Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Hehe no tak niuniakura bo ja Ci kiedyś pisałam o tym ale pewnie nie dotyczałaś posta


    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Kurcze, faktycznie. Jakieś czarne plamy mam w pamięci. To dlatego ze wcześniej z wami nie pisałam jak w ciąży byłyśmy, wtedy było wiecej czasu na poznawanie siebie a teraz tak z doskoku sie wpada i cały czas głowa zajeta...

      Odebrałam wyniki krwi:
      Żelazo90 (norma 25-126)

      retikulocyty 46,9 (norma 28-100)
      hemoglobina 13.0 (norma miedzy 10-16)- hemoglobine ma identyczna jak ja

      Cała morfologia tez świetnie, wszedzie po srodku normy albo i więcej. Czyli po prostu mam mega niejadka w domu.
      Last edited by niuniakura; 11-02-2011, 18:41.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        hej mamcie ja już w domku ale się muszę ogarnąć więc wpadam na chwilkę!

        ja kupiłam jakąś kaszkę błyskawiczną zresztą wyboru nie było w sklepie tych kaszek glutenowych- gotuję wodę studzę potem i dodaję kaszki mieszam- potem dodaję do swojego mleka znowu mieszam i podaję małemu...

        aduś ponieważ kiedyś pracowałam jako konsultant w sieci komórkowej miałam klienta z podobną sytuacją- na infolinii powiedzieli że są w stanie odsłuchać rozmowę telefoniczną przeprowadzoną z klientem, nawet mogą dać klientowi treść rozmowy na papierze- a Ciebie błędnie poinformowano, powinnaś napisać pismo reklamacyjne i wysłać im poleconym, a rozmowy telefoniczne operatorzy także stacjonarni mają rejestrowane bo muszą mieć!

        P.S. śliczna ta Twoja Zosieńka

        niuniakura
        wyniki faktycznie dobre ma Gabi-widocznie jak już wcześniej pisałaś niejadkiem po Tobie jest

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          no niestety, ze mna się meczyli, teraz na mnie przyszła kolej. Nic w naturze nie ginie....
          Ada beau dobrze radzi. Przecież to jest do odsłuchania tylko chyba dobrze znac godzine rozmowy i nazwisko osoby..choć nie wiem, może sam twój numer telefonu wystarczy.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Niuniakrura to ładne ma Gabi żelazo, Hania miała 32 ale u nas norma jest od 40.Teraz nie wiem ile ma bo jak mnie wkurzyli w przychodni że pobrali za mało materiału poszłam do pediatry i powiedziała że zrobimy jej za jakiś czas zresztą i tak jeszcze 2 miesiące musi przyjmować żelazo.

            Idę sprzątać a tak mi się nie chce, miłej soboty


            Skomentuj


              #96
              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Może faktycznie warto wysłać pocztą reklamację. Nie pamiętam tylko z kim dokładnie rozmawiałam. Ale nie zaszkodzi wysłać. Dzięki dziewczyny





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                ja dzis leniuchuje, jutro sprzatne.Dzis jedziemy w gosci



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Ja już po sprzątaniu Mam dość! My jedziemy jutro w gości. Jedziemy do mojej kuzynki, która urodziła córkę 10 dni po mnie. Ale Zosia była o 1 kg lżejsza. Ciekawe jaka jest różnica między dziewczynami?!





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ja dziś już nie sprzatam

                    Wczoraj zostawiliśmy dzieci u teściowej a sami poszliśmy na zakupy
                    Hania wczoraj jadła marchewke z jabłuszkiem teściowa dała jej 3/4 słoiczka i podobno domagała się więcej

                    Czy Wasze maluszki tez wkładają rączki, paluszki do buzi?, bo moja teraz zaczęła ssać kciuka, wyjmuje jej a ona znów wkłada , a jak daje je smoczka to wypluwa.


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Agatko skąd ja to znam Zosia długo nie chciała smoczka, ale ją nauczyłam, żeby kciuka nie ssała. A teraz ssie i kciuka i smoczka. Ale mam nadzieję, że z kciukiem to chwilowe, bo u mnie smoczka też bierze.
                      Tzn. że Hani smakują słoiczki





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Dzień dobry Mamuśki
                        MOJE DZIECKO DZIŚ PIERWSZY RAZ PRZESPALO CAŁĄ NOC BEZ JEDZENIA!!!!! OD 7 DO 7
                        Oj,zeby to nie był jednorazowy wyskok bo chcemy mala przenieść do jej pokoiku wreszcie i było by wygodniej gdyby nie chciała jeść w nocy. Może teraz jak w nocy przestanie dojadac to bedzie chciala jeść wiecej w dzień.

                        Kurcze, urwal mi sie zatrzask montujący budkę do gondoli i zgłosiłam reklamacje. Pewnie teraz bede musiała odeslać budke I jak ja na spacery bede chodzić.....



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          hej mamcie!
                          jestem zła koleś za ścianą remont robi tłucze się niemiłosiernie i zakręcili mi wodę a nie było żadnej informacji że wody nie będzie!

                          niuniakura mi się też zepsuł wózek tyle że ośka na której koła są zamocowane przesuwa się że mi koło trze o stelaż w zeszłym tygodniu mi się tak zrobiło, i też zwlekam jeszcze nie dzwoniłam pytać jak reklamować, ale też bez wózka zostać mi się nie uśmiecha!

                          niuniakura gratuluje przespanej nocki

                          wczoraj młodemu 3 raz dawałam pure ziemniaczano-marchewkowe i już nawet mu wchodziło, a deser miał bananowo-morelowy i też zjadł wszystko co mu dałam...

                          my jutro 5 miesięcy kończymy jupiii!!!!
                          Last edited by beau; 14-02-2011, 10:07.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            MAMCIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WALENTYNEK


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Witam mamunie

                              Ja tez życzę miłych Walentynek

                              Niniakura gratulacje dla Gabi z okazji pierwszej przespanej nocki...u mnie wcześniej Hania przesypiała ładnie nocki może z 3 a teraz jakoś nie mam siły jej odkładać i śpimy razem na łóżku i niestety dosyć często się budzi

                              Beau my dzisiaj jemy marchewke z ziemniaczkami a wczoraj jadła dynie z jabuszkiemi i zjadła pół słoiczka

                              Ja robię obiadek a potem na spacerek.


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                a ja mam już wodę ale żółta leci buuu już 15 min spuszczam ale dalej żółta- nie mogę iść na spacerek bo jeszcze od rana nie umyłam się bo nie zdążyłam

                                ja gotowałam małemu na parze ziemniaka i marchew na 2 dni- sama nawet pociumkałam tą papkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X