Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Hej mamusie,

    Beau ja też pewnie zacznę może mieszać te brokuły z innym jedzeniem.
    Hania jest po kaszce zjadła tak 125ml... nierdługo idziemy na spacerek bo śliczna pogoda


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Moja niunia też już kaszle byłam w czwartek u lekarza i dziś też jedziemy.Waży tylko 7kilo a o jedzeniu to ja nic wolę nie mówić,bo jak je mleko z butli to krew mnie zalewa

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Cześć mamuski, nie mam kiedy pisać. Zalatana ostatnio jestem.

        U nas powrót do zupek ze sloiczka bo nawet mieska jak jej domieszałam to nie chciała.... Zostało tylko zóltko do słoiczkowych zupek i to wchodzi. Wiec z gotowaniem jeszcze poczekam. W sumie, nie zebym narzejkala bo zawsze to krócej słoik otworzyć.

        Mała rano tak kaszke na mleku z owocem wpiernicza że dziś jej musialam SZYBKO dorabiać bo sie trzęsla. Ale obiadki juz gorzej ida.

        Uciekam bo ryczy, pa mamuski...



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Ja dziś zrobiłam zakupy słoiczkowe. Niestety nie za bardzo mam wybór, bo większość słoiczków jest z marchewką, a Zosia ma po niej wysypkę
          Przymierzam się do gotowania obiadków.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            ada przerabane. Wysypka po marchewce!!! Faktycznie, WSZYSTKIE sloiczki mają ją w składzie.
            Juz pewnie pisalam ze wstrzymałam swoje gotowanie bo mala NIC nie chce mojego jeść, wróciłam do słoiczkow.

            Ja uzywam sklepu "dodomku.pl". Maja duzy wybór i jak porownywalam ceny to opłaca sie duzo bardziej niż w sklepach. W dodatku mam czas zeby sklad poczytać bo w sklepie to jak burza musze lecieć i nakupuje z pietruszką, masłem, mlekiem a potem musze rozdawac bo mała na to uczulona.

            My dziś po udanej nocy od 6.30 już na nogach. Ale spala pieknie, jedno karmienie o 4.
            Zaraz idziemy na spacerek bo ladna pgoda a jutro z koleżanką i jej córeczką idziemy do kina na seans dla mam z dziecmi. Zobaczymy czy Gabi wytrzyma



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              hej mamcie i ja się melduję!

              mój szkrab śpi ja trochę sprzątam- potem pójdę na spacerek bo u nas też ślicznie słonko świeci aż chce się iść!

              agatko
              to Ty już piersią nie karmisz? jaką kaszę małej dajesz?

              ada faktycznie kicha że Zosia po marchewce ma wysypkę

              a mojego Kubcia też wysypało ale albo po soku karotkę z truskawką piłam (ale wcześniej nic mu po tej karotce nie dolegało) i po tym albo po brzoskwiniach w słoiku ma dałam a i sama brzoskwiniowy sok piłam nie wiem

              niuniakura u nas chyba nie ma takich seansów a co to za film?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Witam mamusie,

                Beau ja nadal karmie piersią tylko już rzadziej, głównie w nocy ale w dzień tez z 2 razy .Moja lekarka poleciła mi na początek kaszke Nestle Sinlac -bezglutenowa, więc daje jej rano tak 125ml + obiadek mięsny z glutenem i na podwieczorek jakiś deserek owocowy.A ty dajesz już mieso Kubusiowi? Ja musiałam wprowadzić trochę wcześniej ze względu na żelazo.

                My też niedługo na spacerek idziemy, zazwyczaj chodzimy na plac zabaw, starsza się wyszaleję a Hania wtedy śpi


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  ja karmię dalej swoim mlekiem- odciąganym oczywiście plus obiadek o 14.30 raz dziennie i deserek raz dziennie, mój Kubcio to chłop jak dąb że tak powiem 18-stego idziemy się zważyć, a mięsa jeszcze nie dawałam ale chyba coś już mu dam- mały lizał i ciumkał kabanosa jedynie

                  podolec
                  współczuję z tym niejadkowaniem, jak mój kombinował i jeść nie chciał to też zła byłam

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ja podobnie jak Beau też karmię i daję obiadek koło 14 Mięsa jeszcze nie dawałam, ale wczoraj kupiłam także podam za kilka dni. Kaszki też jeszcze nie daję





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      beau to sa specjalne seanse w Multikinie.

                      Ja byłam, dzis rano wniebowzieta bo mała pieknie kaszke zjadła. Jak miło sie karmi jak dziecko samo buzie otwiera Marzenie....

                      J juz po spacerku, piekna pogoda. Zaraz jakis obiad trzeba zrobic choc dzis mała wcale nie chce sama być



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        No marzenie,moja właśnie zjadła normalnie i wszystko mleczko 130ml
                        Też mam spróbować podać Sinlac ino drogi jak patrzyłam na necie a próbek nie mogłam znależć bo wydać ok30zł i potem wyrzucić to szkoda

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                          No marzenie,moja właśnie zjadła normalnie i wszystko mleczko 130ml
                          Też mam spróbować podać Sinlac ino drogi jak patrzyłam na necie a próbek nie mogłam znależć bo wydać ok30zł i potem wyrzucić to szkoda
                          podaje sinlac. Jest rewelacyjny w smaku, bez cukru i bardzo odzywczy. Dzieciaki gi lubia, sama z poł opakowania małej podjadlam
                          Najtanszy jest w Rossmanie, 19,99

                          My dzis juz trzeci dzien z rzedu o 6.30 pobudka Gdzie sie podziało to wstawanie o 9?!

                          Dzis kino Zdam relacje jak bylo.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej dziewczynki ja jak zwykle mam sporo zaleglosci ale ostatanio to nie wchodzilam na forum juz niezly kawalek czasu.
                            Chciclam sie pochwalic moim szkrabem(wiem ze chwalenie jest nie ladne ale ja musze))) no wiec mojemu malemu wyrosl pierwszy zabek w niedzile))dolna prawa jednyeczka.
                            Jak bede miec chwilke to poczytam co tam kochane u Was slychowac.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Agusia no prosze jakie super wieści. Gratulacje pierwszego zebala. Jak to sie odbyło? Mały cierpiał czy nawet nie zauważył? My dalej na zeby czekamy.

                              Kurcze, nie ide do kina bo dla mojej spacerowej koleżanki film "Czarny czwartek" jest za ciężki jednak.... Musimy zobaczyc co w przyszlym tygodniu bedzie i może wtedy.

                              xagusia napisz do podolca na priv datę urodzenia twojego malucha zeby na pierwsza strone wrzucić bo nawet suwaczka nie masz i nie wiadomo jaki jest wiek maluszka. A fajnie jak widac:-)
                              Last edited by niuniakura; 09-03-2011, 09:03.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Xagusia cieszę się że do nas wpadłaś i gartulację dla syneczka u nas narazie zębów brak ale nadal czekamy

                                My jutro jedziemy na cały dzień do mojej koleżanki, która ma dwóch chłopców, 3lata a drugi 10 miesięcy więc będzie wesoło


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X