Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    ada gratulacje dla Zosienki!!
    Gabi tez juz sie przekreca i baaardzo czesto to wykorzystuje bo nie lubi dalej lezenia na brzuszku.
    Dzis gotuje Gabi zupke, zobaczymy czy jej zasmakuje. We wtorek bede miec swieze mieso z kurczaka eko



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Niuniakura dziękuję I jak, Gabi smakowała zupka?





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        hej mamcie miałam dziś gości i dopiero kompa odpaliłam

        niuniakura jak tam zupka dla Gabi? jak gotujesz zupkę?

        mój dalej papki je i coraz lepiej mu wchodzą: dziś ugotowałam marchew ziemniaka brokuła i dodałam jabłka, mięsko wprowadzę za jakieś 2 tygodnie, ale jeszcze nie wiem gdzie eko mięsko dostanę?????

        Ada gratulacje dla Zosi-spryciulki

        niuniakura też bym tak poleżała w wannie- ale niestety nie skuszę się bo ja w wynajętym mieszkaniu i cudza wanna i nie kąpię się tylko prysznic robię

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          beau potraktuj wanne domestosem i wskakuj
          No wiec zupka wyszła pyszna, duzo lepsza niż te dania sloiczkowe. Dodałam cala dynie piżmową i takie słodziutkie dzieki temu

          Ale Gabi dzis dopiero bedzie ją jadła bo wczoraj musiałam jeszcze podać sloiczek bo nam sie spacer przedłużyl. Kupiłam pojemniczki na mocz i miałam pojemniczki z Aventu do pokarmu i wyszło mi w sumie 10 opakowań po 120g. Zamroziłam. Teraz tylko miesko i na świeżo będe gotować jakiś brokuł, kalafior a baze juz mam. Dziś debiutujemy. Zdam relację
          Szukam teraz ryb ze sprawdzonego żrodla bo mała powinna już 1-2 razy w tygodniu jeść ryby ALe łosoś alergizuje, z resztą hodowlany odp[ada a gdzie ja dzikiego znajde?! Dorsza musze dobrego poszukać ale sklepy eko nie maja ryb. Wiec musze zaryzykować w zwyklym.

          Mam pytanie, dzieciom do zupek trzeba dodawać tluszcz. Co podajecie? U mnie maslo odpada bo skaza białkowa. Zostaje oliwa z oliwek- ale dodaje sie ja na świeżo, tzn przed podaniem porcji. Olej rzepakowy jest w sloiczkach kupnych ale moim zdaniem oliwa bedzie lepsza.
          Ciesze sie bo mala coraz więcej je. W nocy ok 340 ml mleka w sumie wypija, w dzień rano ok 10 je śniadanko - kaszka na 60 ml mleka i poł słoiczka owocu do tego. Potem sloiczek obiadku no i 2 razy mleko, czasem na wieczór , miedzy 17-18 tyle samo kaszki jeszcze zje co na sniadanie Widze znaczna poprawę i czuje na rekach ze juz jej wiecej jest.
          Czy wy dalej wiecej mleka czy pokarmów stalych podajecie?



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Kurcze, dziewczyny. Tak mi sie juz chce drugiego dzidziusia!!! Cały czas mi sie sni ze w ciąży jestem, już sobie wyobrażam jak Gabi jest wieksza a ja na rekach z drugą dzidzią.... Rozum podpowiada że to jeszcze nie czas ale serce......



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Cześć dziewczynki,
              Wczoraj cały dzień w gościach byłam więc mnie nie było na forum.

              Nuniakurka nie dziwię Ci się że chcesz drugiego dzidziusia ja w pewnym okresie tylko o tym myślałam czy uda mi się szybko zajść w ciąże i żeby Karolka miała rodzeństwo.
              Co do pokarmów to ja często karmie piersią ale też daje deserek i raz dziennie obiadek warzywny.Jak skończy 5 miesięcy więc lada dzień zacznę jej podawać kaszkę rano a potem obiadek z mięskiem.
              Adus gratulacje dla Zosienki Hania tez niedawno zaczęła się przewracać z brzuszka na plecki
              Last edited by agatakul; 28-02-2011, 09:41.


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niuniakura ja też myślę o drugim dziecku, ale na razie muszę poczekać Ja żadnej pomocy nie mam, więc ciężko by mi było. Ale też za dużej różnicy wieku nie chcę między dzieciaczkami.

                Fajnie, że Wasze dzieciaczki już ładnie jedzą obiadek. Zosia na razie tak nie bardzo. Czasem zje bez marudzenia, ale najwyżej 4 łyżeczki. No i jeszcze wypycha językiem
                A jeśli chodzi o herbatkę, to zauważyłam, że pije tylko na leżąco. Jak trzymam ją na rękach to nie chce. Spryciula mała





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  ada my tez w warszawie z mężem sami jesteśmy. teściowie i rodzice 300km dalej dlatego musze poczekać az gabi zacznie chociaż chodzić



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    też bym chciała już drugie dziecko, ale po cc muszę zaczekać.. jeszcze mnimum rok.

                    moja się jeszcze nie przekreca, ale boczkeim juz umie sie klasc, szczegolnie jak raczki wyciaga do piersi przed karmieniem, wiec lada moment skuma, ze mozna wiecej

                    niunia, ale Tys sie postarala z tym jedzonkiem... i super pomysl z pojemnikami na mocz!

                    ja weekend spedzilam w nowym mieszkaniu, ale przeprowadzam sie pod koniec tygodnia. a na budowie git - zdjec nie wstawie, bo nikt mnie nie fotografowal z tej okazji )

                    moja teraz z babcia na spacerze

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      czy ja Wam juz pisalam, ze tylko slodkie bym jadla? mam tak od 7 miesiaca ciazy... no nie moge sie powstrzymac! brzuch mam od tego!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Ja wróciłam z dzieciaczkami ze spacerku pogoda cuudna słoneczko i cieplutko

                        Annamaja ja to bym tylko czekolade jadła, jak siedzę w domu to i coraz łapie się na tym że za dużo słodyczy jem!, więc Cie rozumiem


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          agata, moze karmienie piersia powoduje taka ochote na weglowodany? ciekawe jak inne cycusiowe mamy? tez tak macie? ja potrafie zjesc np. cale ptasie mleczko sama, w 2 wieczory!

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                            agata, moze karmienie piersia powoduje taka ochote na weglowodany? ciekawe jak inne cycusiowe mamy? tez tak macie? ja potrafie zjesc np. cale ptasie mleczko sama, w 2 wieczory!

                            annamaja
                            nie tylko karmienie piersią ja własnie po obiadku na deser Bounty wcinam. Pychota...

                            Zupka małej bardzo smakowała, zjadła cały sloiczek. Teraz jeszcze 130ml mleka wypiła i usnęła Ufff, moge zakupy przez internet zrobic bo mi sie juz jedzonko konczy.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Nóżki se depiluje bo jutro wizyta u gina

                              Ja kocham od zawsze słodkie

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                                hej mamcie ja u rodziców standardowo byłam, brat z bratową byli też bratowa włosy robiła mi i mamie mojej, jutro też jadę bo m w szkole
                                beau oj widzę że i Ty weekendami cierpisz, mój mąż też w szkole ca 2 tyg ale ja nie mam za bardzo do kogo pójść na obiad a już z 3 dzieci to w ogóle


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X