Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    w zwiazku z tym naczyniakiem na skroni którego widac na zdjeciu



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hej dziewczyny, u mnie juz wiosna od wczoraj. nie wiadomo jak ubierac dzieci w taka pogode... mojej wczoraj krople potu na nosku wyszly w samochodzie, bo byla w kombinezonie.. ale z kolei bylysmy tez w parku, wiec tam chlod od drzew... na prawde mam z tym problem . a Wy? jak ubieracie teraz dzieciaczki na dwor?

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej mamunie melduję się!

        niuniakura jak po usg?

        annamaja ja ostatnio jak było 15 stopni to zakładałam rajtuzki+spodnie a na górę body+bawełniana bluzeczka i na to kurteczka

        dziewczyny mój też się budzi tak wcześnie w zasadzie koło 6.30 nigdy później

        a dziś to kolega u Kubusia był oto zdjęcia jak chłopaki się bawią i jedno jak ubieram małego na dwór
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Zaliczylismy dziś wizyte pediatry, usg glówki i brzuszka. Dzieki Bogu wszystko w porzadku bo o tego naczyniaka sie bałam.

          Mała mimo wszystko w miesiąc przytyła pół kilo. Teraz waży 7030g. Lekarka mówi ze to moga być zeby, wrodzona niechec do jedzenia po mamusi albo jakieś nietolerancje. Mamy skierowanie do gastrologa przyjmującego w szpiltalu dzieciecym na Kasprzaka i dodatkowo mocz zbadać. W samochodzie po calym dniu nie-jedzenia pieknie zjadła cały sloiczek jabłka z gruszka, na noc 160ml mleka. Może to jakiś sposób- karmić w samochodzie. Kuzynka moja tak tylko dziecko karmiła. Ale to troche upierdliwe. No najwazniejsze ze trochre przybrała jednak- do dupy ta moja waga łazienkowa... Musze czesciej chodzić ją wazyć do pielegniarek bo na to sie nie musze specjalnie umawiać.

          beau
          Kubuś powala fryzurą niejednego roczniaka



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            hej mamunie!

            niuniakura
            o tych zębach to i ja myślałam że może dlatego Gabi niejadkiem się zrobiła i super że wyniki badań dobre! a waga łazienkowa kiepsko waży racja, mam to samo

            no ma tego fryca fakt, bo większość dzieci włosków nie ma zresztą ja jak mała byłam to też miałam włosów ledwo ledwo!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              beau ja już wczesniej zeby obstawiałam choć na dziaselkach nic nie widać ale te kupy się nie zgadzaja! Wiec musze dalej drążyć ten temat.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                niuniakura jakie kupy ma Gabi? teraz w piątek jak byłam na bilansie lekarka mi powiedziała, że przy ząbkowaniu luźna kupka może być!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  ale u niej to jest mega dużo śluzu z białymi kawalkami, jakby zwazone mleko.

                  Moja mam wymysliła zeby dawać małej kozie mleko bo to lek na wszystko zło. Znajoma podawala dziecku i wszelkie dolegliwośći ze strony układu pokarmowego znikneły, apetyt wrócił itp. Poczytałam troche i o dziwo duuuuzo ludzi już od pierwszego miesiaca życia nawet podaje mleko kozie zamiast modyfikowanego.

                  Znalazlam w ofrcie kozie modyfokowane- 56 zł za 400g mieszanki w proszku ale bym z torbami poszła. Inni podaja normalne z kartonika. Ide w kwietniu do alergologa i zapytam o to. A wy co o tym myslicie?



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    niuniakura a lekarka co o tym śluzie mówi?
                    z kozim mlekiem możesz spróbować czemu nie skoro inni polecają...

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      lekarka rece umywa i do gastrologa kieruje.
                      Kiedys pediatra to na wszystkim sie znal. Teraz tylko na wszystko skierowania daje. Na wysypke do dermatologa, na kupe do gastrologa, na katar do laryngologa. Ale sie porobiło. Po jednej wizycie u pediatry masz co najwyzej recepte na mleko i 3 skierowania do innych lekarzy i dziecko musisz ciągać



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Witam mamusie,

                        U mnie dziś gorsza noc bo Hania się chyba przeziębiła bo w nocy miała 37,5 trochę kaszle i ma zatkany nos. Na szczęście apetyt ma kaszkę zjadła i teraz śpi.

                        Niuniakura to super ze Gabi choć trochę przybrała i dobre ma wyniki a co do mleka koziego to się nie wypowiadam bo ja nawet nie wiedziałam że można takie dawać maluszkom.

                        Fotki Hani
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Annamaja ja ubieram podobnie jak Beau. Body, bluzka, kurteczka, rajstopki i spodenki. Dodatkowo przykrywam kocykiem. A i oczywiście czapka
                          Beau faktycznie Kubuś ma dużo włosków
                          Niuniakura ząbki to mogą być, nie musi ich być widać. Zosia też ostatnio strasznie marudzi, jeść nie bardzo chce, ale ząbków na razie nie widać. Myślę, że jak będzie je widać to już będzie dobrze A jeśli chodzi o kupkę, to taka ze śluzem, to chyba jak dziecko czegoś nie toleruje.
                          Agatko Hania śliczna! A jaką ma fajną czapkę

                          Zosia ma cały czas wysypkę Już tydzień jej nie podaję żadnych obiadków i chyba nie ma za bardzo poprawy. Poczekam jeszcze parę dni, jak nie zejdzie, to chyba pojadę prywatnie do lekarza





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Witam mamcie jesiennych brzdacow,chcialysmy sie dolaczyc
                            Natacia 07.10 10








                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Cześć Asia. Witaj i rozgość sie bo w kupie rażniej! Napisz cos o sobie.

                              agatko
                              jaka Hania wesolutka i faktycznie- drobniutka jak Gabi. Zero zbednego ciałka Ach te dziewczyny...
                              U nas troche lepiej z jedzeniem z duzym naciskiem na "troche". Za to w nocy pieknie, na noc 160nzjadła, potem o 12 160 i spała do 6.30 i znowu 60ml zjadła. Czyli poprawa jest



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                niunikura, wydaje mi sie ze nie masz sie co przejmowac... to pewnie przejsciowe. nie ma innych zlych objawow, wiec spokojnie. kieruje sie tym, ze przy karmieniu piersia nie wiadomo ile dziecko zjada nawet nie kaza tego kontrolowac. je ile potrzebuje akurat i nic poza tym. czasem mam wrazenie, ze naprawde malutko zjada, choc czesto i sliczkow tez nie bardzo, ale jest zdrowa i przybiera na wadze. to pewnie zabki, albo inny naturalny proces rozwoju, bedzie dobrze.

                                my dzis na szczepienie, to zwazymy malutka. ide z mama bo moj juz wyjechany na tydzien znowu.

                                witam nowa mamunie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X