Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    asiorek no niech Ci bedzie przyjmiemy to usprawiedliwienie
    a na badanka idz bedziesz spokojniejsza, a na siebie uwazaj, na pewno Cie juz lekarz poinformowal co Ci wolno a co niesie ryzyko przy wadzie serca
    to co chyba cesarke bedziesz miała

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Witam wszystkie Mamusie,

      ja mam termin na 10 maja, to będzie nasze pierwsze maleństwo, więc... aaaaa jestem trochę przerażona )) zdrowie dopisuje i czuje się fantastycznie i jedyne co póki co zaprząta moja głowę to strach o rozstępy, czy to normalne czy tylko ja jestem taka wyluzowana?? To pewnie zasługa hormonów

      Buziaki :*

      Skomentuj


        #63
        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Rozstepy... masakra he tez przeraza mnie mysl o nich i dlatego stosuje kremy na rozstepy juz od poczatku ciazy. A Wy stosujecie jakies? Ja stosowalam Mustela 9 miesiecy podobno super sprawdzony przez znajome jak sie skonczyl to teraz stosuje z DAXa Perfecta Mama jakos tak bo dostalam od siostry a jak skoncze znow wroce do Musteli :-)


        Skomentuj


          #64
          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          cześć Mamuski,
          Napisałam posta i mi go wcieło, więc jeszcze raz
          Asiorek usprawiedliwienie przyjete , mam nadzieje że jak pójdziesz na zwolnienie to będziesz częściej do nas zaglądać. Co do wady, dobrze, że można teraz wszystko zbadać jeszcze u mamy w brzuchu, po narodzinach lekarze zaraz będą wiedzieli co trzeba robić. Zyczę aby wszystko było ok, jak najmniej problemów i trzymam kciuki.
          Ewelina witamy ja tak miałam w pierwszej ciązy do wszystkiego podchodziłam na luzie, teraz więcej wiem a co za tym idzie bardziej się stresuję.
          Czarna, widzę że dospać nie możesz
          Co do rozstępów. Po pierwszej ciąży nie mam ani jednego, więc i teraz tak sie akurat tym nie przejmuję. A uzywałam i wtedy i teraz z rossmana olejku na rozstępy dla kobiet w ciąży.
          I jeszcze jedno może zrobię listę na pierwszej stronie, tak jak maja na innych wątkach przyszłe mamusie.
          Jeśli chcecie to podajcie imię, wiek, termin porodu i wybrane imiona dla dzidzi.
          Miłego dnia


          Skomentuj


            #65
            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            hey no w koncu jakis ruch na forum

            rozstepy niestety nie mam dobrych genów, nawet jak rosłam to na udach mialam male jako nastolatka wiec i teraz sie pojawiaja
            Metoda na rozstepy od poąloznej zadne kremy tylko oliwka dla dzieci, smarowac sie codziennie, dodawac do kompieli w wannie, utrzymuje staly poziom wilgoci skóry i ułatwia jej rozciaganie
            Potwierdzam bo odkąd stosuje to mi sie nowe blizny nie pojawiły
            no ale geny sa wazne i tyle mnie uda i biodra atakuja, a brzusio czysty

            no tak w ogóle to witaj ewelinko

            Skomentuj


              #66
              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              no mam ja również nadzieję że teraz będę z wami na bieżąco z wszystkimi i wiadomościami i w ogóle
              mój doktor już mi powiedział mniej więcej co i jak z wadą serca, ale ja się aż tak bardzo tym nie przejmuję ponieważ nie jest to nie wiadomo co, nie ma na to ani leków ani nic, po prostu trzeba się nauczyć z tym żyć, ale prawda że po porodzie będzie dzidzia pod stałą opieką.
              co do rozstępów to ja się też nimi nie przejmuję mimo że mam skłonności do tycia co idzie w parze z rozstępami na udach, ale stosuję po kąpieli zwykłą oliwkę dla dzieci bambino na miejsca najbardziej na rozciąganie narażone. no ode mnie to dziś tyle, trzymajcie się

              Skomentuj


                #67
                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                aaniaa ja spie bardzo dobrze roznica czasu wynika stad ze mieszkam w USA :-)


                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Hej
                  Dziewczyny a czy ktoras z Was miala albo ma cos takiego:
                  czasami jak sobie siedze to czuje ze twardnieje mi podbrzusze i jak dotkne reka to jakby ktos mi piesc pod skore polozyl takie zgrubienie, jakby walek twardy niewiem jak to opisac :/ chwile pomasuje i juz jest ok brzuszek gladki...


                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    hey
                    mięśnie sie rozciągają i ćwiczą do porodu
                    nie stresuj sie chyba ze to bardzo boli to z lekarzem
                    skonsultuj
                    ale to macica sie rozciaga

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      edzia wlasnie to wogole nie boli, tylko taka gula duza sie tworzy troche mnie uspokoilas he wizyte mam 15 grudnia to jeszcze podpytam


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        macica sie napina, spokojnie, tez czasem czuje grejpfruta heheheh
                        dzidzia rośnie sie rozpycha, mięśnie sie ćwiczą - rozciągają

                        a reszta gdzie.... w zaspie

                        meldować mi się tu z sankami

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Cześć Dziewczyny,
                          Jejku jakiego ja mam lenia od kilku dni, aż wstyd się przyznać
                          Co do tej guli, to pewnie tak jak Edzia pisze macica ćwiczy się, albo rośnie i jelita wypycha...
                          Dziś jak zwykle wyszłąm z Kuba na spacer, bo on nie odpuszcza dotleniania, ale przeszliśmy przez osiedle, poszliśmy do sklepu i do domu. No -11 i do tego ten wiatr, brrr. Ale w zeszłym roku tez codziennie nawet w takie mrozy wychodziliśmy i nie chorował(może dzięki temu).
                          Za tydzień w środę jade na wizytę do gin. tym razem bez USG, ale mam nadzieje że chociaż serduszka posłucham
                          Trzymajcie się cieplutko i piszcie co u Was Mamuśki


                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            A ja powiem ze zazdroszcze Wam tego sniegu he :-) U mnie pada deszcz i jest ponuro :-( ale przynajmniej lato mam cieplejsze Ja własnie dzis zaczelam 15 tc kurcze jak ten czas leci a cos tu cicho na tym forum mamuski odzywajcie sie


                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              hey
                              w koncu slonko, po ostatnich zamieciach wreszcie troche przyjemnosci

                              własnie własnie cicho tu ze niedługo sama ze soba bede pisac chyba
                              zasypało was czy jak?? meldowac sie

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Czarna ja juz mam sniegu dosyć w tym roku, dzis w nocy była zamiec i cały czas zresztą sypie, już z 50cm sniegu. Edzia gdzie ty to słońce masz-podeślij troszkę.
                                A co do tyg ciąży- Czarna Ty to dzis zaczęłas 16 tydz, w 15 jestem ja. Ty masz juz 15 skończonych. Nie odmładzaj tak sobie tej ciąży


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X