Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
    wczoraj skonczyam, to dzis tez zaczynam - czesc mamcie
    moja, dzis nocka dawala czadu - cyc, wykopy nozkami i kwekanie... takze jestem umeczona a teraz musze siasc do pracy, wiec.. same rozumiecie

    pogoda dzis niezla, to moze znowu wyprawie Matysie z babcia na spacer, jak wczoraj..

    milego przedpoludnia wszystkim wyspanym i mniejwyspanym!
    tak podczytuję Wasz wątek i jak czytam twoje wypowiedzi annamaja to przypominam sobie siebie z przed prawie 9 laty masakryczne wręcz, schudłam straszliwie bo prawie zero snu a w dzień do szkoły a jeszcze do matury trzeba było się uczyć także rozumiem co przeżywasz i trzymam kciuki (choć nie strasząc Cię Julka sama ładnie zasypiała dopiero jak poszła do przedszkola czyli 2 lata i 4 miechy))

    a i piszecie o facetach hehe u mnie dopiero przy 3 sam z własnej inciatywy przebiera; a kąpie Majkę od urodzenia do teraz i mała nie lubi nawet jak ktoś inny chce ją wykąpać
    a sam został z trzema pannami już nie raz i dał radę no ale on już tatowaniu zaprawiony
    ale zmuszajcie zmuszajcie ;-) im wcześniej tym lepiej bo potem stwierdzą że to tylko kobiece zajęcie karmienie przewijanie usypianie
    Last edited by majajula; 25-02-2011, 09:47.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      annnamaja jak postepy projektu? Kiedy skończysz?

      Dziewczyny, ja chyba wyczaiłam co Gabi uczula- BANAN!!
      Wcześniej wprowadzalam w słoiczkach iwysypalo ją, tylko zrobiłam bład i wprowadziłam kilka rzeczy na raz. A teraz odstawiłam wszystko i uczulenie przeszło. Po czym wczoraj podałam na sniadanie kaszkę ryżowa o smaku banana i cała obsypana klatka piersiowa i brzuszek. Odstawiłam to i dzis już wszystko zeszlo!!!!



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Mój pomaga przy dzieciach jak jest w domu,od poniedziałku do piątku nie ma go przeważnie po12godzin,więc wraca albo umyje małego albo nie.W niedzielę robi przeważnie obiadek i ciut siedzi z dziećmi.

        Moja na razie je wszystko-to co lubi-i na nic nie uczulona moim zdaniem.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          hej mamcie wczoraj mnie nie było jestem dziś!

          niuniakura u nas też wysypka dałam banana w słoiczku, nie wiedziałam czy to gluten czy banan i odstawiłam wczoraj gluten, małemu aż na pleckach czerwona wysypka wyskoczyła! pamiętam że coś mówiłaś że Gabi miała wysypkę jak jeszcze piersią karmiłaś i zjadłaś banana i właśnie też podejrzewam że to to!

          agatko jakoś przeoczyłam Twoje pytanie odnośnie pracy- fakttycznie byłam w pracy do końca praktycznie, a teraz hym najpierw nie chciałam iśc do pracy a teraz się waham, chyba jak mi się skończy urlop wypoczynkowy to zatrudnię teściową do małego o ile się zgodzi i popracuję, zobaczymy!

          majajula nie było Ciebie u nas dawno ostatnio tuż przed porodem o ile dobrze pamiętam gratuluję kolejnej córeczki

          u nas w nocy nie ma karmienia tyle że mały kwęka przez sen muszę wstawać podawać mu smoczek, czasem wstanę 2 razy a czasem jak dziś chyba z 7 aż w końcu małego wzięłam do łóżka koło 6- ale źle nam razem łóżko za wąskie na trójkę mały się dużo miejsca potrzebuje, no i dostaję kuksańce od niego

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            u nas w realu od wczoraj promocja pampersów 2 paczki za 84,95- ilość zależy od rozmiaru 4-ki są 1x po 70 szt. 3-ki 2x po 82 szt.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Cześć,

              Beau to super masz teściową, ja niestety będę musiała poszukać niani jak wrócę do pracy.

              niuniakura jaki słodziak ta Twoja Gabi a u Ciebie to chyba jest cieplutko ?, jak w krótkim rękawku siedzisz ja to jestem w sweterku i nadal mi zimno brr, kiedy ta wiosna przyjdzie

              Hanuś wczoraj zaczęła wybrzydzać dałam jej zupkę jarzynową i nie za bardzo jej podchodzi bo zaciskała buzie a potem tylko krzyki więc było po jedzeniu.


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                beau ale podczytuję regularnie przyznaję się bez bicia
                i dziękuję za gratulację, no tak 3 córka ale za to jaka słodziutka hehe może kiedyś pomyślimy o synku ale na razie to muszę małą troszkę odchować i pójść do pracy bo już durnieję w domu (od października 2007 a to na zwolnieniu a to macierzyński a to siedzenie z Majką a to ciąża i mam dość)
                teraz mi jest łatwo bo od Wigilli mam męża na urlopie ale od 1 marca idzie do pracy i się boję jak to będzie
                beau jak masz możliwość zatrudnić teściową to super choć ja osobiście (po doświadczeniach z Julką i Majką) widzę nieziemską różnicę między tym jak ja siedzę z Majką a jak Julka od 4 miesiąca życia pod opieką babć cioć przedszkola ale wiadomo każdy wybiera co dla niego najlepsze


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  majajula podziwiam ze po 3 dzieciaków jeszcze o 1 myślisz Ale niektórzy sa stworzeni do roli mamy, ja tez bym chciała minimum 2 ale najpierw tego małego szkraba trzeba odchować troche.
                  beau dokładnie po tym miała wysypke jak na piersi była ale lekarka kazała wprowadzac wszystko bo takie nietolerancje przechodza z wiekiem a my juz 6 miechów konczymy. Najwidoczniej jej nie przeszło, ale ze na kaszkę bananowa tez Szok. Dziś brzuszek piekny, śladów wysypki nie ma.
                  \
                  Bylam w sklepie eko po warzywa ale jeszcze nie kupilam. Kilo marchwi- 7 zł, kilo pitruszki 15 zł, ziemniaki 7 zł za kilo Ładnie......



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    majajula, barrrrdzo śmieszne! toś mnie pocieszyła )

                    moja na razie żadnych pokarmowek nie maial, jadla na razie tylko marchew, ziemniaka, dynie, jabłko, morele i pietruszkę no i cyc!

                    niuniakura, to i tak o wiele taniej niz sloiczki!
                    Last edited by annamaja; 25-02-2011, 14:13.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      No w sumie jak sie podliczy to taniej... ale poszukam jeszcze w innym sklepie, tam było na sztuki a nie na wage i taniej.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        wpadłam, zaglądam, a tu nikogo...

                        moja dzis troszke marchewki zjadla i cyc co godzina... ciekawe jak dzis pospi... hmm...
                        ja jutro na budowe.

                        dobrej nocki!

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          annamaja wstaw zdjecia z budowy

                          Lecimy na spacerek cała rodzinka...znaczy bez kocura



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            hej mamcie ja u rodziców standardowo byłam, brat z bratową byli też bratowa włosy robiła mi i mamie mojej, jutro też jadę bo m w szkole

                            niuniakura zapomniałam skomentować Twoje zdjęcia- ale mój komentarz byłby taki jaki annamaja dała

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              dzieki beau

                              Idę wziąć kąpiel. Lubie w niedziele wykąpac sie popijając kawke w wannie. Albo w sobote wieczorkiem z mężem popijając winko
                              Lece, miłej niedzieli wszystkim!



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Witam!
                                Pewnie mamusie odpoczywają
                                Zosia dziś rano po raz pierwszy przewróciła się sama z brzuszka na plecki Ale się zdziwiła Położyłam ją potem drugi raz i znowu się obróciła.
                                Ja też miłej niedzieli życzę!





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X