Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    No ja też przytyłam tak koło 5 kg. Ja mam taką małą wagę ze wskazówką i nie jest taka dokładna, ale jakoś tak wychodzi. Niby i to dziecko, ale więcej "obsługa dziecka". Samo dziecko waży jeszcze malutko Ale podobno w drugim trymestrze się najwięcej tyje. Ja też byłam w szoku, bo mi nagle waga skoczyła. Ale chciało się mieć dzidziusia, to teraz trzeba tyć, żeby się zdrowo rozwijał Mnie już któryś raz skurcz złapał w łydce, okropność. Was nie łapie?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Ja piję codziennie magnez więc narazie mnie nic nie łapie. Tylko strasznie wieczorem jak już sie położę to nogi mnie bolą, a dokładnie kolana. Kurczę tak ciężko zastnąć bo nie można miejsca znaleźć. Ale co do skurczy to nie miałam. Olu może warto połykać trochę magnezu.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Dzień dobry!!
        Ale u mnie strrrrasznie leje!!!!!
        Co do cukru w moczu to nie mam pojęcia, ale najlepiej od razu iść do lekarza.
        Co do skurczy w łydkach to magnez - podobno typowy objaw ciąży. Ja nie mam skurczy, ale biorę witaminy codziennie więc pewnie dlatego. Ty Olu zdaje się pisałaś,że nie bierzesz żadnych witamin, więc pewnie masz teraz jakiś niedobór któejś z nich.
        Mój dzidziuś wczoraj po raz pierwszy spróbował kiwi i chyba mu zasmakowało (albo się oburzył, że takie kwaśne) bo zaczął fikać i "pukał" mi przy pępku.
        Ola!! ty masz dzisiaj wizytę - trzymam kciuki i umieram z ciekawości co będziesz miała

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Karola, się uśmiałam Podobno dzieci najlepiej lubią słodkie, jak to jest co? a słodkie niezdrowe i w ciąży i dla małego dziecka Idę dziś do lekarza, więc się nie martwię, bo od razu zobaczy moje badania. Mam nadzieję, że to nie ta cukrzyca ciążowa... najwyżej trzeba będzie odstawić to co słodkie A z tym magnezem też słyszałam że to typowe i zapytam go czy nie zacząć czegoś brać. No i UMIERAM Z CIEKAWOŚCI. Mam nadzieję, że się uda zobaczyć...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Olu daj znać jak już będziesz po wizycie. Ciekawa jestem kogo będzie przewaga na naszym forun czy dziewczynek czy chłopaczków. Ja idę w poniedziałek i też mam nadzieję że Dzidzia się nie wypnie do nas pupą i pokaże kto tak siedzi

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              witam u mnie dzisiaj strasznie wieje

              zgadzam się na skurcze lydek najlepszy magnez słyszalam też o soku pomidorowym no i też pomaga dobry masarz ja też chyba przez te witaminy w tej ciąży nie mam skurczy ale w poprzedniej mialam no nic przyjemnego to to nie jest

              miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                cześć ciężarówki,
                u mnie dziś pogoda też nieciekawa. Ale co tam, wybieram się do biblioteki po nową porcję książek, opatulę się kocykiem i będę się lenić. Ugotowałam sobie pyszną zupkę ogórkową, mniam...

                A niedawno zjadłam batonik musli i dzidzia chyba z wdzięczności zaczęła pukać. Coś jest z tym słodkim!

                Ola trzymam kciuki, żeby ten cukier to nic poważnego nie było, ni i żeby maluch dał się podejrzeć. A swoją drogą wiem co to skurcze. W poprzedniej ciązy miałam stale od 2 trymestru i niestety nie pomogło nic. Pamiętam, że nawet przy bólach partych mnie złapał i uczynny pan doktor masował mi łydkę. Teraz łapią mnie w palcach u stóp. Magnez faktycznie pomaga oraz potas czyli pomidorki i banany.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Do lekarza idę dopiero na 20, także jeszcze cały dzień czekania... wieczorem jak wrócę to napiszę Wam co i jak Pewnie z wrażenia to nie pójdę szybko spać. To będzie pierwsze usg na którym będzie mój mąż. Do tej pory chodziłam sama, więc będzie się działo U mnie też pogoda do niczego. Cały ranek padało, a teraz strasznie wieje. Ale i tak muszę wyjść po chlebek i bilety autobusowe na wieczór

                  A to znalazłam na stronie ZUSu na temat tych książeczek ubezpieczeniowych, co Karola (chyba Karola) pisała

                  http://www.zus.pl/default.asp?id=1&p=&idk=1320

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    No taaaak czekamy Olu na wieści więc pisz od razu bo tu dużo zaciekawionych forumowiczek czeka
                    U mnie też deszczowo ale siedzę w pracy więc tę pogodę można przeżyć.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Fajnie, że czekacie ze mną Idę robić obiadek, bo dzidziuś głodny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Dziewczyny czy wy wiecie, że równo za miesiąc jest Wigilia??!!??!! Ale mi ten rok szybko minął!!!!
                        Widać z tymi legitymacjami Pani z ZUS miała wyjątkowo rację
                        Pogoda paskudna, chciałam się wybrać na oglądanie rzeczy dzidziusiowych, ale już mi jakoś energii brakuje. Do tego nażarłam się na obiad jak bąk i już mi się nic nie chce.
                        Trafiłam dziś na fajowy wózek firmy MUTSY urban rider. Jest trochę droższy, ale bardzo mi się podoba! Co wy myślicie o tym modelu??
                        I widziałam na Allegro super pieluchy tetrowe i flanelowe - kolorowe, z misiami, pieskami - super rozwiązanie na lato, nie to co te szarzejące nudne i białe!! Na Allegro jest też fajna pościel do łóżeczka w dużo niższych cenach, ale myślicie, że zakup pościeli przez internet to dobry pomysł??

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          u mnie też pogoda paskudna dziś miałam takie ciśnienie że musiałam sobie strzelic

                          jesli chodzi o zakup na allegro ja czsami korzystam i nigdy sie nie rozczarowałam a pościeli do dzieci jest naprawdę mnustwo a jakie fajne ,tez planuję kupić kilka pieluch flanelowych na lato tetrowe mam po córce tez sie przydaja kiedy naprzyklad dziecku się uleje a w ten wózek to zaraz sobie obejrze ,ja już mam też po córce widzę ze się zaczyna szał zakupów...fakt pomału czas kompletować wyprawkę,ja tez już z mężem umownie mamy ustalone co kupujemy jakie butelki ,smoczki itp ...

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Rolka mnie osobiście też się podoba ten wózek

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Marietko na żywo jest superaśny. Ma tylko jedną wadę - cenę ale jestem w stanie w niego zainwestować. Mąż się poddał w przedbiegach. jemu się podoba wózek firmy DYMEX wiki lux - chyba ze względu na cenę.Też jest fajny, ale ten MUTSY jest bardzo dobrej jakości.
                              Może rzeczywiście część rzeczy zamówić na Allegro. A wymyśliłam, że moje dziecko musi w tym roku też dostać prezent choinkowy i przy okazji część wyprawki. Co do butelek, smoczków itp to dużo osób poleca mi te z firmy AVENT... nie wiem czy taka moda czy rzeczywiście są dobre...

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                faktycznie ten wózek nie jest za tani ale czego się nie robi dla dziecka napewno z mężem dojdziecie do porozumienia

                                a co do butelek nie miałam nigdy awentu ale słyszałam że są dobre ,ja kupuję butelki antykolkowe Dr Brown nie są tanie ale są warte swojej ceny miałam je przy córce i kolek nie było są fajne bo smoczek podczas picia się nie zasysa a resztę produktów to pewnie kupię canpola dobra ,tania i sprawdzona marka

                                ola jak tam po wizycie ???
                                Last edited by MiiCiiA; 24-11-2009, 21:07.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X