Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Hania już godzinkę śpi a ja w tym czasie sprzątam.
    My pójdziemy dziś trochę później na spacerek to od razu odbiorę Karolcie z przedszkola.
    Fajnie że już wiosna mam nadzieje że teraz będzie coraz cieplej


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Cześć dziewczyny, moi rodzice wlaśnie pojechali.

      Gabi dalej nie je. Wczoraj i dzis to jest strasznie.Pierwszy posiłek o 15 troche zupki, potem jeszcze ze 3 łyzeczi kaszki, moze z 60 ml mleka i dopiero 100ml mleka na noc. Dzis to samo, teraz dopiero od rana troche marchewki z kleikiem ryzowym zjadła i wczesniej 30ml mleka.
      Juz zastanawiam sie nad pojechaniem do szpitala na usg brzuszka albo cos bo juz na pwaznie sie martwie
      Przy tym zachowuje sie calkiem normalnie....



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczyny, moi rodzice wlaśnie pojechali.

        Gabi dalej nie je. Wczoraj i dzis to jest strasznie.Pierwszy posiłek o 15 troche zupki, potem jeszcze ze 3 łyzeczi kaszki, moze z 60 ml mleka i dopiero 100ml mleka na noc. Dzis to samo, teraz dopiero od rana troche marchewki z kleikiem ryzowym zjadła i wczesniej 30ml mleka.
        Juz zastanawiam sie nad pojechaniem do szpitala na usg brzuszka albo cos bo juz na pwaznie sie martwie
        Przy tym zachowuje sie calkiem normalnie....
        sorry że sie wtrące ale ja miałam z moją Polą okropny problem jedzeniowy od ukończenia 2,5 m do 1,5 roku jedzenie było koszmarem

        czego ja nie robiłam żeby ona wypiła trochę mleka aż wstyd sie przyznać np karmienie przez sen , lub karmienie w aucie bo wtedy jadła , ale cóż było robić

        początki z kaszką i słoikami też masakra !!! dopiero jak jej kupiłam taką miekką silkinową łyżeczke Lovi (można ją też nakręcać na butelkę) to zaczęła jakoś jeść

        po za tym każdy posiłek musiał odbywać sie przy telewizorze i bajkach, wiem że to nie pedagogiczne podejście ale wtdy miałam to gdzieś , poprostu cieszyłam sie że mała jadła

        niuniakura może i ty spóbuj bajek przy jedzeniu lub jakiegoś odwracania uwagi , ona później z tego wyrośnie a terez będziesz może miała sposób na to żeby mała zjadała całe słoiki , bo u nas tak właśnie było

        po za tym też jej robiłam różnego typu badania , które zawsze wychodziły dobrze, dziecko radosne, dobrze sie rozwijała ale jeść nie chciała i już

        teraz też nie jest wielkim jadkiem, ale je normalnie stałe posiłki od ukończenia 1,5 roku i sama sie o nie dopomina i jest wiele rzeczy które naprawdę lubi,

        niuniakura także nie martw sie , myślę że twoja córka jest zupełnie zdrowa tylko pewnie taki typ , szukaj sposobów karmienia jej tak żeby jadła a resztą sie nie przejmuj, tak myślę
        Last edited by kala8; 21-03-2011, 16:23.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej kala dzieki za post, takiego typu informacje podnosza na duchu tylko u nas mała ładnie jadła, to trwa jakis miesiac i uwierz mi, próbowałam juz wielu rzeczy i to nie jest kwestia łyzeczki. Ma teraz taka faze i zadne ksiazeczki, skakajacy za moimi plecami tata nie naklonia jej do zjedzenia bo od razu jest plucie. A jak jest głodna to sama buzie otwiera i ladnie je wtedy. To tak wyglada jakby nie miała apetytu. Pocieszam sie ze to nic powazniejszego tylko te zeby nieszczesne.... Znaoma poleca zrobic badanie moczu bo moze jakas infekcja jest ale szczerze to ona nie wyglada na chorą. Badania krwi- wzorcowe!!



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
            Hej kala dzieki za post, takiego typu informacje podnosza na duchu tylko u nas mała ładnie jadła, to trwa jakis miesiac i uwierz mi, próbowałam juz wielu rzeczy i to nie jest kwestia łyzeczki. Ma teraz taka faze i zadne ksiazeczki, skakajacy za moimi plecami tata nie naklonia jej do zjedzenia bo od razu jest plucie. A jak jest głodna to sama buzie otwiera i ladnie je wtedy. To tak wyglada jakby nie miała apetytu. Pocieszam sie ze to nic powazniejszego tylko te zeby nieszczesne.... Znaoma poleca zrobic badanie moczu bo moze jakas infekcja jest ale szczerze to ona nie wyglada na chorą. Badania krwi- wzorcowe!!
            myśle że dla świętego spokoju możesz zrobić to badanie moczu, tylko że złapanie go nie jest takie proste u dziewczynki, a na posiew musi być to złapane do sterylnego pudełeczka, mi lekarka powiedziała że te woreczki do pieluszek nie nadają sie jeśli mocz ma być na posiew bo wyjdą niewiarygodne wyniki

            a poziom żelaza ma ok ?? bo niedobory powodują brak apetytu

            a może faktycznie zęby albo taki typ człowieczka co nie lubi jeść
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Zelazo ma w górnej granicy, To było pierwsze co nam lekarka zleciła- 86 czy coś koło tego, hemoglobina 13, reszta też super. Na razie mam skierowanie na mocz na ogólne, nie na posiew. Mam woreczki i bedziemy sie bawić
              Lekarka obstawia "taki typ człowieka" ale niestety to jest zdecydowanie za mało. Rozumiem mało jeść ale nie zywić sie powietrzem. Oby to były zeby, jeszcze raz dzieki za dobre słowo bo ja poczatkująca mama wiec panikuje. Do tej pory wszystko bylo ksiażkowo aż tu nagle.... No ale niestety, trzeba sie sie na to przygotować.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Haha, pierwsza
                Znowu o 6 pobudka, w nocy tez wstawanie bo małej sie o jedzeniu przypomniało. w sumie prawie 400ml zjadła. Super, tylko czemu w nocy Naje sie w nocy i w dzien nie chce.....
                agatka fajnie ze zajecia udane. A i młodszy brzdac troche rozrywki miał
                Kurcze, padnieta jestem od kilku dni. Przez to wczwsne wstawanie. W dodatku mała jak spi to na dworze wiec nie ma szans na drzemke...



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Niuniakurka to super że Gabi zaczęła jeść widocznie w dzień ma tyle zajęć że nie ma czasu

                  Hania od 7 nie śpi a w nocy budziła się chyba z 3 razy.
                  Teraz się bawi a ja idę na śniadanko bo jeszcze nie jadłam


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    agata no ciesze sie ze choć w nocy je. Ale podejrzewam ze to zaburza jej dzienny cykl jedzenia. A nie o to chodzi. Nie bede jej przecież obiadu o 2 w nocy podawać Tak jak wczesniej pisałam, licze na to ze to chwilowe tylko ta chwila miesiąc juz trwa, nic mała nie przytyła przez miesiąc wiec sie martwie bo ma wage 4 miesięcznego dziecka a ma juz 7 prawie



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      niuniakura a ile ona teraz waży?Powiem Ci że moja Hania tez drobniutka, gdzie nie pójdę to słyszę że ona taka kruszynka, z tym że ona mi ładnie je, rano kaszke obiadek, deserek i zawsze dojada cycem a w nocy tez cyc. Pocieszam się że Karola podobnie wyglądała jak była niemowlakiem a teraz prawie 18kg i jest jedną z większych dzieci w przedszkolu.
                      Last edited by agatakul; 22-03-2011, 09:41.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                        agata no ciesze sie ze choć w nocy je. Ale podejrzewam ze to zaburza jej dzienny cykl jedzenia. A nie o to chodzi. Nie bede jej przecież obiadu o 2 w nocy podawać Tak jak wczesniej pisałam, licze na to ze to chwilowe tylko ta chwila miesiąc juz trwa, nic mała nie przytyła przez miesiąc wiec sie martwie bo ma wage 4 miesięcznego dziecka a ma juz 7 prawie
                        niniakura to że nic nie przybrała w ciągu miesiąca to chyba jednak nie za dobrze

                        moja mimo że bardzo kiepsko jadła to przybierała cały czas na wadze tylko nie tak dużo jak inne dzieci, zawsze była na najniżych centylach wagowo i wzrostowo, ale przybierała i rosła równomiernie, tylko ona się maleńka urodziła (jak widać w podpisie )
                        i do tej pory jest drobna, ale jest zdrowa i dobrze sie rozwija więc taki jej urok

                        myślę że z twoją Gabi może być tak samo, poprostu drobna dziewczynka i nie potrzebuje dużo jedzenia żeby normalnie funkcjonować

                        a o nadrabianu jedzeniem w nocy też coś wiem, też to z Polą przerabiała, ale wszystko przeszło i sie unormowoało z wiekiem

                        a to fajny artykuł o tzw niejadkach, na teraz albo na później

                        mnie bardzo uspokoił i wyprostował trochę moje paniczne podejście do tematu

                        http://babyonline.pl/wychowanie_klop...ykul,6329.html
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          kala Gabi miala 52 cm i 2500 jak sie urodziła 14 dni przed terminem wiec tez mały orzeszek. Cały czas jest na 10 lub 3 centylu a teraz to aż sie boję z nią iść do lekrza. Musze ten mocz zrobić dla swietego spokoju...

                          agatko
                          wiem ze Hania drobna ale już teraz wazy tyle co Gabi. Gabrysia ma 7 miesiecy bez 1 tygodnia i waży 6700 albo 6800. Jutro mamy usg główki to ja zwaze tam przy okazji



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Jestem dziś pierwsza Dzisiaj pobudka o 7. Coraz szybciej Zosia się budzi
                            Niuniakura a pediatra coś mówi o wadze Gabrysi? Może faktycznie będzie drobniutka. A z aptytem to u Zosi też różnie. Jak ma zły dzień to też nie chce jeść, ale za to w nocy je ładnie





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik




                              Mój mały niejadek...



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Fajniutka

                                Niuniakura a czemu idziecie na usg główki?

                                Ada Hania tez coraz wcześniej się budzi dziś o 6.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X