Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    marlenabog ale Ci dobrze. Wyszalałaś sie?



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Hej,
      Podolec imiona śliczne są, jest tak kolorowo
      Niuniakura daj znać jak żelazo bo też jestem ciekawa jak Gabrysi wyniki.
      Ja niedawno wróciłam od teściowej więc więcej skrobnę jutro.


      Skomentuj


        #78
        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Usypiam potworka

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Agatko a jak obiadek? Zasmakował Hani?

          Ja dziś jestem wściekła Mam podpisaną umowę na neostradę. Miesiąc temu zadzwonili do mnie z ofertą, że jak wezmę dodatkowo telefonię internetową, to będę płacić 30 zł mniej, bo odejdzie mi opłata za utrzymanie łącza. Dodam, że umowę podpisałam na 2 lata, a wcześniej miałam na rok, z czego już pół roku minęło. Dzisiaj dostałam pierwszy rachunek z nowej umowy, a tu opłata za utrzymanie łącza! Oczywiście zadzwoniłam do nich i pani mi powiedziała, że opłata będzie, bo to nie jest normalny telefon. Jestem wściekła, bo nie dość, że mam umowę na 2 lata, to jeszcze płacę parę złotych więcej! Nie lubię jak mnie ktoś robi "w konia"!
          Sorki za moje narzekanie.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Aduś bardzo jej smakował,otwierała buzię a potem tak śmiesznie łykała, dałam jej tak z 5 łyżeczek a potem bałam jej się jej dać więcej bo lekarka powiedziała że na początek to dać malutko,dziś zjemy jabłuszko bo tylko to mam ,muszę zrobić zakupy to więcej kupie słoiczków Aduś nie musisz przepraszać za narzekanie każda z nas ma czasami gorszy nastrój i musi się wygadać


            Skomentuj


              #81
              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              ada a załatwiałaś ta zmiane umowy telefonicznie?
              Bo oni zawsze przez telefon potrafia zamotać, wcisna jakiś banał a potem dupa. Też sie kiedyś tak wkopałam z abonamentem a teraz albo prosze o przeslanie umowy do poczytania przez internet albo niech ktoś przyjedzie do mnie to porozmawiamy! To są cwaniaki.
              Boże, u nas cienmo dziś, leje i zimno. masakra!!!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Jak wyniki Gabrysi?

                Mała szamie mleczko

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Niuniakura tak załatwiałam wszystko telefonicznie. Mogłam zrezygnować w ciągu 10 dni z umowy, ale w umowie nawet nie ma cennika. Także wszystko okazało się dopiero jak przesłali fakturę
                  Agatko a co dałaś wczoraj? Też jabłuszko?





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    hej mamcie ja u rodziców jestem bo tato w delegacji, mama chodzi na nocki do pracy a ja pilnuję domu i psa
                    aduś powinnaś złożyć reklamację jak Cię ktoś w błąd wprowadził- wszystkie rozmowy telefoniczne są rejestrowane bo taki mają obowiązek te firmy!
                    mój maluszek śpi właśnie- xagusia u mnie podobnie jak z Twoim skarbem waga w dniu 28.01 7840g, zasypia mi sam kładę go po jedzeniu około 20.00, zasypia szybko, w nocy nie karmię, dopiero rano o 8.30, w nocy potrafi pokręcić się około 3-4 i wciskam mu smoczka, dziś w nocy nie chciał- on tak śpi i mruczy i kręci się chwilę, dziś pospał do 8.00, karmię 8.30 potem on się bawi potem zasypia od około 9.30 (jak obudzi się np. o 7 to zaśnie szybciej) śpi nawet do 11.00 potem 11.30 karmienie, mały znowu się bawi a jak idę na spacer to zasypia w wózku, nast. karmienie o 14.30, marudny robi mi się około 16-17 wtedy musi się zdrzemnąć choćby na 15 minut bo marudzi na maksa, z reguły sam zawsze zasypia, jak nie może to mu pomagam bo marudzi i popłakuje ale to rzadko- kolejne karmienie mam 17.30, o 19.30 kąpię karmię o 20.00 i luli i tyle!
                    mały obudził się właśnie i gaworzy!

                    annamaja fajne centrum dowodzenia masz
                    Last edited by beau; 11-02-2011, 10:28.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Aduś wczoraj dałam marchewkę.

                      Mam pytanie do mam dających słoiczki.Czy jak zaczęłyście wprowadzać nowe jedzenie to wprowadzałyście od razu gluten? Czy mogę od razu kupić kaszkę z glutenem czy lepiej zrobić kaszkę manne i dodać do jedzonka? Chciałam się Was poradzić bo jak byłam u pediatry to zapomniałam się spytać.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        agata ale kaszka manna to własnie gluten. Tearz jest tendencja ze od 5 miesiaca od razu gluten lekarze zalecaja wprowadzac i obserwowac dziecko. U mnie plucie jabluszkiem nawet. Boże, co ja sie w duchu na********uje na nią......
                        Wyników jeszcze nie mam bo mi pogoda pokrzyzowała plany, po poludniu maz odbierze



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Beau wczoraj zadzwoniłam do nich z reklamacją, ale babka stwierdziła, że nic nie zrobię, bo podpisałam na 2 lata. W przyszłym tygodniu mąż chce iść do ich punktu i złożyć skargę. Ja to nie potrafię nikogo opieprzyć, więc może on coś załatwi
                          AgatkoNo ja właśnie też się zastanawiam jak to z tym glutenem. Ale jak byłam na pierwszej wizycie u pediatry, to dała mi schemat żywienia i tam też jest, że od razu wprowadzać. A mannę gotujecie na wodzie i potem do jedzonka dodajecie czy jakoś inaczej?

                          Zosieńka na macie
                          Attached Files





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Zosienka sliczna i jaka zajeta zabawkami!!

                            Jesli mała nie ma skazy białkowej to sa takie manny mleczne błyskawiczne dla dzieciakow i możesz te robić a jak nie to na wodzie gotuje w proporcji 1 łyzeczka na 100 ml wody i wtedy wychodzi taka nie za gesta. Dodaje do owocków czasem ale mam tez kaszke 8 zbóż, co prawda od 6 miesiaca ale 1 miarkę raz dziennie jej podaje do mleka i to jest bez gotowania.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Aduś fajnie Zosia się bawi na macie
                              Niuniakura dzięki kilka dni poczekam a potem zacznę wprowadzać gluten.
                              A ja wróciłam ze sklepu, kupiłam słoiczki dla małej ale nie za dużo bo jutro jadę do Auchana to więcej kupie bo tam trochę jest taniej.
                              Last edited by agatakul; 11-02-2011, 15:13.


                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Agatakul teraz dopiero zauwazyłam ze twoja Karolcia urodzona jak moja Gabi, w ten sam dzień tylko 3 lata wcześniej ale jestem spostrzegawcza



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X