Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    aaniaa ok przyznaje moj blad ;p wiec szybciej poczuje ruchy maluszka niz myslalam Was zasypuje u mnie leje albo slonce swieci na zmiane :/ pogoda w sam raz na spanie


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      hej dziewczyny mi się zaczął już tydzień 19 ...śniegu co nie miara, ale lepsze to niż deszcze... od środy siedzę w domu, dziwne uczucie w szczególności jak idę do sklepu w którym pracowałam do tej pory po zakupy jako klient a nie pracownik. Mam do opieki 15 miesięczną dziewczynkę koleżanki córeczkę i w sumie mam zajęcie jak tam wasze samopoczucie? bo u mnie wszystko ok. znowu śpię spokojnie w nocy.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Maj i Czerwiec 2011



        ;p

        Skomentuj


          #79
          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Cześć Mamuśki
          Co u Was? Cicho tu u nas
          Ja jutro mam wizytę u gin. dowiem sie ile przytyłam i mam nadzieję że dostane juz skierowanie na styczeń na USG połówkowe.
          Bierzecie się juz za kupowanie prezentów Gwiazdkowych? Ja mam juz dla Kuby(to było najłatwiejsze) został mąż, nasi chrześniacy, rodzice, teście i nie mam pojęcia co kupić, muszę pochodzić i popatrzeć może cos mi w oko wpadnie


          Skomentuj


            #80
            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            cześć dziewczyny

            trochę późno wciskam się do waszego pokaźnego grona ale mam nadzieje że mnie nie pogonicie
            ja wczoraj byłam na wizycie u mojej doktórki i mój maluszek ma już 10cm słodko oby tak dalej pomachał nam rączką i się podrapał po główce ale podglądnąć się nie dał więc jaka płeć dalej stoi pod znakiem zapytania
            ja mam termin na 25 maj 2011 i już nie mogę się doczekać finału mimo że niedługo będzie dopiero połówka
            a jak tam z ciekawością i niecierpliwością u was ?

            pozdrawiam serdecznie ciężaróweczki

            Skomentuj


              #81
              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Hej oczywiscie ze nie pogonimy :-) im nas wiecej tym lepiej
              Ja tez jestem ciekawa i z niecierpliwoscia czekam.
              Powiedzcie mi ile przytylyscie tak do 17 tyg? Ja sie martwie bo w 14 tyg wazylam tyle samo co w 8 i teraz 17 i waze moze 0,5 kg wiecej... nie wiem czy to normalne, dodam ze naleze do osob bardzo szczuplych.


              Skomentuj


                #82
                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Hej czarna ja jestem w 21 tygodniu ciąży i wg wagi którą ma mój doktor w gabinecie to od początku przytyłam jakieś 3,5kilo i też się zastanawiam czy to dobrze i czy na pewno prawidłowo bo ja jestem już jak taka "kuleczka" i wyglądam na bardziej zaawansowaną ciążę niż jestem w rzeczywistości. Niestety wagi nie mam w domu, żeby kontrolować na co dzień buźka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  hey ja przytyłam w sumie 2kg na początku, ale teraz straciłam
                  z bilansu mi wychodzi ze jakieś 80dag przytyłam tylko
                  ale podobno nie mam y
                  sie co martwic najwięcej sie tyje pod koniec w III trym wiec mamy czas żeby nadrobić

                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    Witam nową mamuśkię, nie jest za późno pisz z nami jak najczęściej!
                    Co do wagi. Ja miałam juz 2kg na plusie, a teraz ponad 1kg mi uciekł, więć na dzień dzisiejszy mam prawie +1kg. Tez jestem raczej szczupła, choc nie szkielet Poki co nie martwię się wagą. W pierwszej ciąży przytyłam nieco ponad 10kg, nie pamiętam dokładnie 11 czy 12, z czego przeszło 4kg to był mój Kubi i byłam zadowolona poszło mi tylko w brzuszek i piersi, i zreszta zaraz po porodzie wróciłam do swojej wagi i ciuchów z przed ciąży. Chciałabym żeby i tym razem tak było. A i wtedy i teaz jem b. duzo, jak zwykle


                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      hej dziewczyny

                      co do wagi to 08.12 miałam niecałe 2 kilo do przodu i doktórka nic nie mówiła że to źle myślę że na takim etapie jak my jesteśmy to nic strasznego w szczególności że nasze maleństwa mają dopiero po kilkanaście gram. Moja koleżanka jest w 21 tygodniu i przytyła 1,5 kg a brzuszek ma pokaźny
                      a jak tam wiecie już co nosicie w brzuszku czy jeszcze nie? ja ostatnio jak byłam przy wizycie to tyłek schowało moje maleństwo tak nisko że nic nie było widać ale najważniejsze że wszystko w porządku byle zdrowe się urodziło

                      pozdrawiam mamuśki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        No to fajnie myslalam ze tylko ja tak malo a praktycznie wcale nie przytylam heh bo brzuszek juz widac a waga w miejscu i to takie dziwne hehe teraz niecierpliwie czekam na pierwsze kopniaczki, a co do plci to tez nie wiem jeszcze mysle ze przy usg polowkowym sie dowiem nie spieszy mi sie w sumie i tak na razie nie bede nic kupowac dopiero po 7 mies pozdrawiam


                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Witam ponownie

                          ja po nowym roku zacznę się rozglądać za wszystkim po trochę lecz zakupy zostawiam na3 trymestr czyli na marzec/kwiecień bo do maja chciałabym mieć wszystko skompletowane. Po prostu ani nie chcę zapeszać ani nic nie zostawiać na ostatnią chwilę bo jak to wiadomo że różnie może być termin mam niby na 25.05 i się śmieje że albo na dzień matki albo na dzień dziecka maluszek zrobi mi prezent, ale zawsze może być to wcześniak jak bardzo będzie chciał zobaczyć świat - po mamusi zresztą - urodziłam się 3 tygodnie przed by się zmieścić w starym roku

                          pozdrawiam serdecznie


                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            hey laski
                            jak tam u was młynek przed świąteczny
                            o ja sie czuje jak złów, dopiero sie rozkręciłam trochę po ogarniać wszytko, bo wcześniej co zaczęłam sprzątać to burdello na nowo ... wasi faceci tez tak szanują wasz syzyfowa prace
                            Dziś bigosik gotowałam, fajny mrozik jest to na balkon gar niech sie przemrozi będzie lepszy
                            Jutro jedziemy po choinkę żywa, bo mój M nie poważa sztucznej, taka tradycje sobie wymyślił, że będzie zawsze żywa choinka i kolorowa heheh
                            A w poniedziałek jedziemy do ginka, az sie nie mogę doczekać usg i w końcu foteczki bobaska

                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              antena_82 mamy zblizone terminy :-) ja mam na 22 maja i tez zamierzam kupowac powoli wszystko tak od marca bo kto wie czy maluszek nie bedzie chcial szybciej przyjsc na swiat :-) Bylam w srode u lekarza i wszystko w porzadku z moja dzidzia a nawet niezle bo jest 15% wieksza niz srednia plodow w tym wieku ciazowym heh wiec albo bedzie duzzzii albo sie wyrowna pod koniec ciazy jak to ginekolog powiedziala.
                              U mnie przed swietami jeszcze spokoj zacznie sie po weekendzie zapewne a dzis mam impreze na zakonczenie sezonu u meza w firmie
                              pozdrawiam mamuski


                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Cześć
                                Edzia my tez dziś jedziemy po choineczkę dużą i żywą. Juz uszykowałam sobie bombki, łańcuchy oświetlenia i cieszę sie jak dziecko
                                Zrobimy tez dziś takie większe zakupy, co bym nie musiała już w tygodniu tyle sama dźwigać. Później już tylko na bieżąco kupie warzywa owoce mięsa wędliny.
                                Wieczorem jak Kuba zaśnie musze dokończyć pakowanie prezentów, bo mam juz prawie wszystko


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X