Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    hej mamunie, dziekujemy jeszcze raz za kolejne zyczenia dla Mati cmoki!
    wczoraj dalam malej marchewke z jabluszkiemi zjadla ze 4 lyzeczki. to juz cos! a wieczoem sciagnelam troche pokarmu i zmieszalama z kaszka 8 zbóż i tym razem nie chciala w ogole! no coz.. dzis, przed chwilą probowalam dac jej ziemniaka z dynia, to byl taki wrzask, ze poprzestalam na jednej lyzeczce...
    wiec ja sie pytam,agata, jak Ty to robisz, ze Hania jest jak aniolek w tej kwestii? moze znasz jakies zaklecie magiczne?

    zalaczam moja pieciomiesieczna panienke
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      annamaja Matysia jak laleczka

      co do papki to tak jak pisała niuniakura niestety nie od razu smakuje, mój wczoraj jadł ładnie a dziś ta sama papka już niezbyt wchodziła, a nawet zostałam w trakcie kichnięcia opryskana tą papką do tych owocowych już się zaczął przyzwyczajać zauważyłam i mu smakują, a warzywka no hym....

      ja jeszcze wózka nie odsyłałam ba! nawet nie zgłosiłam usterki, zapomniałam papierów od wózka znaleźć...a jak odeślę to pożyczę od bratowej wózek bo stoi bezczynnie już...

      i na dworze byłam dziś i czekam na odciąganie i znowu idę-dość ciepło jest tylko szkoda że śnieg spadł

      podolec dzięki za dopisanie Kubusia
      Last edited by beau; 18-02-2011, 15:57.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        a tu Kubcio przy deserku!
        mimo że obkładam leżaczek pieluchami mały je ściągnie jak np. dziś po czym kichnął z pełną buzią i znowu mam 2 nowe plamy na leżaczku, o sobie nie wspomnę!
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Niuniakura u mnie wysypka nie od glutenu, bo jeszcze nie zaczęłam podawać.
          Agatko herbatkę naprawdę polecam. Zosia nie chciała z butelki pić nawet mojego mleka, a herbatkę z jabłkiem wczoraj wypiła
          Annamaja urosła ta panienka I jaka śliczna

          My dziś jedziemy na urodziny do babci.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Ja jestem ambasadorką s............. i dlatego dostałam pampki do testowania,dla mnie duża paka do rozdania mała.Sporo czasu temu mi napisali ze dostałam się do kampanii,zanim przygotowali paczkę minęło ok2tygodnie,potem dostałam meila ze wysyłaja i że kurier przywiezie w ciagu tygodnia,przywiózł na drugi dzień po nadaniu

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              annamaja nie znam niestety żadnego magicznego zaklęcia, ja daje Hani obiadek po długim spaniu i wtedy dobrze mi je, ale tez się zdarza że np wczoraj zjadła pół słoiczka a potem zaczęła pluć tak ze wszystko było w marchewce..myśle że powinnaś dawać Matyldzi systematycznie każdego dnia troszczke aż w końcu załapie... a Matyldzia ślicznotka w tym sweterku i opasce


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                agata chrzcimy na wielkanoc.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Ja poczekam do lata z chrzcinami.
                  Te pampki niedługo mają wysyłać-chyba za dwa dni

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Połozyłam dziś Hanie na macie na brzuszku i przewróciła się sama na plecki... a wczoraj po 3 godzinach spania taka była głodna że zjadła mi cały słoiczek dyni z ziemniaczkami
                    C o tam u Was mamusie dziś słychać?U mnie dużo śniegu na padało i męzuś z Karolą poszedł na sanki a ja zostałam z Hanią w domu.
                    Last edited by agatakul; 19-02-2011, 12:11.


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      hej mamcie!

                      u nas też śnieg, m pojechał do szkoły a ja do rodziców pojadę, tylko małego nakarmię (mleko mi się grzeje) a w ogóle to mam katar nie wiem gdzie złapałam i trochę przeziębiona jestem buuu!

                      podolec a oni Ci na maila pisali że wysyłają pampki tak? ja się na pewno nie załapię jak coś daj znać czy fajne te pampki

                      agatko spryciulka z Hani
                      Last edited by beau; 19-02-2011, 12:22.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        a sąsiedzi nad nami remont dalej robią wiercą stukają młotkiem i dyskotekę robią leci żono moja he he

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          podolec faktycznie, daj znac jak te pampki bo my huggisowe dziewczyny jesteśmy ale czasem sa fajne promocje, teraz np. i 92 pieluchy za 50 zl ale zastanawiam sie czy brać.

                          beau współczuje remontu!!!



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            niuniakura ty hugissy kupujesz? bo ja już pisałam raz że w biedronce są za 38,90 zł 99 sztuk w takim pudle tekturowym...

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              cienkie te pampersy,patrzyłam opinie na necie i przeważnie negatywne.Rozpakowałam paczkę będę testować i wam powiem co i jak

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                beau pamietam ale nie moge zlokalizowac biedronki w poblizu u mnie
                                podolec czekamy na testa Tez słyszałam ze cienkie, ja miałam kiedyś nr 1, na samym poczatku to kupa zawsze przez plecy wychodziła bo tam takiego fajnego ściagacza nie ma .

                                beau a te pieluchy to sa premium czy economy? bo my premium uzywamy.
                                Last edited by niuniakura; 20-02-2011, 10:55.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X