Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Niuniakura to może nie koperek, ale coś innego w składzie. Do samego wieczora wymiotowała i jeszcze trochę rano. Może faktycznie lubi zwierzątka

    Ja też na początku liczyłam, który to tydzień. Teraz tak mi czas leci, że tylko miesiącami operuje Ostatnio nie mogę sobie wyobrazić, jak Zosia była taka malutka zaraz po urodzeniu.

    Jeśli chodzi o nosek, to Zosia na odwrót. Na początku były krzyki, a teraz nawet lubi. A jak jej psikam wodą morską, to się śmieje





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Dzieci rosną a my się starzejemy. Moja Karola tak duża, ma 3,5 roku a buzia to jej się w ogóle nie zamyka a pamiętam że kiedyś martwiłam się że mało mówi, a Hania wydaje mi się że nie dawno rodziłam a to już niedługo skończy pół roku

      Niuniakura wczoraj kupiłam butelka tommee tippee i troszkę soczku pociągnęła wydaje mi się że lepiej niż z Aventu, był kiedyś moment że ładnie piła moje mleko z butli a teraz coś się jej poprzestawiało.Na siłę jej dawać nie będę w razie co kupie jej niekapek.


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        hej mamunie, na chwile zajrzalam... zabiegana jestem.
        moja wczoraj pol roczku skonczyla i z tej okazji zaczela mowic babababa mamama dadada i giagiagiagia i najlepsze, mowi tez obama

        je malo z sloiczkow i ma jakas wysypke za uszkami...

        u mnie leje, wiec nie spacerujemy.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Zdolne dziecko,zna prezydenta USA.

          Mojej muszę kupić zupki nowe-te od6miesięcy,mleko z kaszką ryżową,jogurty.Sinlac jada raz dziennie,zapomniałam spytać ile raz jej je podawać?
          U nas znów wieje jak diabli siedzimy więc w domku.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Podolec ja podaje małej Sinlac raz dziennie.
            Annamaja wszystkiego najlepszego dla Matyldzi


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              ada mnie też jest ciężko wyobrazić malutką Gabi. Znalazłam jej pierwszy pajacyk i przymierzyłam do niej to w szoku byłam jak ja takie maleństwo na ręce wziełam!!!!
              annamaja to sie dziewczyna rozgadała!! No ale wiek zobowiazuje do powaznych rozmów, np. o stanie polityli zagranicznej Polski z USA

              Agata
              kup do butelki z Aventu smoczek Lovi. Pasuje a jest o niebo lepszy, no i tanszy ale to już drugorzedne. Moja Aventu nie ciagnęla a teraz tylko Lovi.

              Ja kupuje wszystko w sklepie "dodomku.pl" bo maja tanio a ja mam czas na sklad popatrzeć bo tez alergie mamy. Jak wpadam do sklep[u to jak burza i połowe słoiczkow zlych nakupuje.

              Gabi taka marudna ostatnio, nic sie sama nie zabawi. Tylko na kolankach, jak odłoze na chwile to krzyk. I jeszcze bardziej sie slini, a myślałam ze bardziej sie juz nie da.

              podolec ja teraz zrezygnowałam z glutenu i Sinlac mieszam z kaszka jaglana błyskawiczna bo ona nie jest słodka i na mleku z jabłuszkiem daje rano. Ale za kazdym razem do mleka wrzucam 2 miarki jakiejs kaszki.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Dałam dzis Gabi obrane jabłuszko do memlania ale odgryzła kawalek i wystraszyłam sie żeby sie nie zadławiła. Nastepnym razem marchewe dostanie!!! Ale strasznie jej sie podobało, tak lizala jak piesek!



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Hehe, fajnie Gabi wygląda z tym jabłuszkiem

                  Sinlac podaje się w jakimś konkretnym celu czy to zwykła kaszka jest? Jakaś niezorientowana w tym temacie jestem

                  Niuniakura w tym sklepie "dodomku" ile płacisz za przesyłkę?





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    ada sinlac to taka bardzo odzywcza i pyszna kaszka, słodzona tylko maczka z chleba świetojanskiego.
                    za przesyłke chyba 15 albo 11 zł. Na razie tylko raz zamawiałam.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Hej mamunie jestem ponownie!

                      Mój szkrab drzemie.

                      Niuniakura u mnie to samo ciągle małego nosić muszę albo się z nim bawić, na kolanach ciężko czasem żeby wysiedział bo się nogami zapiera do wstawania co chwilę i w ogóle wierzga, wygina się itp. a kręgosłup wieczorem to już mnie tak boli że nic nie chce mi się robić

                      ja mojemu do rączki marchew dawałam już traktował ją jak gryzaka

                      a Gabi fajne rączki-pączuszki ma ( mój też ma takie )

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Byłam dziś w hurtowni dziecięcej. Kupiłam paczkę pieluch i kilka obiadków i wydałam 90 zł Mąż znowu będzie mnie wyzywał, że tyle pieniędzy wydałam





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          adaprzecież na wódke nie wydałaś!!!!



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej, witam piatkowo. Widze ze pierwsza jestem Bo mała dzis znowu od 6 urzeduje...
                            Cholera, Gabi jednak glutenu nie moze jesc. Cały czas miała sluz w kupie i poczytałam o tej nietolerabcji- objawy sa takie:
                            - brak apetytu

                            - stolce obfite, półpłynne stolce z dużą zawartością śluzu, tłuszczów

                            - biegunka – często gwałtowna

                            - wymioty

                            - bóle brzucha

                            - zahamowanie wzrostu

                            U nas zdecydowanie 2 pierwsze objawy. Teraz tydzien juz nie je glutenu to kupy wróciły do normy i apetyt powraca.

                            Myślicie ze dziecko jak teraz ma cos takiego to potem wytośnie z tego?
                            Kurcze, przerabane bedziemy mieli....
                            Last edited by niuniakura; 18-03-2011, 07:52.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Witajcie mamusie to ja druga jestem

                              Starsze dziecko wysłałam do babci bo wczoraj strasznie niegrzeczna była, rzucała się na podłogę , wrzeszczała itd ...nudzi jej się w domu.. wymyśliłam że zapiszę ją na jakieś tańce.

                              A Hania wczoraj zasnęła o 17 i spała do 2 w nocy, zjadła i dalej poszła spać... wieczorem sprawdzałam czy w ogóle oddycha!

                              Niuniakura a czy wcześniej Gabi dobrze tolerowała gluten? bo kojarzę że jakiś czas jej podawałaś. Myślę że wyrośnie z tego ale może podpytaj się lekarza.


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                własnie nerwy mam na moja lekarke i zmieniam ją chyba. Myślał by kto- za*****iste opinie miała bo w Centrum Zdrowia dziecka pracuje ale zaczelam gluten wprowadzać od konca stycznie bo kazała i po jakimś miesiacu pojawiła nie ta sucha wysypka, brak apetytu i sluz w kupach. Za kazdym razem jej to mówiłam o tych kupach i jedzeniu. I kurcze ja dopiero musialam na internecie znaleźć ze nietolerancja na gluten takie objawy daje To od czego ona jest!!!! Badania krwi zleca, szuka dziwnych rzeczy a takiej podstawowej sprawy nie widzi. Ja mam o tym wiedzieć? A niby skąd??????!!!!!

                                A gluten nawet po 2 miesiacachpodobno moze dac objawy nietolerancji. U nas po jakims miesiacu zaczeły sie dziac rózne rzeczy ale nie powiazałam tego z glutenem bo alergolog mówil ze zazwyczaj w ciagu 48 godz cos wyskakuje. Ale poczytałam o tym glutenie i wcale nie tak szybko daje odjawy



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X