi. Moja mama stosuje krem z olay, a ciocia korzysta z zabiegów w salonach kosmetycznych. Ostatnio zdecydowala sie na termolifting falami radiowymi w klinice Raymed (tu mozna poczytać http://raymed.pl) co prawda po zabiegu jej jeszcze nie widzialam, ale przez telefon chwaliła sie że odmlodniala o ladnych pare lat. Czytalam ze taki zabieg zapobiegawczo przed trzydziestką pomaga zabezpieczyc skore przed jtrata kolagenu.

sylwusia8
25-03-2016, 14:06
Pewnie, ale zawsze staram się patrzeć na skład danego kremu, czy nie ma tam nic co mnie uczuli. Tyle że takie czytanie składu - mała czcionka etc. jest dosyć męczące, dlatego fajnie że wymyślona specjalną appkę do tego Cosmetic Skan - http://cosmeticscan.tech/pl/ , może i wam się przyda?

iamklaudka
25-03-2016, 14:24
Ja także znacznie badam skład. Unikam wszelkich chemicznych składników.

kankiela
21-04-2016, 13:27
Używaj systematycznie któregoś z kosmetyków Hildegard Braukmann. U mnie standardowo tak jak u wszystkich, zaczęło się właśnie od kremu pod oczy HB. I chyba wszystkie mamy podobnie, prawda? To są miejsca najbardziej wrażliwe i zmarszczki tam bankowo się pojawią. Ale czemu tego nie opóźnić?

czekladka24
23-04-2016, 22:12
Ja nie stosuje jeszcze żadnych kremów przeciwzmarszczkowych, ale juz nie długo trzeba będzie rozejrzec sie za jakimś

maggiczna_
27-04-2016, 14:35
Jasne, że tak :) Po 30. to konieczność, jeśli nie chce się zbyt szybko zobaczyć zmarszczek. Nie warto czekać, aż już jakieś się pojawią, bo zmarszczkom zdecydowanie łatwiej zapobiegać, niż je "leczyć". A już niestety po skończeniu 25 lat skóra zaczyna się starzeć... Ja właśnie szukam jakiegoś nowego kremu przeciwzmarszczkowego i trafiłam na ten http://www.herbsecret.pl/velvetin.html . Stosowałyście może?

mikaa997
27-04-2016, 15:20
Ja też już używam kremów na pierwsze zmarszczki i uważam że nic w tym złego :) Bardzo dobrze, że teraz w sklepach jest taki wybór ;)

weronikaf-2
27-04-2016, 15:51
Ja chodzę na zabiegi do Kliniki Medycyny Estetycznej, ul. Lanciego 16/199, Warszawa. Dostałam w prezencie kartę podarunkową :) więc nie mogę jej zmarnować. Przynajmniej się zmobilizowałam aby poprawić swój stan skóry.
Ku mojemu zdziwieniu bardzo pozytywnie się zaskoczyłam bo nie korzystałam wcześniej z takich usług. Stosowałam zazwyczaj zwykłe kremy ;) Polecam Panią Bożenę Król :) Pozdrawiam!

mikaa997
27-04-2016, 21:31
Ja chodzę na zabiegi do Kliniki Medycyny Estetycznej, ul. Lanciego 16/199, Warszawa. Dostałam w prezencie kartę podarunkową :) więc nie mogę jej zmarnować. Przynajmniej się zmobilizowałam aby poprawić swój stan skóry.
Ku mojemu zdziwieniu bardzo pozytywnie się zaskoczyłam bo nie korzystałam wcześniej z takich usług. Stosowałam zazwyczaj zwykłe kremy ;) Polecam Panią Bożenę Król :) Pozdrawiam!

Rewelacyjny pomysł na prezent taka karta podarunkowa ;) Może też sobie taką zażyczę na moje urodzinki :) Fajny pomysł.

amelinka33
10-11-2016, 11:02
Jeszcze nie. Ale juz zaczynam się rozglądać :P to już czas.

Patris38
14-11-2016, 14:00
Ja jeszcze nie stosuje, na szczęście nie muszę

martus91
14-01-2017, 00:44
U mnie dobrze sprawdza się krem koncentrat przeciwzmarszczkowy z serii Neuro hialuron z bielendy. Mam taki nawilżający, poprawia poziom nawilżenia, skóry, ujędrnia ją, wygładza zmarszczki i skóra mniej się po nim błyszczy

teresskaa1
16-01-2017, 15:31
Wg mnie krem to nie wszystko. Na skórę najbardziej wpływa to, co się je. Zmarszczki pojawią się później, jeśli np. w pożywieniu będzie dużo antyoksydantów. Oprócz tego np. witamina C jest niezbędna do produkcji kolagenu, a jak wiadomo od kolagenu zależy jędrność skóry. Podobno naturalna witamina C dłużej pozostaje w organizmie http://biowitalni.pl/witaminy-i-mineraly/454-naturalna-witamina-c-5065000523961.html .

pmarek
18-01-2017, 10:51
Jasne, lepiej wcześniej wklepywać krem niż kwasy na starość :D :D

balowapani
25-01-2017, 19:29
Staram się stosować już jakieś kosmetyki i kremy ale nie koniecznie by zapobiec zmarszczkom. Poprostu chce by moja skóra dobrze wyglądała. A widziałyście azjatyckie kosmetyki do twarzy https://asianclub.pl/ ? bo widziałam że staja się coraz bardziej popularne

malgosiaczek
14-02-2017, 09:24
Ja już profilaktycznie stosuje kremy vichy na zmarszczki. Lepiej zapobiegać bo potem może być juz za późno. Z reguły zamawiam kosmetyki w aptece Gemini - mają tanią i szybką wysyłkę. Zerknijcie na ich stronę http://www.aptekagemini.pl/manufacturer/vichy - czasem zdarzają się promocje na wybrane produkty.

villanelle
29-03-2017, 21:44
Wg mnie krem to nie wszystko. Na skórę najbardziej wpływa to, co się je. Zmarszczki pojawią się później, jeśli np. w pożywieniu będzie dużo antyoksydantów. Oprócz tego np. witamina C jest niezbędna do produkcji kolagenu, a jak wiadomo od kolagenu zależy jędrność skóry. Podobno naturalna witamina C dłużej pozostaje w organizmie http://biowitalni.pl/witaminy-i-mineraly/454-naturalna-witamina-c-5065000523961.html .

Całkowicie zgadzam się z teresskaa1. Do tego dochodzą też geny, palenie, grubość skóry no i spożycie chociażby wody.

Ja stosuję tylko kremy o składach jak najbardziej naturalnych, ponieważ nie mam jeszcze jakoś bardzo uwidocznionych zmarszczek. Unikam alkoholu w składzie kremów. Pielęgnację uzupełniam serum i naturalnymi olejkami (https://alledrogeria.pl/95-kremy-i-olejki). Jest teraz tego dużo, więc testuje to co jest dla mojej skóry najlepsze.

maria1992
01-04-2017, 21:48
Zawsze rano i wieczorem używam krem do twarzy, na razie nawilżający, bo zmarszczek widocznych jeszcze nie mam, tylko takie drobne. Ale na krem na dzień nakładam rozświetlającą bazę od Bielendy, która optycznie wygładza twarz i rozprasza padające światło w taki sposób, że buzia wygląda młodziej i wygląda na gładszą.

villanelle
03-04-2017, 20:43
Staram się stosować już jakieś kosmetyki i kremy ale nie koniecznie by zapobiec zmarszczkom. Poprostu chce by moja skóra dobrze wyglądała. A widziałyście azjatyckie kosmetyki do twarzy https://asianclub.pl/ ? bo widziałam że staja się coraz bardziej popularne

Stosowałam i stosuję od lat. Mam wypróbowanych kilka marek. Zawsze kupuję tutaj https://alledrogeria.pl/187-koreanskie-kosmetyki

mama_jasia3
29-04-2017, 17:54
Polecam wypróbować fajny, naturalny kosmetyk marki Resibo. To serum naturalnie wygładzające. Produkt z nieco wyższej półki ale raczej wart swojej ceny. Bardzo ładnie pachnie i świetnie się wchłania, a wystarczą 3 – 4 kropelki na noc. Wygładza, ujędrnia i napina skórę. Może zyska i Wasze uznanie.

Becia88
24-07-2017, 07:43
ja dostałam próbkę jakiegoś kremu od Ireny Eris i na pewno po tym kremie, moja skóra na twarzy jest wyraźniej gładsza.

flise
24-07-2017, 11:38
Nie wierzę w działanie tych kremów. Dla mnie to jeden wielki pic na wodę, niestety.

miki789
25-10-2017, 09:42
Zaczęłam na zmarszczki stosować krem ostatnio i jest to francuski wynalazek Christian Laurent. To mi w ogóle przyjaciółka poleciła i też jestem zadowolona, skóra zrobiła się jakby jaśniejsza, ładniejsza, gładsza.

mini009
01-11-2017, 14:40
stosuję krem pod oczy przeciw zmarszczkom na dzien/noc. mi bardzo pomaga bo tak jak obiecywał producent faktycznie redukuje je oraz na prawdę skóra jest nawilożona. warto dbać o zmarszczki zaczynając od najdelikatniejszych partii skóry :) mój ulubiony https://kontigo.com.pl/expressima-krem-przeciwzmarszczkowy-pod-oczy-dermika-6847.html polecam :)

happypuppy
06-11-2017, 14:43
Warto pomyśleć o oleju arganowym. To produkt, który ma świetny wpływ na zmarszczki. Polska firma Nacomi, która produkuje tylko naturalne kosmetyki, ma w swojej ofercie też różne kremy z olejem arganowym. Przejrzyj koniecznie ich ofertę na stronie drogerii online Puderek: https://puderek.com.pl/.

malwinakot
17-11-2017, 11:50
Ja stosuję, bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Bardzo lubię ten krem z propolisem https://lyson.com.pl/seria-cum/1992-krem-z-propolisem-harmony-50ml-2059766025039.html jest bardzo fajny i mocno nawilża skórę. A do tego jest naturalny i nadaje się do wrażliwej skóry.