Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Hej Annamaja dobrze że zaglądasz tu do nas

    a ja sprzątam troszkę, mały śpi jeszcze za godzinkę pójdziemy na spacerek, dziś ze spółdzielni przychodzą liczniki CO spisywać i po 15 muszę być w domu;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      dzieki. wlasnie mala przysnela. u nas nocki nadal poprzerywane karmieniem. dzis co poltorej godziny jadla pzez sen... wczoraj za to o 1 sie zbudzila i pokrzykiwala do 4 nie wiedziec dlaczego... w dzien spi za to calkiem calkiem.. 2,3 drzemki po 45 minut, potem tak 1 raz 1,5-2h. ostatnio zabieram ja do centrum handlowego w ramach spaceru i moego obiadu, bo nie chce mi sie samej spacerowac po parku a i nic nie upichce bo nadal prowizorka u mnie krolje w kuchni
      z praca jest ciezko, bo naprawde trudno pogodzic to z karmieniem na zadanie, gdzie mala zada bardzo czesto, np. co 45 minut. wiec projekt zaniedbany i sumienie gryzie.. obiadkow nie lubi, je tylko owoce typu jagody z jablkiem albo maliny na kleiku ryzowym sinlac tez be... caly czas mam w planach przejsc juz na modyfikowane, ale Matyska tK SIE PRZYZWYCZAILA DO CYCA, ze odpycha butelke... sorry, ze pisze tak byle jak, ale siesze sie, bo w domu musze ogarnac. moj dzie z wyjadu wraca.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        He, my dzis pierwszy raz w spacerówce i było super. Własnie od 2 dni po południu mi sie drze na spacerze wiec pomyslałam ze moze przez gondole. No i dzis było fajnie. Obudziła sie to ja podniosłam bo już fajnie siedzi i cala droge gadała i ogladała. Widziałam ze sprawiało jej to przyjemność.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          zapomnialam napisac że daje Gabi chrupki kukurydziane i wcina- odgryza normalnie kawałek, rozpuszcza jej sie w buzi i zadowolona połyka!!
          Last edited by niuniakura; 31-03-2011, 17:21.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć, jestem pierwsza... i czuje sie jakbym bloga prowadziła Malo nas tu.
            Pogoda dzićś kiepska a ja takie plany spacerowe miałam...
            No nic, może nie bedzie padalo tak bardzo. Pozdrawiam



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Jestem dziś, wczoraj miałam sądny dzień pojechałam z Karolą do laryngologa, szkoda pisać co tam sie działo na wizyte czekałam 1, 5 godziny, potem dziecko mi wpadło w taką histerie że nie dała się sama w ogóle zbadać a jak wróciliśmy to Hania tak ryczała że od urodzenia tak nie płakała. Idę z Hania zaraz do lekarza bo w nocy miała 38,5 i nadal rano kaszle i ma gęstą wydzielinę w nosie.

              niuniakura całuski i gratulacje dla Gabi, ale już duża z niej dziewczynka


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Jestem i ja
                Agatko w takim razie dużo zdrówka życzę Hani. Daj znać co powiedział lekarz.
                Niuniakura fajnie, że Gabi polubiłą spacerówkę. Musi fajnie wyglądać jak wcina chrupki
                Annamaja może zęby Matysi wychodzą, skoro taka niespokojna w nocy. A jak dzisiejsza nocka?

                Zosia dziś przespała po raz pierwszy całą noc Zasnęła o 20 i obudziła się o 7 Oby więcej takich nocy. Ja oczywiście zamiast spać, to zastanawiałam się czy wszystko ok. A piersi, to rano miałam jak kamienie.
                Dzisiaj gotuję Zosi obiad sama. Ciekawe czy będzie jej smakował?!





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Gabi kontra chrupki:




                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ekstra z tymi chrupkami. A jak ładnie już siedzi

                    My zaraz idziemy na spacer. Trochę wieje, ale słoneczko powoli wychodzi.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Niuniakura ale Gabi zajada chrupki widać że jej smakują

                      Strasznie się zmartwiłam poszłam do pediatry Hania ma wirusa dostała leki ale najgorsze to jest to że waży 6500kg, przez ponad miesiąc przytyła tylko 200grambyła na 10 centylu a teraz jest na 3.Je kasze , cyca, obiadki wiec coś musi być nie tak skoro tak słabo przybiera... w poniedziałek idę z nią na badania morf, mocz+ posiew i crp.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        agata co za wirusa u Hani wykryli?
                        Może dlatego mało przybrała. Badania zrób koniecznie!

                        My po spacerku, na poczatku było fajnie ale teraz tak wieje ze ledwo doszłysmy do domku.
                        Chrupki jej smakuja, fajnie zajada tylko strasznie tymi rozpackanymi koncówkami wszystko brudzi...No ale trzeba sie powoli przyzwyczajac



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Niuniakura to jest zwykły wirus tzn kaszel , katar. Tak badania zrobię w poniedziałek.


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            czesc mamunie, ja dzis chwile u mamy jestem, staram sie pracowac, wiec i tu zajrzalam. mala teraz z babcia na spacerze w parku. pewnie spi.

                            Hania faktycznie cos malo przybrala.. pewnie nadrobi za miesiac, ale oczywiscie sprawdz koniecznie krew. kurcze, drobinka... ale moze taka jej uroda po prostu?

                            za to Gabi ma pucki teraz ze hoho! moze to te chrupki?

                            jak Zosia z wsypka? podajesz jej juz marchewke i jabluszko z powrotem?

                            moja dzis znow spala czesto przebudzajac sie na cyca, aczkolwiek obylo sie bez pokrzykiwania.. za to moj wrocil z wyjazdu i chrapal i 2 razy mala sie wybudzala przez to... wygonilam go dzis do apteki po cos co sparwi ze sie przymknie z tym chrapaniem bo nie idzie wytrzymac.. zwariuje z nimi... ten chrapie, mala pokrzykuje albo je a kot wlazi mi na glowe, albo skrobie w karton, zeby mnie obudzic bo chce sie bawic o 5... juz na prawde zle z moimi nerwami ostatnio...

                            kupilam Matysi body juz w rozmiarze 74, jest luzne ale 68 to juz prawie obcisle sie robi. a i czapeczke taka lzejsza juz,w HM. dam potem fotke, fajnie wyglada.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamusie jestem i ja!

                              niuniakura
                              jak powiedziałaś tzn. napisałaś o tych chrupkach to sama dziś poleciałam kupić i małemu też smakują upaćkał się przy tym strasznie ale jak mu w rączce końcówka została i przylepiła się do paluszków i nie mógł do buzi już włożyć a ja chciałam mu dać nowy a tamten kawałeczek zabrać to krzyczał że mu zabrałam

                              a w ogóle Kubuś już zaczyna nerwy pokazywać jak coś w rączki dorwie np pilot od tv a ja mu zabieram to się drze też tak macie?

                              annamaja pisałaś że chcesz na modyfikowane mleko przejść a Matysia smoczki toleruje? pije coś z butelki?

                              agatko pewnie taka uroda Hani że tak mało przybrała przecież wspominałaś że Karolcia też drobniutka była... a po badaniach koniecznie nam tu napisz co i jak...

                              ada gratuluję przespanej nocki, a tymi piersiami kamieniami to współczuję!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Agatko biedulka, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Ciekawe skąd się przypałętał taki wirus? Koniecznie zrób badania i daj znać jak będzie po. Może przez tego wirusa tak mało przybrała, bo to faktycznie dziwne.
                                Annamaja to masz przeboje z tym spaniem.
                                Zosi wysypka prawie zeszła. We wtorek wróciłyśmy do obiadków, ale bez marchewki, bo Zosia jest na nią uczulona. Dałam jej na razie dynię z ziemniakami, a dziś ugotowałam jej kalafiora z ziemniakiem. Muszę powoli wprowadzać warzywka, bo jeszcze na coś reaguje, ale nie wiem na co.

                                Beau dziękuję. Chyba piszemy w tym samym czasie





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X