Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    [/


    To moje kochane Maleństwo
    Attached Files
    Last edited by Werka19; 19-11-2010, 19:09.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      super

      ja w pon ide posłuchać serducha

      Skomentuj


        #48
        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        To też fajnie

        Kurcze i pomyśleć, że takie małe serduszka biją właśnie dla nas

        Skomentuj


          #49
          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          dziewczyny czuje ze obudził sie we mnie zwierz...
          ten zwierz to ...... leniwiec
          tak mi sie nic nie chce, no moze po za spaniem
          ta pogoda mnie dobija

          Skomentuj


            #50
            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Widzę ,że nie tylko ja mam złe samopoczucie przez tą pogode

            Od rana boli mnie głowa i też nie mam na nic ochoty Trzymaj się Edziu

            Skomentuj


              #51
              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Dziewczyny jestem z Wami tez mi sie nic nie chce :-) juz zyje tym 1 USG co bede miala w poniedzialek nie moge sie doczekac heh sie zastanawiam wlasnie czy zrobi mi po brzuchu czy dopochwowo... a ciekawe jeszcze jest to ze niebawem swieta :-) uwielbiam swieta ale za rok to bedziemy wszystkie mialy szczegolne swieta heh pierwsze naszych dzidzi :-)


              Skomentuj


                #52
                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                ta pogoda jest na prawde okropna, do tego czuc śnieg w powietrzu
                strasznie dzis zmarzłam, nie umiem sie dogrzać
                Ale jutro USG z serduchem mam nadzieje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  cześć
                  Werka ffajne uczucie zobaczyć dzidzię, nie?
                  Edzia i Czarna, dziś to ja Wam zazdroszczę zobaczycie swoje bobaski. Czekamy oczywiście na relacje i zdjecia po wizycie
                  Ja wczoraj zaczęłam 2 trymestr, ciesze sie, zawsze to juz bezpieczniejszy czas dla dzidziusia.


                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    no dzis nasza kolej
                    u mnie to w sumie 2 usg, ale na serducho czekam i jak sie mały rozwinął przez te 3 tyg
                    czarna pierwsze usg emocjonujące, przeważnie robią dowcipne bo jest dokładniejsze, dopiero później jak jest juz większa ciąża to przez brzusioo

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Hej Dziewczyny
                      Za 5 tyg. muszę zrobić jeszcze jedno kontrolne Usg , bo moje łożysko jest troche za nisko ale lekarz nie kazał mi się martwić bo podobno tak jest zazwyczaj na początku. Cieszę się ,że znów zobaczę moją dzidzię bo to jest tak piękne przeżycie ,że nie da się opisać Czekam niecierpliwie na Wasze relacje z Usg

                      [/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        czarrna jak tam? ja juz po wizycie

                        małe rośnie prawidłowo ma juz 2,3cm dużo pacynkę i dwa śmieszne kikuty - nóżki
                        serduszko widziałam na USG jak pika, a posłuchać dopiero będę mogła na następnej wizycie
                        nie mam niestety zdjęcia bo brakło papieru

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          hej dziewczyny ja juz tez po 1 USG przesylam zdjecie mojego bobaska. Bylo to bardzo emocjonujące przezycie
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Cześć
                            Edzia, zabić można za takie stwierdzenie, przeciez każdy lekarz powinien wiedizeć że to cenna pamiątka zdjęcie z USG a tu taki tekst.
                            Ale co tam, najwazniejsze że wszystko dobrze.
                            Czarna maleństwo ma śliczny nosek, taki malutki
                            Werka, nie znam się ale skoro lekarz nie kazał się martwic to słuchaj się go! A za 5tyg to akurat połówkowe będziesz mieć i może płeć poznasz...


                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              ania nie no nie było tak źle, trochę smutno ze bez foto i ze w domu nie mogliśmy sie przypatrzeć maluchowi
                              no ale nastepna wizyta bedzie w 14tyg wiec bedzie serduszko do posłuchania i zdjecie mam obiecane, mam mu przypomniec to zrobi najlepsze ujecie w ramach rekompensaty

                              czarna ale masz juz duzego brzdaca, ja dopiero za miesiac takie foto zobacze ...

                              a reszta co na mikołaja juz poluje

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                hej dziewczyny, troche zaniedbałam forum, ale to dlatego że miałam dużo pracy, ponieważ ciągle pracuje i przychodze do domu i wiecie jak to jest - sprzątanie, gotowanie... a co gorsza? daje mi sie już we znaki zmęczenie- potworne bóle nóg i kręgosłupa, ale już odpowiadam na pytania
                                jestem w 17tygodniu i 5 dniu ciąży, jak narazie wszystko jest ok, chociaz ja mam wadę serca i mój lekarz będzie mnie wysyłał do poznania na jakieś badania ponieważ obawia się że dzidziuś też będzie miał to po mnie...
                                to jest moja pierwsza ciąża, ale długo wyczekiwana
                                jeśli chodzi o bóle w pośladkach to ja też to mam, ale patrząc na to że moja praca to praca w sklepie który nie jest samoobsługowy mysłałam ze to od kręgosłupa i wysiłku mnie tak kłuje w prawym pośladku jakby jednocześnie "paraliżując" mi nogę... ehh-straszny ból, no ale widzę że nie tylko mnie to dolega ...
                                już się nie mogę doczekać wizyty a mam dopiero w grudniu, jak teraz wygląda mój bąbelek i jak się czuje... ja jeszcze tylko kilka dni i ide na urlop i zwolnienie... trzymajcie się dziewczyny i trzymam za nas wszystkie kciuki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X