Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    podolec faktycznie spartańskie warunki ale może nie ma sie co na zapas martwić. Moze cos zorganizuja ale ta łazienka.....

    Wczoraj mała pierwszy raz podniosła sie na raz na raczkach i kolankach, brzuch w powietrzu ale nie wiedziała co dalej z tym zrobić wiec klapneła na ziemie. Ale byłam pod wrazeniem...

    My dziś od 10-12 spacer i mala cay czas spała. Pieknie na dworze. Ja chce wiosny!!!!!!!!!!!!!!



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hej mamcie!
      ja wczoraj na dworze potem u taty imieninowego byłam więc nie zajrzałam do Was,
      niuniakura ja też chcę wiosny ale ta pogoda ostatnio jest ładna i nie zrzędzę ale oczywiście chętnie bym tą kurtkę grubą zrzuciła już

      czekam aż mi się mały obudzi nakarmię go i jadę do rodziców stróżować bo pojechali na wesele a w domu pies został sam!

      zajrzę później mamcie

      a i nową mamusię witam i dołączam się do pytania Róza2 dziewczynki to bliźniaczki?

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Coś ostatnio pustki na naszym wątku.
        U nas dziś zimno. Byłyśmy na spacerze, ale tylko pół godzinki, bo tak wiało i bardzo zmarzłam
        Zosia chyba polubiła obiadki, bo ostatnio ładnie je





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          zgadzam sie ada pustki ostatnio.

          Gabi tez ładnie je ostatnio. Wczoraj ją wazyłam i wyszlo 6800 na naszej łazienkowej wadze. Ale czuc ze cięższa i znowu 6 pajacyków musiałam spakować do pudła bo małe

          Idę sie troche odpręzyć po całym dniu. Mała juz spi... Dobranoc mamuśki.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            hej mamcie jestem dziś pierwsza widzę, faktycznie puchy tu ostatnio

            niuniakura jak nowa zupka dla Gabi udała się? ja małemu wczoraj papkę zrobiłam ale mi nie smakowała chyba brokuła za dużo dałam i takie jakieś wyszło hymmm...

            aduś ładnie Zosia przytyła, my idziemy się ważyć 18-stego bilans robimy 6-cio miesięczny

            a zapomniałam spóźnione życzenia dla Zosi z okazji 5-cio miesięcznicy
            Last edited by beau; 06-03-2011, 08:14.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              cześć, jestem druga

              No wiec jeśli chodzi o zupkę to małej średnio smakuje. Mimo ze porzadnie zmiksowałam to w porównaniu ze słoiczkami jest calkiem inna konsystencja i maa nie moze sie do tego przyzwyczaić. Wiec na razie bede do słoiczków dodawać to moje + mięsko. Zaczynam tez podawać pól żółtka, najpierw 2 razy na tydzień a potem co 2 dni, dodaję do zupki ugotowane na twardo i roztarte.

              U nas dziś słońce, a zapowiadali śnieg Może potem sie zmieni jeszcze pogoda. Wczoraj za to paskudnie było wiec nie wychodziłam z mala niegdzie.

              Teraz jeszcze śpią z tatą wiec moge laptopa dorwać



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                niuniakura a to żółtko to od 6 m-ca? ja myślałam że od 7-ego? ja jeszcze mięska nie dawałam małemu, niuniakura no a jakie mięsko dajesz? i co z rybką?

                a mój wstał przed siódmą i usnął po 9-tej i jeszcze śpi za pół godzinki karmimy się...

                łeb mnie coś dziś boli buuu na dworze słonecznie ale rano -5 było, po jedzonku pójdziemy na spacerek to może łeb przewieję sobie i mi przejdzie mój "globus"

                aaa a wczoraj spacerowałam ale wiatr zimny był...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Beau dziękujemy za życzenia A brokuły do papki dajesz mrożone?
                  Czy do obiadków wszystkie warzywka dajecie ze sklepu eko?





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    ja daję mrożone, marchewkę daję też mrożoną taką znalazłam mini i ziemniaka kupuję w warzywniaku takiego wsiowego, małemu nic nie jest

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      beau zółtko daje sie od 7 miesiaca- czyli skończonego 6 miesiąca. My sie już łapiemy

                      Miesko mam na razie kurze, ale niedługo bedzie królik i cielęcina. Mama ma dostawe przywieść ze wsi.

                      Ja kupuje eko ale tak jak pisalam na razie sobie daruję i bede tylko do sloiczkow mieska wiecej dodawać żeby ta konsystencja słoiczkowa coraz grubsza sie robiła.

                      Boże, jak mała sie przyzwyczaiła do leżenia na brzuszku. Uwierzyc nie mogę po tym co sie dzialo jak tylko ją kładlam. Kot w tym duzo pomógł, nie ukrywam ale tez moj upór. Ktoś mi pojechal po honorze ze w tym wieku już dziecko mną rządzi i udało sie



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Cześć mamuśki,

                        Ja wczoraj pierwszy raz dałam Hani słoiczek z mięskiem i bardzo jej smakowało ale ostatnio kupiłam same brokuły bo tam dużo żelaza i jej dałam to parę łyżek i potem zaciskanie buzi i koniec.

                        Niuniakura
                        super że Gabi tak lubi teraz leżeć na brzuszku ja jak Hanie położę to od razu się przekręca na plecy.

                        Wczoraj byliśmy u znajomych Karola się wyszalała bo sporo dzieci w jej wieku było a dziś jadę na obiad do teściowej mąż się rozchorował więc jedziemy same. Miłej niedzieli


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          agatko u mnie to samo jak małego położę na brzuszku to chwila moment i on już na plecach leży!

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Gabrysia tez sie przekręca ale jak jej kota podstawie to dłużej leży. Dziś sie nawet na brzuch przekreciła z pleców bo chciała kota lepiej widzieć
                            agata brokuł i szpinak sa najgorsze w smaku i dzieci raczej nie lubią. Moja prawie zwymiotowała jak szpinak jadła. Z brokułem nawet nie ryzykowałam



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Zosia też nie lubi leżeć na brzuszku. Albo od razu się przekręca na plecki, albo jak nie wychodzi to płacze, żeby ją przewrócić.
                              Jeśli chodzi o brokuły to jeszcze nie próbowałam jej dać. Ale w ciąży nie mogłam ich jeść, bo zaraz wymiotowałam. Także pewnie jej nie będą smakowały





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Dzień doberek mamcie!

                                mój je brokuły ale zmieszane a szpinaku nie próbowałam dawać chociaz wczoraj o tym myslałam dam tyćko tylko zmieszane tak sobie myślę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X